Strona 184 z 282 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #1831
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Foka1989 Zobacz posta
    Co robi J.Kaczynski jak pyta sie go o seks?

    Odwraca kota ogonem!!!
    Żenujące
    Nieśmieszne są te oklepane kawały o politykach.

  2. #1832
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Zaczepia gościa menel:
    - Psss. Koleś. Lubisz ptaki?
    - Eee... Tak. A co?
    - A pożyczyłbyś sępowi na wino?


    ------------------------------------


    Kobieta z okazji swoich 50-tych urodzin zrobiła sobie lifting twarzy -cala zadowolona z efektu idzie do sklepu i pyta sprzedawcy :
    -Jak pan myśli ile mam lat ?
    Na to sprzedawca zastanawia sie i w końcu odpowiada:
    -Wygada pani na 30
    Na to kobieta dumnie odpowiada:
    -Mam 50 ...
    Potem kobieta idzie do Mc Donalda i na koniec po kupnie hamburgera pyta ekspedientki:
    - Jak pani myślii ile mam lat?
    na to ekspedientka odpowiada
    -Wyglada pani na 29.
    Naco kobieta dumnie mówi:
    -Mam 50 lat!...
    potem kobieta udaje sie do apteki i tam tez zadaje swoje pytanie a farmaceuta odpowiada że wygląda na 30 lat.
    Na co kobieta szczęsliwa do granic głośno odpowiada:
    -Mam okrągłe 50 lat.
    Potem Kobieta wsiada do autobusu i siada kolo staruszka po chwili ciszy nie wytrzymuje i pyta również staruszka o swój wiek na co staruszek odpowiada:
    -Wie pani ja mam 79 lat i wzrok bardzo slaby ale za czasów mojej młodosci był jeden sposób na określenie wieku kobiety a mianowicie musiałbym dotknąc pani piersi.
    Kobieta pewna siebie zgadza sie ciekawa wyniku.Staruszek bierze w ręce jej piersi ściska dotyka sutków i w końcu odpowiada:
    -Ma pani rowno 50 lat.
    Kobieta zaciekawiona pyta :
    -A skąd pan to wiedział?
    -A nie bedzię pani zła?
    -Nie, nie będę.
    -Stałem za panią w kolejce, w aptece!
    Ostatnio edytowane przez Foka1989 ; 07-02-2009 o 23:31

  3. #1833
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Hej Zenon. Chodź, pogramy w szachy.
    - Nie mogę. Żona mi zmarła.
    - To dam ci grać czarnymi.

    ------------------------------------

    Pewien młody świętoszek z Krakowa wybierał się do Watykanu ze swoją mamą, aby zobaczyć Papieża. Chłopiec był nieco zmartwiony, nie wiedząc czy Papież dostrzeże go po?ród takiego tłumu ludzi. Jego mama pocieszała go:
    - Nie martw się synu, papież jest wielkim fanem futbolu, więc kupię ci strój futbolowy Wisły, Papież zobaczy białą gwiazdę i porozmawia z tobą.
    Więc kupili strój. Chłopiec miał go na sobie, stojąc pośród tłumu podczas gdy Papież w swym papa-mobile zbliżał się w jego kierunku. Ale Jan Paweł zatrzymał papa-mobile, wysiadł i zaczął rozmawiać z innym chłopcem ubranym w koszulkę Legii. Potem wrócił do mobila i odjechał.
    Mały chłopiec był bardzo przygnębiony i popłakał się.
    - Nie martw się, kupię ci koszulkę Legii, wrócimy tu jutro i masz zagwarantowane, że Papież z tobą porozmawia.
    Następnego dnia wrócili. Tym razem chłopiec był ubrany w koszulkę Legii. Papież w swoim pojeździe zbliża się do niego. Chłopiec jest cały podniecony. Papa-mobile się zatrzymuje i Papież wysiada, zbliża się do chłopca i mówi:
    - Chyba ci wczoraj mówiłem, żebyś stąd wypierdalał!

  4. #1834
    jesli juz robic kawaly z naszym papiezem, to lepiej by bylo zamienic Wisle na Cracovie, a Legie na Wisle - JPII byl zdeklarowanym fanem Cracovii

  5. #1835
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    ja akurat jestem za lechem, stad nie protestowalem po przeczytaniu tej wersji

  6. #1836
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Żenujące
    Nieśmieszne są te oklepane kawały o politykach.

    Chyba urazilem elektorat PiSu

  7. #1837
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    - Tato, kup mi rowerek..
    - Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka?
    - Jasne, tato!
    ...[czas]...
    - Tato, kup mi motorowerek
    - Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy fajoski skuterek, nie wolałbyś skuterka?
    - Super, tato, jasne, że wolę!
    ...
    - Tato, kup mi skuterek
    - Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka, dostaniesz motór! Motór! Nie chcesz motora?
    - Tak! Tak! Chcę!
    ...
    - Tato, co z moim motorem?
    - Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ?
    - Jasne, tato....
    ...
    - Tato, kup mi auto...
    - Auto?? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz...

  8. #1838
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Do stolika podchodzi kelner :
    - Szampan?
    - Nie, szkurwą, ale poszła szrać

  9. #1839
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Bolek i Lolek spędzali razem wakacje pod namiotem. Wiadomo, jak to lato - dni gorące, noce chłodne. Pewnego wieczoru Lolek mówi więc do Bolka:
    - Bolek, wiesz, w nocy zimno jest, to może byśmy spali razem w jednym śpiworze?
    Bolek zgodził się bez zastanowienia. Leżą, leżą, środek nocy, po chwili Bolek mówi do Lolka:
    - Ty... Lolek... walisz konia?
    - Tak - mówi Lolek.
    - To wal swojego!

  10. #1840
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez RichardPL Zobacz posta
    Bolek i Lolek spędzali razem wakacje pod namiotem. Wiadomo, jak to lato - dni gorące, noce chłodne. Pewnego wieczoru Lolek mówi więc do Bolka:
    - Bolek, wiesz, w nocy zimno jest, to może byśmy spali razem w jednym śpiworze?
    Bolek zgodził się bez zastanowienia. Leżą, leżą, środek nocy, po chwili Bolek mówi do Lolka:
    - Ty... Lolek... walisz konia?
    - Tak - mówi Lolek.
    - To wal swojego!

    sam wymyslale ? naprawde genialne lol