Strona 181 z 309 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183191231281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 3088
  1. #1801
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ostatnio niezle sie z tego usmialem, Ninja Baby
    YouTube - Ninja Baby

  2. #1802
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210

  3. #1803
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ostre z tym bilardem

    a czy ten stol oprocz ogromnych uzz nie ma jakiegos dodatkowago wyposarzenia np mechanizmu magnesow pod sterowanych np kompem ktory stoi obok i np kolorowe sa przyciagane odpowiednio od uz a bial nie itd.
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    nie wiem czy wiecie ale mistrzem świata w trikach bilardowych był kiedyś polak. nazywa się chyba Wołkowski. miałem kiedyś przyjemność oglądać go w akcji... robił równie niesamowite triki jak ten kolo z filmiku.
    czad...
    Olaboga Seb, cudze chwalicie swego nie znacie.
    Alutek - racja, był Polak, ale przerósł go inny i to dawno juz.. rowniez Polak Wołkowski ex mistrz- z Jaworzna bodajże...
    A Mistrzem Swiata w bilardzie artystycznym - bo tak sie fachowo nazywa dyscyplina- byl niedawno - bo nie mam danych z ostatniego czasu - moj kolega ze studiów. LUKASZ SZYWAŁA. Z Krakowa .

    Łukasz Szywała - Wikipedia, wolna encyklopedia - jego osiagniecia
    http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/www.szywala.com -stronka

    na stronce sa jakies tricki. Nie wiem jakie, nie ogladalem. gwarantuje ze bije on na łeb na szyje to co widzieliscie powyzej. tzn - nie wiem czy akurat te, ktore sa na str, ale gdzies tam mialem plytke od niego z jego wyczynami... to dopiero byla miazga. Jak znajde to gdzies moze zapodam.
    dla zainteresowanych - 6/8h treningu dziennie. I tak przez minimum 10 lat...

    Aha, chyba moge powiedziec jako ciekawostke dla krakowskich studentów, grających w Sportspubie na Students Poker Tour - jest to info chyba jawna.. wiec nie wiem czy wiecie, ale gracie wlasnie u niego
    Ostatnio edytowane przez tipdrillll ; 08-05-2009 o 20:32

  4. #1804
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    aha na YT tez jest kilka filmikow z nim, jak ktos chce to sobie znajdzie
    pisze to bo nie wiem jak usuwac posty a sie dwa zrobily z jednego ) milego wieczorku
    Ostatnio edytowane przez tipdrillll ; 08-05-2009 o 20:43

  5. #1805
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    na stronce sa jakies tricki. Nie wiem jakie, nie ogladalem. gwarantuje ze bije on na łeb na szyje to co widzieliscie powyzej.
    Nawet jesli masz rację, to wg mnie chyba bardziej kompromitującej wypowiedzi nie da się napisać...

  6. #1806
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    masz prawo tak myslec szkoda ze moja wiara w umiejetnosci kolegi przeslonila mi oczy. wybacz mi o wielki wątpiacy kolego.
    z powazaniem,
    skompromitowany
    ja.

  7. #1807
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    "nie oglądałem tego co zostało puszczone w świat, ale na pewno mój kolega robi lepiej'...

    nawet jeśli twój kolega jest lepszy, to wypadałoby chociaż rzucić okiem co prezentuje omawiany filmik, bo włączyć się do dyskusji z argumentem że to co robi ten koleś to nic w porównaniu do tego co robi twój kumpel, chociaż nie wiem co robi ten koleś... ja w taki spsób głos w dyskusjach przestałem zabierać w wieku około 11 lat...

    no offence...

  8. #1808
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224

  9. #1809
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Dzindybry
    nie czuje sie atakowany.

    kolego Indy...: wypowiadasz sie z głową, mimo to chyba mylnie zrozumiales moj post wczesniejszy.
    Filmik powyzszy zamieszczony na poprzedniej stronie widzialem, podoba mi sie. Nie widzialem natomiast konkretnych filmikow zamieszczonych na stronie Łukasza - nie mialem potrzeby w nie klikac, jak wspominalem, gdzies tam caly set jego popisów na plycie mam. To apropos co widzialem, a czego nie
    Widocznie albo ja sie niezbyt fortunnie wyrazilem, albo Ty za szybko przeczytales, wyrabiając sobie wyzej zamieszczony osąd. Stąd Twoje sarkastyczno-ironiczne wypowiedzi
    no offence...

    Reasumując - jesli juz ktos wrzucil filmik o takiej tematyce, uznalem za stosowne zainteresowac innych czasem tu obecnych naszym rodakiem, a przypadkowo moim znajomym.
    Mistrzów Swiata - Polaków - nie ma az tak wielu, obojętne w jakiej dyscyplinie, tym bardziej tak widowiskowej, a tak mało promowanej u nas. Ktos faktycznie zainteresowany kliknie, i fajnie, ktos mniej nie kliknie, tez spoko.

    Milego dnia zycze, bo ladna sobota, przynajmniej w Krakowie

  10. #1810
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ok, po twoich wyjaśnieniach aż mi się głupio zrobiło i przepraszam za niedoczytanie