Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 217

Wątek: Gutshot (prima)

  1. #171
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    25
    No patrzcie az trudno uwierzyc ze gutshot nie bal sie wyplacic Sebkrolowi rake.Najwiekszy cwaniak na forum .Az strach pomyslec, Sebkrol tracisz reputacje .

  2. #172
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    o czym Ty do mnie mowisz ? PRzeciez nie wyplacili mi rake dlaczego cwaniak dlaczego niby trace reputacje ?

    Upal Ci zaszkodzil czy co ?

  3. #173
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Jak w trakcie bonusa nie wyplacaja rake back ?
    TrojkaT tobie wyplacili w trakcie wyrabiania bonusa ?

  4. #174
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    tak dostalem normalnie tyle ile pisalo mi, teraz czekam na sierpien zeby dostac 100$ ktore ugralem na poczatku lipca

  5. #175
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Biały moze to dlatego ze ja wyplacilem przed koncem miesiaca i dlatego nie dostalem albo moze dlatego ze i tak wyszedlby mi ponad 100% rakeback <lol>

  6. #176
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1
    Czesc.Tez mam problem z rake.Problem mam chyba wiekszy niz wy bo nie widze ile mam ugranego rake. Cos chyba pochszanilem podczas rejestracji.Dostalem od gutshot mail ze rake naliczaja automatycznie i po 10 siatym powinno byc no ale nie ma.Co trzeba zrobic aby widziec ile sie ma ugranego rake.

  7. #177
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    rammzi z tym pytaniem to nie do nas. Zwroc sie do supporta

  8. #178
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Witam
    Jak z tym jest ? Wplace xxx, wyrobie bonus i potem bede dostawal normalnie rake 30% 10 dnia miesiaca ?
    POZDRAWIAM

  9. #179
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Witam,
    Założyłem konto na gutshot i napisałem do nich maila odnosnie rakeback jak radziliscie.
    Dostałem odpowiedz nastepujacej tresci:

    I have opted you in for Cash Back which is paid on the 5th of everyone month
    at 30% net, this means it is paid after the network fees and any deposit
    bonus payment has been removed.

    Czy to oznacza ze straciłem bonus?
    Ktos mial podobnie??

  10. #180
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    Z tego co rozumiem to nie chodzi o anulowanie bonusu, tylko o to że rakeback jest naliczany już po uwzględnieniu bonusu (czyli chyba tylko w sytuacjach kiedy sam bonus to mniej niż 30% RB)