Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 225

Wątek: Sporty Walki

  1. #171
    Ja jedynie żałuję, że już nie będą mogli zapowiadać Mariusza przy wejściu "NIEPOKONANY NA RINGACH MMA".

  2. #172
    Na ringach jest niepokonany - tylko w klatce przegrał.

  3. #173
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Fajnie, bo to pokazuje, że MMA to nie żadna młócka, kto większy i silniejszy ten wygrywa, ale liczy się przede wszystkim technika, czasami słabszy wygra z teoretycznie lepszy, przez jakiś szczęśliwy KO, trochę jak w pokerze, ale przy takiej różnicy w technice i kondycji, jest to mniej prawdopodobne niż to, że 27 złamie AA ;p

    Co do walki, to na co przede wszystkim zwróciłem uwagę to kondycja Pudziana, ciężko tutaj nawet mówić o kondycji. Taka masa mieśni to w MMA nic dobrego, do tego zero pomysłu na walkę. Samymi low kickami walki się nie wygra. Myślę, że plan był low kicki + obalenia i atak w parterze, ale po pierwszym obaleniu widać było, że zamiast wyprowadzić kilka ciosów to Pudzian się grzecznie przytulił do przeciwnika i próbował nie wiem co.

    Podsumowując słaba kondycja + technika, taka jaką można wypracować z polskimi trenerami i sparingpartnerami w kilka miesięcy i nie ma się co dziwić.

    Szacunek, że podjął się takiej walki, ale myślę, że jeszcze 1-2 porażki i da sobie spokój. Inna sprawa, to, że jeżeli chce się dobrze za to zabrać, to imho powinien poszukać jakiegoś dobrego teamu w USA gdzie mógłby porządnie popracować, myślę, że większość takich teamów chętnie by go przygarnęła, w końcu to spora reklama i dużo łatwiej o sponsorów. W Polsce nie widzę nikogo kto mógłby go trenować. Nie mamy zawodników na światowym poziomie, tym bardziej nie ma takich trenerów.

  4. #174
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pudzian po walce powiedział, że 2 tygodnie wakacji i wraca do treningów. Możliwe, że właśnie w USA gdzie będzie miał silniejszych sparingpartnerów (to się pisze razem?).

  5. #175
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja mysle ze nawet jak by mial lepsza kondycje to niewiele by to zmienilo,albo wlasciwie nic by to nie zmienilo,on po prostu jest totalnym leszczem jesli chodzi o MMA,nie ma kompletnie zadnych umiejetnosci ktore pomogly by mu przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc,zero techniki ciosu,a co za tym idzie sily i dynamiki uderzenia,zero umiejetnosci zalozenia dzwigni i walki w parterze,zero doswiadczenia i umiejetnosci zachowania sie w tanej sytuacji i do tego wszystkiego jeszcze totalny brak kondycji,bedac w tym wieku nie ma najmniejszych szans zeby ogarnac i podniejsc od zera do chociarz w miare przyzwoitego poziomu tyle aspektow walki
    edit i jeszcze o jednym zapomnialem,a mianowicie o sercu do walki,w jego oczach bylo widac strach i nieporadnosc w momecie gdy sie rozpoczela walka i jeszcze to zenujace poddanie,na ktore nie pozwolil by sobie zaden prawdziwy figther z mma.Tak on jest wojownikiem,ale w stongmench,czy na treningu w tancu z gwiazdami czyli w momecie gdzie wie ze nikt mu nie odda
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 22-05-2010 o 13:24

  6. #176
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    to imho powinien poszukać jakiegoś dobrego teamu w USA gdzie mógłby porządnie popracować, myślę, że większość takich teamów chętnie by go przygarnęła, w końcu to spora reklama i dużo łatwiej o sponsorów. W Polsce nie widzę nikogo kto mógłby go trenować. Nie mamy zawodników na światowym poziomie, tym bardziej nie ma takich trenerów.
    +1, w usa maja takich specow o ktorych w polsce sie nawet nie snilo, jak chce pracowac nad kardio to jedyna droga. Pozatym powinnien zachorowac na astme i brac te leki wydolnosciowe ;d

  7. #177
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    na Onecie napisali, że Pudzian ma złamaną nogę

  8. #178
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Powołuj się na Onet.

  9. #179
    NA Gazecie też..
    Dokładniej że śródstopie i że to info od Jurasa.

  10. #180
    Powołując się na oficjalny portal pudziana noga jest cała :P
    http://www.pudzianfight.pl/
    btw. nad interpunkcją też powinien popracować