Strona 18 z 94 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 939
  1. #171
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    przy wyplacie na konto bankowe , co mam wpisac w rubryce BIC ?? , mam konto w inteligo ,

  2. #172
    BIC to inaczej kod SWIFT - dla Inteligo ten kod to BPKOPLPW - i to powinieneś wpisać

  3. #173
    witam
    wielki pozytyw dla celeb poker za koszulke od pierwszego depozytu,a no własnie bo nietyko koszulka znalazła sie w paczce dzieki

  4. #174
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Czy ja jestem niewidzialny? Jak problem na ktory zwrocilem uwage dla was nie istnieje to prosze o taka wlasnie odpowiedz.

  5. #175
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    zrobilem 2500 rake i nie zostalem dopisany do vip freerola o co chodzi? i dolaczam sie do sprawy ktora poruszyl cra, zrobcie cos z tymi allin protection bo to juz sie robi parodia a nie gra w pokera

    juz zostalem dopisany wszystko gra
    Ostatnio edytowane przez golowas ; 01-02-2007 o 11:33

  6. #176
    To chyba raczej chodzi o wkład 2500$ a nie o rozegranie 2500rh. I czy da sie przeniesc do polskiego celeba bo popelniłem chyba bład i sciagnełem oprogramowanie nie z polskiej edycji,bo niedostałem zwrotu dziś? Pisalem mejle do suporta dwa dni temu czy bedzie jakis problem z tym zwrotem i jeszce niem odpowiedzi(no ale chyba jest bo zwrotu nieotrzymałem )

  7. #177
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    ja mam zalozone nie z polskiej stronki i dzis dostalem kase na konto.
    A celeb mozesz mi odpisac na priv??
    ten pierwszy o satelitach bo
    ten drugi juz nieaktualny znow moge sie logowac bez problemow.

  8. Witam,

    jradziooo już odpisałem

    cra, przepraszam nie zauwazyłem Twojego posta, all-in nie był wprowadzony aby go nadużywać lecz dla ochrony niestabilnego połącznia, w regulaminie jest zapisane
    If CelebPoker suspects abuse of the all-in protection feature, this may result in loss of membership or denied reset request
    Przekaże jednak uwagi do centrali, być może zostanie to zniesione

    lab, widzę Twój mail zaraz dostaniesz odpowiedź

    pozdrawiam

    Darek

  9. #179
    Cytat Zamieszczone przez Celebpoker_Polska Zobacz posta
    Witam,

    Już niedługo będzie można samemu sprawdzać Rake Contribution. Widziałem wersję testową, będzie na stronie pod koniec miesiąca.

    pozdrawiam

    Darek
    I jak? Wiadomo już co z tym licznikiem?

    Szczerze mówiąc nie rozumiem, dlaczego czegoś takiego nie ma. Pomijając to, że w innych pokerromach jest to standardem, to przecież przy rejestracji do wcześniejszego specjalnego freerola "20$ dziennie" system zawsze wykrywał i przy rejestracji podawał ilość rozegranych przez nas RH (o ile ilość była mniejsza od wymaganej).

    Tak więc narzędzie do liczenia RH w sofcie jest, więc jaki to problem udostępnić taką opcję?

  10. #180
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    A ja mam takie pytanie czy kazdy uzytkownik Celeba ma zwrot rake back??
    moj kumpel mowi ze nie dostaje zwrotu, bo sie nie logowal z polskiej str celeba, ale ja tez sie nie logowalem z polskiej i dostaje zawsze zwrot 30% rake back.
    Myslalem ze to jest promocja skierowana do wszystkich uzytkownikow celeba.