Strona 174 z 237 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,731 do 1,740 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1731
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    i to RAMBO3

    BOISKO BEZDOMNYCH..."piłka???piłka to mi życie spierdoliła..."
    8/10

  2. #1732
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ninja assassin 5/T
    jak dla mnie w gorszym wykonaniu kill bill...

    dzisiaj ogladalem 'the mask', film sredni, muzyka super
    i mloda Cameron Diaz 8/10

  3. #1733
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Polecam The Road, świetny Mortensen

  4. #1734
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Poetic Justice (1993)
    Menace to Society (1993)
    Zapomniałem dodać Boyz N the Hood

  5. #1735
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Prestiz - 8/10
    Sherlock Holmes - 7,5/10 ladnie zrobiony Londyn, swietny Law, warto isc do kina.

  6. #1736
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Godzinkę temu wróciłem z Awatara i napiszę kilka słów. Tylko proszę JD nie wkurwiaj się, każdy ma prawo do własnego zdania

    No więc tak, film ogólnie do dupy. Ściślej: reżyser i panowie od efektów karmią nas ładnie wyglądającą papką w 3D, z dobrą muzyką, dźwiękiem, ujęciami. Wszystko w głównych momentach filmu stara się oddziaływać silnie na widza. Szybkie zmiany ujęć, podgłośnienie efektów dźwiękowych... geez, ale co z resztą? W tym właśnie problem. Nie ma reszty. Reszta to pieprzony patos który każdy z nas już widział w wielu słabych filmach. PATOS i nic więcej. Fabuła zupełnie do mnie nie przemawiała. Wszystko było takie przewidywalne że ja pierdolę...

    Film dostał nagrodę, Złotego Globa, prawdopodobnie więc dostanie Oskara za najlepszy film. I tutaj przytoczę to co napisał Trias. Jeśli film oglądalibyśmy bez efektów 3D, np. na małym telewizorku, to zapewne większość z Was szybko by przełączyła na inny kanał z powodu tego że fabuła jest po prostu denna, oklepana. A czy mały telewizorek zniechęciłby Was do oglądania Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Godfather'a? Snatcha? Zieloną milę? Shawshank Redemption? Scarface? Requiem dla snu? Lśnienie? Milczenie owiec? Czy chociażby nawet pieprzonego Titanica? Raczej nie.

    No właśnie.

    Reasumując, dobre efekty, nic poza tym. 4/10


    Jak ten film dostanie Oskara za najlepszy film to będzie to porażka.

    Gdyby nie fakt że nie byłem w kinie sam, to bym po godzinie w nim już najprawdopodobniej nie był. Fabuła tak przewidywalnie słaba jak w jakimś filmie typu "Gulczas, a jak myślisz". Sorry, ale dla mnie film to musi być coś więcej niż efekty specjalnie. Film 2012 również napakowany efektami mógł przynajmniej TROCHĘ bardziej wkręcić widza. Ten cały Awatar mnie nie wkręcił.

    Kiedyś nie było 3d, nie było efektów, ludzie robili dobre filmy które zdobywały oskary (pierwsze dwa z głowy: Milczenie Owiec, Lot nad Kukułczym Gniazdem). Teraz oskary zdobywają filmy do których scenariusze piszą jacyś studenci chyba. Porażka i tyle. Ale już się nie będę rozpisywał.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-01-2010 o 21:33

  7. #1737
    Oscary to komercha.

  8. #1738
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ostro, ja tam dawałem ocenę wyższą, ale w wielu kwestiach zgadzam się.

    Dzisiaj widziałem Zoombieland. Jest kilka fajnych scen, ale nothing special. Biorąc jednak pod uwagę masowo produkowane ostatnio horrory, to jest to ciekawa pozycja.

    6/10

  9. #1739
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    każdy ma prawo do własnego zdania
    No i własnie moje zdanie jest takie, że jesteście pojebani

  10. #1740
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Dzisiaj o polnocy na tvp1 Hazardzista z F.S. Hoffmanem. Jezeli ktos nie ogladal to polecam. Ci ktorzy widzieli pewnie obejrza jeszcze raz