Strona 17 z 88 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 872
  1. #161
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    No wlasnie to jest dziwne. Zanim pojawily sie stepy duzo osob naciskala zeby je wprowadzic. I co sie okazuje po ich wprowadzeniu. Ze w 40 milipnowym kraju ciezko jest znalesc 6 osob, ktore by chcialy zagrac step 1

    Ja zeby zagrac step 1 czekalem godzine, a z tego cow idzialem niektorzy dwie Teraz zeby zagrac step 2 njelpeje oglosic sie na forum i zebrac w 6 osob troche to dziwne.

    JD a mozesz odpowiedziec na moje pytanie co do stepow? Jezeli wygram pakiet przed USOP Warszawa to moge go wykorzystac dopiero w Poznaniu? I czy jak wygrywam wpisowe przez stepy tez dostane 100E na przejazd i hotel?

  2. #162
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    To ze Stepem pierwszym jest jeszcze luzik. Ja na Step 3 czekałem CAŁĄ sobotę! Prawie 14 h i najwięcej było zarejestrowanych 3 użytkowników. Co jest Panowie!?

  3. #163
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    JD to ty nie grasz, tylko bawisz sie w komentatora? why?
    No cóż, USOP to także moje "dziecko" i mam udział w jego powstaniu, więc jeśli chcę, żeby wszystko wyglądało tak jak sobie wymarzyliśmy to biorę się za pracę (komentowanie to PRACA i to ciężka ), a nie za przyjemności. Pewnie w któryms zagram, ale w pierwszym raczej mi sie to nie uda. Choć oczywiście chętnie bym się zmierzył w takim turnieju

  4. #164
    a ja mam taka techniczna kwestie. Wydaje mi sie ze na stonie usop.pl powinna sie znalezc struktura turnieju tj. stack i poziomy blindow. krazenie miedzy strona usop a strona olimpica, zeby zebrac potrzebne informacje nie jest zbyt wygodne

  5. #165
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Szkoda że tak mało osób gra te stepy.Rzucając tu propozycję rozegrania ich (jako pierwszy) miałem nadzieję,że będzie tylu chętnych,że będziemy rozgrywać ich kilka dziennie i to na każdym poziomie.
    Niestety oprócz kilku osób z którymi mam przyjemność spotykać sie w stepach (leją mnie zresztą strasznie) tych kilkudziesięciu innych brak.
    Gdyby nie "wspierali" nas Skandynawowie było by naprawdę fatalnie.

    a tak na marginesie będzie ktoś chętny na step 2gi dziś wieczorek np koło 19 lub po 21szej???będę czekał.

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    a ja mam taka techniczna kwestie. Wydaje mi sie ze na stonie usop.pl powinna sie znalezc struktura turnieju tj. stack i poziomy blindow. krazenie miedzy strona usop a strona olimpica, zeby zebrac potrzebne informacje nie jest zbyt wygodne
    oj Josek Josek, slaba spostrzegawczosc z rana

    Warszawa Unibet Series Of Poker

  7. #167
    to te miasta sie dalo kliknac?

  8. #168
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    ja dzis chetnie zagram stepa 2 , kolo 20 najlepiej

  9. #169
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Co do drugiego stepu to ja dzisiaj po 20 tez chetnie zagram. Husajn, Kto to jest, ja ktos jeszcze chetny na step 2

    P.S.1 mam ttylko nadzieje ze po 20 znajdzie sie nas az 6
    P.S.2 czy dowiem sie w koncu czy za zwyciestwo 3 stepu dosjaemy 250+100 czy tylko sam buyin do turnieju?

  10. #170
    sam buy in
    policz sobie wpisowe do ostatnie stepu, jakie są wygrane i CI to wyjdzie