Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 191
  1. #161
    Obyś się mylił Tomaszku.... A Ty CoLo jakich informacji udzieliłeś emailem nowemu adeptowi pokera ? Hmmmm...???
    Bo nie wiem czy brac dzisiaj ze sobą szczoteczkę do zębów i parę zeta na wypiskę .

  2. #162
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432

    hadzia
    Mastersa gramy o 14:30 w sobote 06.03.2010
    Wpisowego brak (pokryte z puli mastersa).
    Sklad mastersa:
    irek 25900
    totti 25700
    CoLO 23100
    pala 21500
    glor 21300
    mors 20200
    laziale 19800
    zizu 16100
    chomik 15900
    dracstrong 15800

    i ide spac przepraszac irka i ambienta za wydymanie

  3. #163
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..no cóż zacznę od wiadomości tragicznej.Nasz ROBERT zwany Szczecińskim NEGREANU nie uczestniczył w ostatniej kolejce Szczecińskiej ligi pokera sportowego powód ..hm rano trzeba wstać,ważne zajęcia na uczelni ? a może dziewczyna miała migrenę i trzeba było za rączkę trzymać? nie powód jest bardzo prosty przetrzepali w piątek skórę
    ..ale to tak jest jak się nie słucha starszych od siebie/pisałem,że mnie nie będzie i masz wolne/ a tu się dowiaduję pięknych rzeczy o ROBERCIKU.Limpowanie KK masakra nie ufność do solidnego gracza jakim jest Marek i który zawsze podkreśla,że ma parę pln ale nie do rozdawania LOL ale mój ulubieniec nie z tych do końca z A3 AK na flopie a Marek zagrywa za 200 na coROBERT ALL IN szybki call i ......pozamiatane ...oj PAŁA PAŁA żebyś TY tak umiał jak nie umiesz.Dobra mam nadzieję,że do soboty na mastersa wyliżesz rany i stawisz się o 14,30.





    Kolejka była dość ciekawa jak to na rebuyach bywa. Stawili się nasi Szczecińscy blizniacy uśmiechnięci zadowoleni miałem przyjemność grać na jednym stole z Lightingiem a,że chłopak reprezentuje wysoki poziom to i nasze potyczki były bardzo ciekawe,wogóle prośba do Was panowie przychodzcie częściej podniesiecie poziom tej ligi bo z tym ostatnio słabo ....oj sssssłabo no i może mojego ulubieńca coś przy okazji nauczycie.Na finałowym bez fajerwerków do czasu jak zostało nas pięciu Totti Sikorek,Ambient,CoLO i ja trzy dośc solidnie płatne miejsca pokazne stacki isobie gramy czekając na jakąś akcję.CoLO mi się trochę rozbisurmanił/miałem go pod prawym skrzydełkiem/co irusz przy blindach 1K-2K zagrywa 5400 i 5400 w końcu dostałem AQ i odwinąłem mu olka za 32000 myśli,myśli,myśli .........i z angielską flegmą call KJ o żesz TY myślę sobie sam rozdaję więc krzywdy sobie nie zrobię???? KRÓL na flopie i pozamiatane.Grunt,że w końcu nie na bublu!!!!Ale ,ale chłopaki zrobili sobie przerwę na siusiu na papieroska ijak jeden mąż ustalili.W związku z tym,że kasa jast dość sporawa robimy cztery płatne miejsca LOL i w taki sposób wysterowali Irka jak zwykle na bubel/W tym miejscu pragnąłbym zaznaczyć,ze gdybym był świadom tego,iż rozgrywka toczy się o tą nieszczęsną pozycję nie zdecydował bym się na ryzykowanie było nie było dość solidnym stackiem a iCoLO podejrzewam by tego nie sprawdził/Miałem się już zbierać do chałupy pokręciłem się jeszcze trochę po lokalu w stylu PAŁY ponarzekałem ,pożaliłem sie do chłopaków grających kesza i tu następuje ważny moment wieczoru Michał trzymający walizkę zadał mi pytanie: "irek nie w kupujesz się? " nie ... pomyślałem i odszedłem od stołu idąc do MATEUSZA sprawdzić czy nie rozdaje moich żetonów. Po czym znowu mnie pociągneło w tamtą strone patrzę grają omache pot limit...BRRrr nie cierpie tej gry i Michał na szczęście ponawia pytanie a ,że jestem ugodowy chłopak tym razem moja odpowiedz była twierdząca.Pierwsze rozdanie w omachę KKKK z akcją drugie rozdanie w holdema akcja bum bum Irek nabudowany następne rozdanie wynalazek trzy karty po flopie jedną odrzucamy akcja dostaję .....LOL AAK i tak dzięki MISIOWI wieczór /właściwie to noc bo do domu dotarłem około piątej/zakończył się bardzo udanie

    Małe podsumowanie jako,że zakończyliśmy obecne rozgrywki/następna liga rusza z marszu bez żadnej przerwy/ Wygrałem tą ligę co mnie bardzo cieszy iż nastąpił udany powrót.Jednak jest pewien niedosyt........... nie będę czarował poziom jest naprawdę słaby i sukces już tak nie smakuje jak za czasów .......... i tu trochę powymieniam..........MACIA SLICKU FERTEK NAPALM ILU JOKER ...JOKEREK GDZIE JESTEŚ??? MARIO wspomnieni wyżej braciszkowie czy chociażby MARADONKA SIWY GUTEK dodający niebywałego kolorytu naszej lidze oj smutno się mi robi na wspomnienie tamtej ligi no ale cóż życie... sorry nie wspomniałem jeszcze o LAZIALE,który co prawda pewnie awansował do mastersa ale się nie przykładał no i oczywiście bo jak innaczej mój ukochany TOMASZEK wogóle olał ten sezon ale obiecał mi,żeod marca będzie się udzielał w szczecińskim środowisku pokerowym TRZYMAMY ZA SŁOWO!!!!!!!!!! ACHA nie będę powtarzał co mówi TOTTI .........coś o BABIE .......PANTOFELKU nie wiem o co chodzi z tym pantoflem ale mniejsza o to grunt,że wielki GRUDA wraca na scenę pokerową i będzie się od kogo uczyć!!!!No i to by było na tyle POzdrawiam wszystkich serdecznie ROBERTA też i zapraszam na sobotę .



    ....te KKKK to oczywiście na raty dwa króle na ręku dwa na stole lol


    ....klątwa PAŁY nadal działa doczłapałem się trzeci raz zrzędu do bubla mam nadzieję,że na mastersa już ją zdejmie o tak ROBERCIK proszę CIĘ LOL
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 02-03-2010 o 15:18

  4. #164
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ROBERT musisz potwierdzić czy grasz mastersa /najlepiej tu na forum/ bo Przemek B jako rezerwowy jak ten koń w cuglach kopytami wierzga potwierdz chłopie potwierdz.

  5. #165
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    pala uczynil to juz telefonicznie

  6. #166
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No zobaczcie nie da się wkręcić na trzeciego posta...co za ROBERT

  7. #167
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    RISING SUN-POZNAN wznawia działalność!!

  8. #168
    mam pytanko!!! czy godzina rozpoczęcia mastersa jest już ostateczna!!! bo jesli nie, to chciałbym ją troszke przesunać na 16.00 !! (a i tak przyjade póżniej ale przynajmniej jezcze będę miał stack na stole). na pewno za jest nasz NEGRANO!! ps. potwierdził telefonicznie ....?

  9. #169
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    tak , ostateczna i juz i tak nieco przesunieta
    blindy leca powoli wiec naprawde niewiele stracisz
    pozatym zawsze jakis poslizg jest wiec tymbardziej

  10. #170
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    Jest przewidziany jakis cash w piatek/ sobote po mastersie ?