Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 209

Wątek: Co bym zmienil?

  1. #151
    zastanawiale m sie nad czyms takim zeby posortowac roomy według operatoroa tylu ongame czy bossmedia i tak dalej... co o tym myslicie?

  2. #152
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Co Bym Zmienil?

    Przydalby Sie Dzial Poswiecony Programom Do Pokera. Mozna By Tam Tworzyc Topiki Do Ciekawych Programow, Modow, Skryptow. Poprzerzucac Watki Juz Istniejaca. Juz Sie Chyba Tego Troche Nazbieralo, A Sa Porozrzucane Po Forum.

    Druga Sprawa, Czy Dzial Ogolne Jest Potrzebny??? Poker W Internecie I Na Zywo Wystarczy, Reszta Niezwiazana Do Bocznicy!

  3. #153
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ostatnio czesto przegladam forum używajac telefonu komorkowego, wiec chetnie zobaczylbym wersje mobilna tego forum. Chyba istnieja jakies dodatki/pluginy do vbulletinu do rozpoznawania czy wchodzimy przez komorke, a potem zaladowanie specjalnego szablonu dla telefonow komorkowych?? Jakby co moge sluzyc jako tester

  4. #154
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    ja mam sugestię podobną do tej vitka. Przydałyby się dział programów m.in. dla Holdem Manager i Poker Tracker.

    Na forum jest już kilka jak nie kilkanaście wątków na ten temat (ostatni powstał przed chwilą) w różnych działach. Pojawiają się tam często posty które mogą się nam przydać w przyszłości a wtedy będzie problem żeby te informacje znaleźć.

    Proponuję założyć dział związany z programami dla HM i PT i tam przenieść wszystkie rozpoczęte wątki.

    pozdro

  5. #155
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    RichardPL poszukam czegos takiego, co do tego nowego działu to mam już kilka innych sugestii, więc mysle ze niedlugo sprobuje zrobic mala reorganizacje na forum, wszelkie propozycje oczywiscie bardzo mile widziane

  6. #156
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Ja proponuje stworzenie dzialu 100NL+ w texas holdem full ring. Ten ktory jest (200nl+) nie zdaje imo egzaminu jesli chodzi o fr z dwoch powodow. Po pierwsze wiekszosc komentujacych to gracze 6max, po drugie sporo komentujacych to donki z mikro, wiec wartosc merytoryczna jest bardzo niska.

    Pzdr

  7. #157
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A jak się stworzy nowy dział, to "donki z mikro" nie będą tam pisać?

  8. #158
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    To trzeba stworzyć dział "tylko dla donków z micro". Oczywiście tylko na zaproszenia.

  9. #159
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez eminems Zobacz posta
    To trzeba stworzyć dział "tylko dla donków z micro". Oczywiście tylko na zaproszenia
    A reszta rodziny zdrowa ?

  10. #160
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Proponuję ukrócenie wyzwisk i osobistych wycieczek w tematach przeznaczonych do dyskusji. To forum naprawdę przez to staje się coraz bardziej nie do zniesienia...