Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 190

Wątek: konsole?

  1. #151
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    w Slimie się strasznie niewygodnie te płyty wkłada i wyciąga

  2. #152
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    -
    Ostatnio edytowane przez mularPVC ; 23-11-2009 o 11:58

  3. #153
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    -
    zgadzam się w 100 % z Tobą

  4. #154
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    jakie gierki polecacie na wii? poza tymi podstawowymi oczywiscie

  5. #155
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ja polecam takie, gdzie jest najmniejsze ryzyko urwania sznurka na rękę podczas mocnego ruchu i rozwalenia telewizora czyli np Resident Evil 4, Umbrella Chronicles 1 i 2

  6. #156
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Konsolę można kupić tylko i wyłącznie jeżeli chce się grać w grę, której nie ma na pececie.
    W 100% się z tym nie zgadzam. Bardzo dużo zależy od tego do czego konsola ma służyć. U mnie jest to narzędzie, którego używam do wyluzowania się po męczących sesjach. Jakoś mi się nie wydaje, aby siedzenie w tym samym fotelu, w tej samej pozycji pomagało mi w takich przypadkach. A wygodne wyłożenie się na kanapie, jest czymś zupełnie innym.

    Sting

  7. #157
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    w Slimie się strasznie niewygodnie te płyty wkłada i wyciąga
    Juz bez przesady. Ja mam slima i nie widze zadnego problemu a do tego malutka zgrabna malo miejsca zajmuje. Pozdro

  8. #158
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mam 3 pytania do tych, którzy korzystają z XBOX LIVE :

    1. W lutym 2010 ma się pojawić do ściągnięcia dodatek DLC dla Resident Evil 5 z bardzo fajnymi dodatkami i nowym scenariuszem ... Czy jest w ogóle sens myśleć nad ściąganiem tego jeżeli nie mam w swoim Xboxie HD (jedynie firmowe 200 MB pamięci) ?

    2. Nie korzystam z Xbox Live ... nie mam swojego routera przy PC, tylko ten mały bezprzewodowy odbiornik, który pobiera sygnał z routera Neostrady w drugim pokoju ... czy żeby zainstalować usługę Live muszę kupić nowy, osobny router ? jak w najprostszy sposób mógłbym podłączyć swojego Xboxa do netu ? rozumiem, że najlepiej to puścić przez PC ... coś tam trochę zaglądałem do instrukcji i na oficjalnej stronie, ale tak to wszystko jest pogmatwane, że odrazu zrezygnowałem

    3. Czytałem też gdzieś, że ma wyjść nowa edycja RE 5 na płycie, która będzie zawierać te dodatki i - właśnie - token pozwalający ściągnąć te dodatki z netu ... nie za bardzo to rozumiem po co ten token do Xbox Live, skoro powinno być wszystko już na tej płycie raczej ... (?)

  9. #159
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    1. nie wiem
    2. Ja w domu podlaczylem kablem ethernet przez PC do Xa i udostepnilem polaczenie i tyle i dziala
    3 nie wiem

  10. #160
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    1. jak masz 200 MB to raczej nie ma sensu o tym myśleć niestety
    2. rozumiem że Xb nie ma wi-fi included ale jak masz jakieś urządzenie to spokojnie złapiesz sygnał z routera jak masz jeden i net w domu to spokojnie złapiesz sygnał
    3. a w tej kwestii to wiem tyle że "nie wiem"