Strona 16 z 42 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 418
  1. #151
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Mam nadzieje, ze przeprosicie Serwisanta jak nie dostaniecie karty w najblizszych miesiacach ?

  2. #152
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wlasnie kuerten dobrze mowi Czy ten jakze doswiadczony uzytkownik kiedykolwiek sie pomylil albo powiedzial cos glupiego ? On poprostu jest swietnie obeznany w swiecie biznesu i pokera a jego niebywala inteligencja pozwala mu na wypowiadanie takich sformułowan

    P.S a zauwazyliscie ze napisal to zdanie bezblednie

  3. #153
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nie masz racji, bo przed pytajnikiem nie powinno byc spacji

  4. #154
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze przeprosicie Serwisanta jak nie dostaniecie karty w najblizszych miesiacach ?
    ta jasne! i moze jeszcze dorzucimy mu wejsciowke na WSOP'a?

  5. #155
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    ta jasne! i moze jeszcze dorzucimy mu wejsciowke na WSOP'a?

    Taa jasne! Smiac sie kazdy moze a przeprosic to juz trudniej Poczekamy zobaczymy kto sie bedzie z kogo nabijal

  6. #156
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    przeczytaj e-maila od neteller'a z 10 maja, chyba jest czarno na bialym napisane ze wkrotce zaczynaja rozsylac karty i zeby sprawdzic swoj adres. poza tym jak kogos interesuje dokladnie co i jak, to numer telefonu do netka jest wszystkim znany.

  7. #157
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Zamawiał ktoś debit card z Click2Pay?

    Kliknąłem zamówienie parę dni temu i nie dostałem żadnego potwierdzenia ani nic, tylko w tym kulawym serwisie w ostatnim menu widać "debit card requested".

    Zamawiając kartę wysłałem skan prawa jazdy, więc zrobiłem co trzeba - jednak wydaje mi się, że nie ściągnęli mi z konta $10. To normalne? Ile trzeba czekać na taką kartę? Wie ktoś, jakie są opłaty za wypłacanie z bankomatów? Nie mogę tego nigdzie znaleźć...

    Jeszcze jedno: jak zwiększyć status konta to trzech i więcej gwiazdek? Limit tygodniowy $500 mnie nie urządza ;/ Robi się to jakoś automatycznie, czy trzeba mozolnie ustalać szczegóły z supportem?

    pzdr

  8. #158
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba Soprano?;]

  9. #159
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    najlepiej wszystko zwalic na Soprano

    ta zamawialem karte, ale jeszcze jest ona dziewicza, nie uzywalem wiec nie wiem co i jak

  10. #160
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    Taa jasne! Smiac sie kazdy moze a przeprosic to juz trudniej Poczekamy zobaczymy kto sie bedzie z kogo nabijal

    A to akurat nei jest tajemnica, juz Ci moge powiedziec, ze i tak my bedziemy nabijali sie z Serwisanta haha