Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 195
  1. #151
    Musimy ustalić date następnego turnieju. Co proponujecie??

  2. #152
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    27
    dla mnie moze byc najbliższa sobota (14.04,2007r) bo nastepna odpada na pewno...

  3. #153
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    nieee! protestuje ! chce zagrac ostatni turniej a teraz nie moge... z reszta chyba nie musimy sie az tak bardzo spieszc z ostatnim turem. calej nowej ligi i tak nie zdarzymy zagrac przed wakacjami a widomo ze pozniej czesc ludzi tak nie bedzie grala, wiec fajnei jakbz na ostatnim turze byla wiekszosc osob ktore graly w obecnej lidze.

    ps. moze jakis pomysl na dodatkowy tur z wiekszym wpisowym?

  4. #154
    Ten ostatni turnie ma decydujące znaczenie i wiele może się zmienić tak więc musi zagrać jak największa ilośc osób szczególnie osoby z pierwszej 12. A co do turnieju z większym wpisowym to ja jestem za trzeb ustalić tylko wysokości i kiedy miałoby to być

  5. #155
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    mam pytanie

    czy macie jakis grafik ligi

    czy sami ustalacie poszczegulne spotkania ?


    kiedy jest nastepne , bo chcial bym do was przyjechac , moze w 2 , 3 osoby ...

    jakie jest wpisowe ?

    i ktore to spotkanie ligowe jest ?

    i gdzie gracie w strzelinie .. nazwa , adres lokalu ?
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 14-04-2007 o 15:43

  6. #156
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    w bieżącym sezonie będzie rozegrany jeszcze tylko jeden (ostatni) turniej. Ale w planach jest zorganizowanie odrębnego - z większym wpisowym turnieju.Z tego co wiem bardzo prawdopodbne jest, że ruszy nowy sezon acz nie wiem dokładnie w jakim terminie.
    Jesteś(cie) ze Strzelna?
    Oczywiście na każdy turniej zapraszamy!

    Pozdrawiam!

  7. #157
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    z Opola ..

    oczywiscie zalezy w jakim terminie beda turnieje bo niektore dni mi po prostu nie pasuja ...


    a jakie planujecie wpisowe ?

  8. #158
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    35
    Witam

    Drodzy koledzy,nasze Strzelno leży w wojewodztwie kujawsko-pomorskim.Tak jakby co.

    Pozdrawiam

  9. #159
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Qba33 Zobacz posta
    z Opola ..

    oczywiscie zalezy w jakim terminie beda turnieje bo niektore dni mi po prostu nie pasuja ...


    a jakie planujecie wpisowe ?
    hehe... drogi kolego nasza liga organizowana jest w miejscowości; STRZELNO (woj. kujawsko-pomorskie), a Ty pewnie myslałeś że chodzi o STRZELIN koło Wrocławia... ale jak masz ochote to oczywiście zapraszamy...

  10. #160
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    omg