Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 182
  1. #151
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    blagam niech nikt nie zamyka tego wątku.
    Ostatnio edytowane przez Zidziu ; 12-02-2008 o 14:52

  2. #152
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja każdy dzień zaczynam i kończę tym wątkiem i dzięki temu zasypiam z uśmiechem na twarzy nawet po beznadziejnej sesji

  3. #153
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Alchemik choc nie gram na ongame aktualnie to takze zagladam do tego watku, czyzby jakis kolejny nalog

  4. #154
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    heh, ja rowniez chyba najwiecej czasu na forum spedzam w tym wlasnie watku milo sie patrzy ze inni tez maja badbeaty :P ostatanio swing -15 buyinow, ale powoli odrabiam. mi chyba bardziej niz Te ustawione rozdania przeszkadza to ze sie stoly same wylaczaja...

  5. #155
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Wiem! W końcu to odkryłem - już wiem po co roomy mają przedstawicieli na forum - każdy z nich kontroluję czy nikt im nie szkodzi.
    I wtedy zjawia się taki przypuśćmy Przemson i opowiada ile to on dzisiaj badbeatów nie miał na Betsonie. Oczywiście w ten sposób odstrasza resztę potencjalnych klientów i dlatego panowie z zarządu roomu mszczą się fundując mu podwójną serię badbeatów podczas następnej sesji.
    Lepiej publicznie nie narzekać .

  6. #156
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    hehehe Mosznik true

  7. #157
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ja w celach terapeutycznych czytam sobie blog alchemika. Jak ja widze co ty stary przechodziles to mi sie od razu weselej robi. Nie ma to jak przeczytac, ze ktos mial gorzej, prawdziwa terapia. Mam teraz dola -8BI takze jeszcze wiele przede mna . Ale humor mi dopisuje.

    Oczywiscie nie bylbym soba gdybym przy okazji wpisu tutaj nie wkleil badbeata. Oto wiec sposob na rozgrywanie overpairs na flopie. http://www.pokerhand.org/?2091699
    Poki co czekam z niecieprliwoscia az statystyka znow bedzie gora.

  8. #158
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Wszyscy lubimy takich graczy
    A ty nie graj shortem

  9. #159
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    Ja w celach terapeutycznych czytam sobie blog alchemika.
    hahahaha dobre

    mi jakoś tak na maxa do śmiechu nie jest zawsze przy tych seriach makabrycznych

  10. #160
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Wszyscy lubimy takich graczy
    A ty nie graj shortem
    Nasz "ukochany" soft Ongame często zostawia Cię jakiś czas na shorcie, bo reload to nei jest taka prosta operacja