Strona 16 z 67 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 667
  1. #151
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Gracz, który w turnieju nie rozegra minimum jednego rozdania tylko przez cały turniej będzie pozostawał na "sit oucie" zostanie w tym turnieju sklasyfikowany na ostatnim miejscu.


    Jani, to jest cytat z regulaminu ligii, z pierwszej strony tego watku.

    Sasz rozegral minimum 1 rozdanie.

    Jezeli nawet sa jakies problemy z permanentnymi sitoutami czolowych graczy ligii, o ktorych mowiac szczerze pierwsze slysze, to mimo wszystko rules are rules. nie zmienia sie ich w trakcie, a tym bardziej nie informujac o tym graczy. zdazalo sie juz wczesniej ze ktos akurat musial wyjsc i zawsze dostawal kase i miejsce ktore zajal. poza tym Sasz nie jest ani stalym graczem ani nie jest w czolowce, wiec nawet gdyby byly jakies problemy, to tego gracza chyba nie dotycza

    Ani nie znam Sasza osobiscie, ani robi mi to wielka roznice czy jest szosty czy piecdziesiaty czwarty, ale sam go wczoraj zapewnialem ze dostanie i kaske i miejsce na ktorym odpadnie, majac w pamieci powyzszy cytat.

    Przemyslcie prosze drodzy organizatorzy te kwestie jeszcze raz kierujac sie zasada fair play.
    Ostatnio edytowane przez wronka ; 17-10-2007 o 13:21

  2. #152
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Gracze po odpadnięciu z turnieju mają obowiązek niezwłocznie zgłosić swoje odpadnięcie osobie prowadzącej turniej (należy to robić osobiście - krzyknięcie że się odpadło nie jest wystarczającą formą zgłoszenia odpadnięcia z turnieju). Przyjęta będzie zasada, że jeśli gracz nie zgłosi się niezwłocznie zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w klasyfikacji turnieju.

    Jak chcesz to mozemy dalej pobawic sie w cytowanie regulaminu.
    Ponadto polecam nie wspierac sie tekstami w stylu: "zdazalo sie juz wczesniej ze ktos akurat musial wyjsc i zawsze dostawal kase i miejsce ktore zajal" bo jest to ewidentne klamstwo - nigdy wczesniej nie mielismy takiej sytuacji.

    Sasz jak najbardziej otrzyma pieniadze za 6 miejsce ktore zajal - ale jak napisales rules are rules. Zeby nie bylo, ze jest to zasada przyjeta teraz 2 albo 3 sezony temu zastosowalem ja rowniez do samego siebie. Musialem oposcic turniej w trakcie - wrocilem nieco ponad 15 minut po tym jak sie wyblindowalem i zeby nie robic problemow sklasyfikowalem sie na ostatnim miejscu w turnieju.

  3. #153
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warsaw
    Posty
    7
    sorki ze narobiłem tyle problemu. ale byłem pierwszy raz i nie poznałem wczesniej zasad. Dzieki za informacje.

  4. #154
    Jani, ja nie chce sie z toba przerzucac cytatami z regulaminu. wszyscy doskonale wiedza ze nikt nie zna go lepiej od ciebie. ale skoro wspomniales już powyzszy punkt, to w takim razie nie rozumiem dwoch rzeczy:

    skoro punkt o osobistym zgloszeniu sie po odpadnieciu jest tak wazny, to dlaczego na kazdym turnieju zdazaja sie sytuacje, w ktorych ktos krzyczy: "Bartek, gracz A odpadl", "Bartek, odpisz gracza B bo sie nie zglosil", "Bartek, gracz C juz wyszedl, a odpadl przede mna", "Powiedz Barktowi ze odpadlem", itp., itd. i gracze nie sa przesuwani na koniec tabeli?

    skoro punkt o osobistym zgloszeniu sie po odpadnieciu jest tak wazny, w jaki sposob mozliwa jest sytuacja o której piszesz w poscie powyzej: „Na przyszlosc jesli musisz wyjsc wczesniej poinformuj kogos z organizatorow. Jesli podasz wazny powod,dla ktorego musisz oposcic turniej, nie bedzie problemu z tym zebys wyszedl i zostal sklasyfikowany na tym miejscu na ktorym sie "wyblindowales".”?

    I Jani, prosze cie, nie obrazaj mnie tylko dlatego ze osmielilem sie wyrazic inne zdanie od twojego. zarzucajac mi klamstwo sam klamiesz. doskonale pamietam jak w poprzednim sezonie na stoliku finalowym byl sitout, i on po wyblindowaniu sie nie był sklasyfikowany na ostanim miejscu. doszedl do headsupa i dopiero wtedy przerwano gre i zawodnik ten zajal 2-gie miejsce.

  5. #155
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    To bardzo ciekawe bo ja nie pamietam tej sytuacji. Byc moze nie bylo mnie wtedy.

    Wronka generalnie ty masz chyba wiekszy problem z ta sytuacja niz Sasz. Przykro mi ze nie rozumiesz mojego punktu widzenia. Dla mnie sprawa jest jasna - komus z tego czy innego powodu nie chce sie zostac do konca ale na sitoucie wchodzi w miejsca platne - dostaje kase ale w klasyfikacji ligowej jest sklasyfikowany na ostatnim miejscu. Jesli ma wazny powod i informuje Bartka/Clipper/mnie o tym mozemy odstapic od stosowania punktu regulaminu mowiacego o osobistym zgloszeniu - jednak musi byc to na prawde wazny powod - przykro mi ale powod w stylu: "zaraz mi ostatni autobus odchodzi" nie beda traktowane jako wystarczajacy powod do "przymkniecia oka" na regulamin.

  6. #156
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Swoja droga smieszne jest zaczynac turniej wiedzac, ze nie mozna bedzie go wygrac:]

  7. #157
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Dokładnie o tym samym pomyślałem heh. Relaksujące podejście dość ;D - odpaść na tyle szybko by zdążyć na autobus ; D.

  8. #158
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warsaw
    Posty
    7
    No sorry ale jak zaczalem gre przy 6 stole to przynajmniej 2 osoby byly ktore caly czas byly na all-inie bo gdzies tam ktos je wolal. Poza tym to byl moj pierwszy turniej i chcialem poprostu zobaczyc jak jest i nie wiedzialem o ktorej sie skonczy. a to czy musialem zdazyc na "ostatni autobus" było faktem bardzo posrednim. POprostu sa czasem rzeczy wazne i wazniejsze i czasami trzeba wstac od stolu. gdyby to była błachostka nigdy bym tego nie zrobił. A nie mam zamiaru spowiadac sie komus z moich prywatnych spraw.

  9. #159
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Przeciez to nie bylo do ciebie, nie jestes jedyna osoba, ktora zaczyna turniej i konczy go na sit oucie.

  10. #160
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warsaw
    Posty
    7
    no i informowalem bartka osobicie o tym ze musze juz wyjsc. Konkretnego powodu nikt ode mnie nie rzadal. tak dla wytlumaczenia. nie ma co ciagnac tego tematu bo to juz bezcelowe. Tyle ze kiepsko wyglada ten nick na koncu stawki. Moze lepiej niech go ktos usunie:P:P