Strona 16 z 116 PierwszyPierwszy ... 614151617182666 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1151
  1. #151
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Na pewno najmniej potrzebne są takie wypowiedzi jak Twoja, pytanie kierowałem do pepone, to jest po prostu biznes

  2. #152
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Na pewno najmniej potrzebne są takie wypowiedzi jak Twoja, pytanie kierowałem do pepone, to jest po prostu biznes
    Biznes to bedziesz miał, jak twoja strona wyladuje na black list
    Koniec internetowej wolności w Polsce - rząd szykuje art. 170a- Onet.pl - Wiadomości -06.11.2009
    Wiec lepiej stawiaj banner zanim uzyskasz odpowiedz.

  3. Zostałem odwołany z urlopu:

    Premier Donald Tusk powiedział, że jest już gotowy projekt ustawy ograniczającej hazard w Polsce. Jeszcze dziś szef rządu będzie o tym rozmawiał z szefami klubów parlamentarnych......

    Źródło:

    Premier: projekt ustawy ograniczający hazard - gotowy - strona 2 - Wiadomości z kraju i ze świata - Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

  4. #154
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Premier powiedział też, że są przygotowane dwa projekty. Jeden z nich bardziej liberalny, nie zakazujący zakładów bukmacherskich w internecie. Stwierdził, że są one mniej groźne od automatów. Niestety, nie wypowiedział się, czy do tych "łagodnych" zalicza też pokera. A może ktoś mu wreszcie wytłumaczył, że blokada internetu i inwigilacja kont bankowych, tak popularna w Korei Północnej, niekoniecznie musi się udać w Polsce.

  5. #155
    Premier ostrzega przed tymi, którzy chcą wywrócić ustawę - Raport - portal TVN24.pl - 06.11.2009

    Gosiu jak zwykle gada glupoty. Głos rozsadku ze strony Mr Pawlak i sojuszu, ale niewiadowa pozostaje niewiadoma, oby do dnia dzisiejszego wszystko stalo sie jasne.
    Ostatnio edytowane przez rayo1985 ; 06-11-2009 o 09:39

  6. #156
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Pepone, tak się składa, że jestem poker modem na Yourbet.pl - Forum Bukmacherskie :: Strona Główna, admin pisał do Ciebie chyba na maila ale nie dostał żadnej odpowiedzi, jesteśmy chętni umieścić waszą stronę w centralnym, widocznym miejscu na stronie głównej forum (ogłoszenie) w zamian za dodanie naszego forum jako patrona medialnego. Wiesz, reklama, za reklamę, jak to w biznesie. Jesteście skłonni przyjąć taki deal ?
    Fakt, nie odpiasałem z przeoczenia. Tak na wstępie chciałbym zaznaczyć, że strona nie jest komercyjna/biznesowa. Odpowiedź na mejlu.

  7. #157
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    naprawde nikt sie nie przejminie pokerem;
    przeciez to jest oczywiste;
    jedyne co moze obronic pokera to zaklady bukmacherskie, których nie zakaza w internecie -bo juz tylko o to praktycznie idzie walka na gorze.

  8. #158
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Jeśli przejdzie ten projekt liberalny ( a myślę, że tak będzie ), to zakłady bukmacherskie w internecie staną się legalne. Będzie to więc postęp w stosunku do tego, co jest dzisiaj. Zyska na tym także poker, przynajmniej ten grany na stronach u buków. Pozostaje tylko kwestia podatku. Jeśli bukom "naziemnym" zostanie on rzeczywiście zwiększony do 25% od kwoty zakładu, to wątpię, że ktoś jeszcze bedzie u nich grał. Dlatego oni mogą lobbować za zakazem gry przez sieć.

  9. #159
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    3

  10. #160
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    pepone, nic nie mam na mejlu ....