Strona 16 z 162 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 1612
  1. #151
    Wojtas, propozycja ciekawa, obawiam się tylko, że ograniczona do wąskiej grupy graczy
    Arkadiuzz z Twoją propozycją nie wiem czy dam radę. Strefę na pewno zmodyfikujemy we wrześniu. Oczywiście chętnie wysłucham wszelkich propozycji.

  2. #152
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Strefę na pewno zmodyfikujemy we wrześniu. Oczywiście chętnie wysłucham wszelkich propozycji.
    To może turniej hu ?

  3. #153
    GuestJ Guest
    A ja mam mały pomysł który by usprawnił wasz soft. Bardzo mnie denerwuje że w filtrach stolików cash nie można rozdzielić NL i PL. Straszne to...

  4. #154
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Maciek pozwol ze przedstawie ci pewna wizje
    ale najpier odnosnie tej malej gupy graczy, w kazdymwyscigu w jakiej gralem lub widzialem mowa o dostepnych dal wszystkich graczy Polacy przodowali lub wygrywali, sam sprawdz boss media, b2b z i4 sa wyniki archiwalne ale wszedzie sa/byly duze nagrody

    a teraz ta wizja
    doprowdzasz do powstania wyscigu dla Polakow organizujesz spore nagrody,po zakonczeniu pierszej edycji okazuje sie za kazdy z bioracych udzial znaczaco wiecej wygenerowal raku od sredniej ilosc zdobywanej przez miesiac, kolejne miesiace to coraz lepsze nagrody i coraz wiecej raku, po okolo pol roku ps wychodzi na czysto 10% wiecej $ niz bylo przed wprowadzeniem wyscigu
    walisz z tym do zarzadu glownego ps, ktory na wzor twojej ligi dla Polakow wprowadza ja stopniowo dla innych narodowosci
    po okolo roku ps zwieksza swoje zyski o 5% TY zostajesz glownym menagerem od promocji a mnie wciagasz do teamu ps pro
    i jak podoba sie
    a nie jakas tam strefa pl na ktorej ps traci :P
    Ostatnio edytowane przez WojtasPolak ; 14-08-2008 o 20:44

  5. #155
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    4
    A ja mam pytanie z innej beczki: czy wiadomo kiedy będzie można przypisać konto z PokerStars do ************* ???
    Wielu graczom by to bardzo pomogło.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wybrany ; 14-08-2008 o 20:44

  6. #156
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Maciek-dostales ode mnie priva? Myslalem, ze jestes na wakacjach, bo nie odpowiadasz, ale widze, ze nie...

  7. #157
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja zgadzam sie z Wojtasem do tych turniejow z tego co pisze jest dokladane 20 tys $, a z raku placonego przez graczy uzbiera sie pewnie mala kwota

    Znacznie wieksza kwote wygenerowalo by juz tylko dwoch graczy ktorzy np walczyli by o 1 miejsce


    A argument ze byla by to dla waskiego grona graczy ? czy aby napewno ? przeciez w wyscigu udzial bralby kazdy kto gra na Pokerstars i wiele bylo by osob ktore znalazly by sie w sytuacji ze moga pograc troche wiecej i miec wyzsze miejsce w klasyfikacji

    Gdyby co 3-4 osoba zagrala chociaz 500 rozdan wiecej ze wzgledu na wyscig to juz raku bylo by znacznie wiecej niz z tych promocji

    I przyklady sa z innych stron na i4poker bylo 8000€ na tego typu wyscig(klasyfikacje) a i tak wiele osob walczylo o jak najlepsze pozycje


    Zreszta mozna np zrobic oddzielne klasyfikacje dla roznych stawek a wygrane beda wyrazane w postaci liczby max buyinow na dane stawki

  8. #158
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Panowie wiem , ze prawdopodobnie nie ten temat, ale blisko.

    Dzis jest ten tur 25+2 500$ added, nicka na ps-ie mam juz od bardzo dawno ale prawie nigdy na nim nie gralem, wystarczy to ze jestem Polakiem, czy musze znac jakies haslo, gdzie w lobby moge ten turniej znalezc? pzdr

  9. #159
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    Panowie wiem , ze prawdopodobnie nie ten temat, ale blisko.

    Dzis jest ten tur 25+2 500$ added, nicka na ps-ie mam juz od bardzo dawno ale prawie nigdy na nim nie gralem, wystarczy to ze jestem Polakiem, czy musze znac jakies haslo, gdzie w lobby moge ten turniej znalezc? pzdr
    Wystarczy że jesteś Polakiem, turniej w zakładce turnieje/regionalne

  10. #160
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    dajcie se siana z tymi wyscigami;
    macie wyscigi juz od dawna silwery, goldy, suprenowe to sa wasze wyscigi i sie scigajcie ja wam nie bronie;

    Turnieje to jest sedno pokera - i za iles tam lat stoliki zejda do podziemia
    a złota na Olipiadzie w 2020 w Pokera przeciez nie dostaniecie za "wyscigi"