Strona 158 z 246 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160168208 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 2452
  1. #1571
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ja sie prawie calkiem wycofalem (gralem prawie tylko na SB, a teraz tylko bardzo okazjonalnie) niestety wlasnie ze wzgledu na niestabilny soft/polaczenie i brak mozliwosci importowania hand history

  2. #1572
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    dzis 2 satelita o 24 ?
    wlasnie tego za cholere nie rozumiem :twisted:


    Super gdyby te satelitki sie chociaz odbyly

    ten do turnieju za 200zł odwołany.

    wogole najlepiej jakby byla jakas satelitka z rebuyami .

    Jestem strasznie rozczarowany tymi satelitkami

  3. #1573
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hmm czemu cancelled ? :?

  4. #1574
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    ohh no

    pewnie dlatego ze 70 uczestników nie było

    ach nic, ide spac

    pozdrawiam

  5. #1575
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    dzis 2 satelita o 24 ? :lol:
    no to mega porażka jest .. jak trzeba rano do pracy wstać..

  6. #1576
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no tez jestem super happy
    jedyna satelitka na ktora zdazylem a tu kapa...
    trudno pierwszy ogolnopolski turniej live od 2003 odbedzie sie bez mojej obecnosci szkoda
    pozdrawiam tych ktorzy tez chcieli zagrac

  7. #1577
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    ale porazka

  8. #1578
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Baby przestancie narzekać ( no offence )
    Dzisiejsza satelita chyba obnarzyła prawdę o pokerze live. Chętnych w Polsce na takie turnieje jest mniej niż się wydawało po pierwszej edycji. Ja mam wrażenie ( obserwując te same gęby walczące w satelitach ) , że jest ok. 150 zainteresowanych osób. Taki chyba jest ten rynek na dzień dzisiejszy.
    Warto się zastanowić nad dwoma apektami - dlaczego tylko taka grupa ludzi się tym turniejem interesuje oraz jak to będzie wyglądało w najbliższej przyszłości.
    Według mnie główny powód tej sytuacji jest taki , iż poker w Polsce się dopiero rodzi ( zgoda jest grupa graczy, który grają wiele lat, ale większość zaczęła stosunkowo niedawno) - wiemy jakie są problemy z reklamą i legalnością ( nie warto kolejny raz wałkować tego tematu). I dlatego trzeba trochę cierpliwości. Dla wszystkich - organizatorów, inwestorów, graczy i malkontentów.
    A jak to będzie wyglądało w przyszłości? Działania , które podjęło SB pokazują, że poker w Polsce może się bardzo dynamicznie rozwijać. Kolejny raz jednak apeluję o cierpliwość. Dlatego proponuję więcej pokory i cierpliwości ( głównie myślę o graczach of course ).
    Według mnie satelity powinny mieć formułe 1:5 lub 1:10 ( awanse w stosunku do liczby graczy). Wtedy przy obecnym zainteresowaniu tym turniejem w Polsce będziemy wszyscy zadowoleni. 1:70 to chyba niewypał.
    Człowiek nie małpa uczy się w końcu na błędach.
    Czekam na satelity w przyszłym tygodniu. Ja tam nie rezygnuję i gram dalej.

    Carlos

    Ps. No offence

  9. #1579
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    Dzisiejsza satelita chyba obnarzyła prawdę o pokerze live. Chętnych w Polsce na takie turnieje jest mniej niż się wydawało po pierwszej edycji
    co ty mowisz weldug mine chetnych malo bo 1 na 70 awansuje to pewnie niektorym nawet grac sie nie chcialo

    po drugie co z tego ze zainteresowanych jest 150 osob??

    wlasnie dlatego, ze tyle osób jest zainteresowanych nie mozna bylo zrobic bezposrednich zapisow

    Jak dla mnie satelitki powinny byc z rebuyami wtedy dalo by rade wypelnic miejsca a tak chyba zostalo po 30-40 wolnych miejscna turniej

    Pozatym pewnie nie wszyscy zainteresowani maja konta na sb lub chcialo im sie grac satelitki a moze nie mieli czasu. Mysle ze turniejem zainteresowanych mozebyc 2-3 razy wiecej osob niz bralo udzial w satelitkach.

    Jedyne co pokazal ten turniej to ze satelity freezout z tak niskim wpisowym sie nie sprawdzaja :wink:

  10. #1580
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no to jesli sprawdzily sie te satelitki 1:5 i 1:10 to czy mozna jeszcze ze 2 takie zrobic next week dla zainteresowanych? oczywiscie ograniczyc ilosc miejsc tak zeby sb mogla sobie dokladnie wyliczyc ilosc miejsc jakie chca rozdac dla kasyna itp itd
    i jeszcze jedna ciekawa sprawa skoro turniej jest cancelled to gdzie sie podzial buy in? nie chodzi mnie tutaj o 1,1 $ ale o sam fakt to chyba nie w porzadku