Strona 158 z 162 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1571
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Nie mam RB ponieważ założyłem konto na FTP w styczniu 2006r. a wtedy o RB mało kto (a może nawet nikt) nie słyszał. Poza tym liniowy RB na prawdę nie jest czymś co mnie jakoś mocno pociąga. Np. mam liniowy RB na Bossie i praktycznie tam nie gram bo raz że jest mało interesujących mnie gier a dwa to że soft jest beznadziejny (nie wiem co jest gorsze ). Poza tym jak sam zauważyłeś, np. na PS też nie jest wcale tak źle pomimo tego, że nigdy nie było tam liniowego RB.
    I wszystko jasne. Już wiem dlaczego tak bardzo jesteś za zlikwidowaniem RB. Bo sam go nie dostajesz!

    Było tak od razu... Oszczędzilibyśmy tej całej dyskusji.

    Edit: No tak... wspomniałeś już o tym we wcześniejszym poście. Szkoda, że nie doczytałem.

  2. #1572
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Co prawda dostaniesz mniej gotówki z RB ale za to będziesz mógł sobie kupić za punkty większą ilość czapeczek.
    Tak, tylko suma sumarum na tym stracę i nie tylko ja, lecz wszyscy. No może za wyjątkiem tych, którzy wcale nie dostają RB.

    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    FTP "od zawsze" jest konkurencją dla PS. IMO na takie posunięcie ze strony FTP składa się kilka czynników. Z jednej strony branża pokerowa (bo nie tylko FTP) zauważyła, że liniowy RB jest zły a z drugiej strony to trzeba jakoś zatrzymać dotychczasowych graczy oraz przyciągać nowych. Zauważ, że wśród pokerowni z wielkiej czwórki tylko FTP oferuje liniowy RB; na Ongame chyba również go nie ma. FTP pewnie marzy o zlikwidowaniu liniowego RB i przejściu na system wynagradzania w zależności od stopnia zaangażowania gracza ale jest w kropce ponieważ musi dotrzymać istniejących omów. Dlatego też kombinuje jak może.
    Nie mam nic przeciwko zlikwidowaniu liniowego RB pod warunkiem, że przy nieliniowym będą istniały realne szanse na otrzymanie większego zwrotu, niż przed wprowadzeniem zmian. Jak na razie wszyscy dostają mniej, a przecież to powinno działać w obie strony - część graczy dostaje mniej, część więcej w zależności od stylu gry, bądź innych czynników.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 01-11-2010 o 23:54

  3. #1573
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    I wszystko jasne. Już wiem dlaczego tak bardzo jesteś za zlikwidowaniem RB. Bo sam go nie dostajesz!
    Skoro uciekasz się do takiego argumentu to dla mnie zupełnie nie jest jasne dlaczego tak rozpaczasz skoro jest jeszcze trochę miejsc oferujących liniowy RB. Więc nie powinno stanowić problemu przeniesienie się na inną, dającą lepsze warunki, pokerownię. Zwłaszcza dla holdemowca gdyż po zmianie nie powinien mieć żadnego problemu z table selection.

    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Nie mam nic przeciwko zlikwidowaniu liniowego RB pod warunkiem, że przy nieliniowym będą istniały realne szanse na otrzymanie większego zwrotu, niż przed wprowadzeniem zmian.
    No chyba jednak masz skoro wcześniej pisałeś coś o wyścigu szczurów.

  4. #1574
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Rozpaczam, ponieważ trochę się zawiodłem na FTP. Grałem tam od samego początku i bardzo przyzwyczaiłem się do tego softu. Na każdym innym roomie gra mi się o wiele mniej komfortowo. Będę musiał spróbować pograć na PS.

    Nie lubię się ścigać, bo w pokerze powinno się mieć raczej inne priorytety. Chciałbym, aby np. było od samego początku ustalone ile trzeba ugrać punktów, aby załapać się na poszczególny bonus. Co do nieliniowego RB na PS, to właśnie o coś takiego mi chodzi.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 02-11-2010 o 11:16

  5. #1575
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Co do nieliniowego RB na PS, to właśnie o coś takiego mi chodzi.
    No to doszliśmy do konsensusu że jednak PS rządzi.

  6. #1576
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No to doszliśmy do konsensusu że jednak PS rządzi.
    pod kazdym wzgledem takze co jest tu pominiete pod wzgledem wyplat, na FTP czasami i tydzien czekalem mimo przypomnien na maila takze support FTP jest do bani

  7. #1577
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    pod kazdym wzgledem takze co jest tu pominiete pod wzgledem wyplat, na FTP czasami i tydzien czekalem mimo przypomnien na maila takze support FTP jest do bani
    No pod względem wypłat to w sam raz rządzi FTP ponieważ u nich na wypłatę na Netellera czeka się z 5 sekund a na PS około godziny.

    Co do supportu to IMO jest on świetny w przypadku obu pokerowni ponieważ dotychczas nie miałem potrzeby aby się kontaktować się z którymkolwiek z nich. A parę lat już w nich sobie pogrywam. No i nie przypominam sobie aby któraś z tych pokerowni chciała ode mnie jakieś skany dokumentów co w przypadku krzaków z jakiegoś dziwnego powodu jest standardem.

  8. #1578
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No pod względem wypłat to w sam raz rządzi FTP ponieważ u nich na wypłatę na Netellera czeka się z 5 sekund a na PS około godziny.

    Co do supportu to IMO jest on świetny w przypadku obu pokerowni ponieważ dotychczas nie miałem potrzeby aby się kontaktować się z którymkolwiek z nich. A parę lat już w nich sobie pogrywam. No i nie przypominam sobie aby któraś z tych pokerowni chciała ode mnie jakieś skany dokumentów co w przypadku krzaków z jakiegoś dziwnego powodu jest standardem.
    tz ze nie wiesz nic o supporcie, jak dla mnie Netteler przestal istniec odkad MB wydalo swoja karte!

  9. #1579
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No pod względem wypłat to w sam raz rządzi FTP ponieważ u nich na wypłatę na Netellera czeka się z 5 sekund a na PS około godziny.
    Na PS wypłatę na Netellera mam od razu. 5 sekund nie mija

  10. #1580
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....o Matko JDX Ty to jesteś jednak szczęśliwy człowiek nie wiem jak spływa kasa na Netellera,ale za to wiem ile trzeba czekać aby pojawiła się na MB ostatnio to trwało 75godz. A co do weryfikacji i przesyłania scanów to są mistrzami świata 24 dni zawieszone konto wysłałem kilka rachunków bo nie mogli zweryfikować adresu zamieszkania. "Pana adres jest inny niż podany na koncie pokerowym" LOL-był taki sam ,przestałem wysyłać bo nie miałem już co po tygodniu odwiesili przepraszając,że jednak był dobry.Co to znacz dla pokerzysty dodatkowy tydzień chyba nie muszę tłumaczyć.
    Pozdrawiam