Strona 151 z 162 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1501
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    wszystkie sa do wyrobienia w 21 dni

  2. #1502
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    to ciekawe ile sie uda uwlonic z 500$ bonusa w 21 dni ?

  3. #1503
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Całość. Wyczynowcy to może nawet na 0.05/0.10 by to uwolnili.

  4. #1504
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    15
    ile sie czeka na monitor ze sklepu ftp ?

  5. #1505
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    spotkała mnie absurdalna sytuacji na FTP Otóż ze dwa lata temu założyłem konto na FTP poprzez pewnego dużego affiliatea którego nazwy tutaj nie będę wymieniał. Konto było ze standardowym 27 procentowym rakebackiem. Swego czasu grałem na FTP, rakeback był wypłacany i wszystko było ok. Jakiś czas temu affiliate wykluczył mnie, z niewiadomych mi powodów, ze swojej "wspólnoty" (pisałem maile z prośbą o podanie przyczyny no ale nie dostałem żadnej odpowiedzi). Wykluczenie oczywiście nie miało nic wspólnego z kontem FTP na którym dalej grałem i normalnie otrzymywałem rakeback.

    Parę dni temu postanowiłem wrócić na FTP, jednak pomyślałem, że skoro affiliate najzwyczajniej w świecie mnie zbanował to postanowiłem zapytać szanowny support FTP czy można podpiąć się pod innego affiliate, po co tamten ma na mnie zarabiać. Ewentualnie usunąć konto i założyć nowe, oczywiście bez bonusu od pierwszej wpłaty. Nawet mi na myśl nie przyszło żeby robić jakieś wały z podwójnym kontem czy coś podobnego. Chciałem to załatwić po ludzku.

    Po otrzymaniu odpowiedzi z FTP okazało się że to niemożliwe. No trudno ale tutaj zaczęły się "schody":

    na drugi dzień dostałem drugiego maila z FTP w którym szanowny Pan Piotr poinformował mnie że moje konto zostało dokładnie zbadane i okazuje się że nie mam rakebacku. Napisałem więc że jak to nie mam przecież miałem zmieniły się warunki, czy co?

    Szanowny, tym razem zdaje się, Pan Robert powiedział że w tej sprawie powinienem kontaktować się z moim affiliate, to on jest odpowiedzialny za rakeback.

    Tak też zrobiłem. Skontaktowałem się z moim affiliate po czym dostałem info że za rakeback odpowiedzialny jest pokerroom (myślę że Stasiu Bareja byłby zachwycony takim pomysłem na film).

    Nie słyszałem jeszcze o czymś takim żeby komuś nagle zabrali rakeback tym bardziej na FTP.

    Słyszałem natomiast że do danych kont bez rakebacku jest jakiś affiliate który potrafi załatwić zwrot z prowizji. Myślicie że można tak wybrnąć z tej sytuacji? Chyba że macie jakieś pomysły lub własne doświadczenia jak wybrnąć z tego absurdu, z tej farsy ?

    pozdro

  6. #1506
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    No moj brat mial cos podobnego, chcialem dostac rakebacka na rakebackpro.com | wyslalem emaila z rposba o przyjecie. Okazalo sie ze nie mogli mnie
    przyjac bo mam juz w innym affiliate rakebacka. Poprosilem o napisanie mi gdzie, mam bo za cholere nigdzie nie bralem. Odpisali mi ze oni takich informacji nie
    udzialaja, poprosili zebym skontaktowal sie z suportem FTP. Napisalem do FTP, a oni powiedzieli ze nie maja takich danych, zebym skontaktowal sie ze swoim
    affiliate i tu sie zakonczyla przygoda z FTP
    Podsumowujac mam rakebacka ale nikt nie wie gdzie LOL

  7. #1507
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    U mnie było identycznie. Też dowiedziałem się od RBpros, że mam już affiliate, a soft ściągałem ze strony FTP i nie wpisywałem żadnych kodów. Jakas ściema

  8. #1508
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    Podsumowujac mam rakebacka ale nikt nie wie gdzie LOL
    hahaha. Jednym słowem: skurwisyny
    W takim razie nie mam co liczyć na odzyskanie rakebacku i wyjścia mam dwa: albo będę grał bez rb co mi się jakoś nie widzi albo oszukam ich nieco i założę nowe konta na kogoś tam. Sprawdziłem i wszystkie transakcje w FTP mam na Moneybookers tak wiec Netka mam "czystego" i mogę go podpiąć pod nowe konto dziadka

    Ma ktoś jakieś doświadczenia z podwójnymi kontami? Ewentualnie jakieś info na priva jeśli tu nie chce się przyznawać

    pozdro

  9. #1509
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    da rade wyplacic na konto bankowe ktore ma innego wlasciciela niz konto pokerowe na fulltilt?

  10. #1510
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    da rade wyplacic na konto bankowe ktore ma innego wlasciciela niz konto pokerowe na fulltilt?
    nie da rady ban od razu