Strona 15 z 24 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 237
  1. #141
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    16
    Pewenie ze sie nie narodzil taki co by wszystkich pogodzil,,nawet taki ktory by sie staral !!najlatwiej papisac ze termin jest sztywny!!tylko w tym monecie nasuwa sie pytanie po co przycodzic walczyc przy stole o punkty ligowe?? soro i tak zostajesz wyd.......

  2. #142
    gratulacje dla polsata i mario wejscie do mastersa

  3. #143
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    kuba jak chcesz mi dojebac to dojebales, a ja powiem krótko. nie każdy ma tak dobrze jak Ty że nie ma zadnych obowiązków wobec rodziny i wobec pracy więc zachowaj proszę te śmieszne uwagi dla Ciebie.Będziesz mial żone i prace to będziesz inaczej spiewal, wiadomo że jak sei siedzi an dupie to każdy cfany i każdy mu termin pasuje. ja nie zmienie zdania co do zmiany terminów bo byly odgórnie ustalone, sorki jak wygrasz wejsciówke w satelicie na jakis turniej specjalny i nie będzie Ci termin pasowal to napiszesz do organizatorów o zmiane terminu bo laskawie panu nie pasuje? nie sądze. więc nie obrażaj innych jak możesz bo sobie tego nie żyuczę.
    Ostatnio edytowane przez PuCiA85 ; 23-11-2009 o 07:13

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    ja tylko wyciągam wniosek z Twojej (powiedzmy sobie szczerze, bezsensownej) wypowiedzi bez zamiaru dojebania Ci. Ty najwidoczniej bardzo chcialeś to zrobić.
    Szczerze mowiac twoja druga wypowiedz rowniez sie kupy nie trzyma. Ktos postronny, kto nie czytal wczesniejszych postow wywnioskowalby pewnie ze to ja naciskam na sztywny termin, Tobie to nie pasuje bo zona ma urodziny, a ja, bezrobotny leń bez ambicji moge grac zawsze, a upieram sie zeby rozegrac akurat teraz!


    "Będziesz mial żone..."
    Jak będę miał żonę to nie bede u niej pod pantoflem siedział (to jest wypowiedź z zamiarem dojebania Ci)

    Kończę ten temat. Do zo na mastersie we wtorek i niech wygra najlepszy.

  5. #145
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    "Będziesz mial żone..."
    Jak będę miał żonę to nie bede u niej pod pantoflem siedział (to jest wypowiedź z zamiarem dojebania Ci)


    jak będziesz mial żone to wtedy pogadamy i zobaczymy czy nie bedziesz pod pantoflem siedzial bo kazdy tak mówi przed. byli już więksi kozacy co tak gadali uwierz mi.

    a wkurwilem się bo to jakie mam relacje z żona i czy lubie z nia spedzac czas czy nie to są moje prywatne sprawy a nie Twoje i nie życzę sobie by o tmy pisac na ogólnym forum.

  6. #146
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez aroka Zobacz posta
    gratulacje dla polsata i mario wejscie do mastersa
    Dzięki Na prawdę nie wierzyłem że mogę wejść do mastersa tym bardziej że premasters układał mi się średnio podobnie jak cały ten sezon. Może chociaż w mastersie karta sie do mnie uśmiechnie

  7. #147
    w pewien sposob powtorzyla sie sytuacja . . . . gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta. mario, byles naprawde w ciezkiej sytuacji . malo kto wierzyl, ze tak moze to sie skonczyc. przyznam sie, ze zazdroszcze wam mozliwosci zagrania mastersa, jak dla mnie jeszcze za wysokie progi

  8. #148
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    no ale z tego co wiem to za karę bo podbno polsat i romek zmówili się przeciwko bratu w finale więc można powiedzieć że za karę romek przegral:P za lapczywość ;]

  9. #149
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Taktyka graczy jest eliminacja najslabszych takze ciezko tu mowic o jakiejkolwiek zmowie przy trzech zawodnikach trzeba eliminowac najslabszego kazde inne zagranie jest glupie a ze ulozylo sie inaczej to chwala dla Mario

    POZDRAWIAM i do jutra o 20:00 zacznie sie bitwa o chwale!!

  10. #150
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    na marginesie pula mastersa wynosi 2840zl plus 500E teraz tylko trzeba to podzielic ale to juz nie problem

    POZDRAWIAM