Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 250
  1. #141
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez polus Zobacz posta
    no nie wiem przyjacielu nie widzisz ze to jest problem.
    Masz rację Polus ja odrazu zauważyłem problem jak dostałem 2 telefony jeden po drugim, że moje znajome kruperki nie mogą do Nas przyjechać. Jedna z Nich leży właśnie w szpitalu więc możesz ją pozdrowić może szybciej wróci do zdrowia.
    Osobiście bardzo mnie to boli, że tak wygląda sprawa bo utrudni to przede wszystkim Nam organizatorom zmieszczenie się w czasie.
    Mam nadzieję, że większość z Was jedzie na ten Turniej żeby spędzić czas w miłym Towarzystwie i nawet jeśli zamiast 5godzin spędzicie ze sobą 6,5godziny, to będzie nadal miło.

    Pozdrawiam i do zobaczenia.

  2. #142
    nom jasne ze zabawa na 1 miejscu:P bedzie na pewno smiesznie wazne zeby to ktos chociaz kontrolowal zeby wiekszych problemow nie bylo ja nie potrafie fachowo rozdawac ale bede sie staral:P jako rekompensate i na rozluznienie rąk moze dorzuccie cos do puli lub darmowe drinki skore nie placiecie w ten dni za krupierow:P
    tylko bez obrazy tak napisalem zeby zaraz pojazdu na mnie nie bylo:P

  3. #143
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Jezeli ktos jedzie na turniej z Krakowa, Kielc, Piotrkowa, Łodzi lub inncy pobliskich miejscowosci, a nie ma transportu to my bedziemy miec jedno wolno miejsce w samochodzie, jak ktos chetny to walic na pw. Wyjezdzamy w sobote z Kielc rano.
    Pzdr
    BartekPL

  4. #144
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Cytat Zamieszczone przez matt86ck Zobacz posta
    nom jasne ze zabawa na 1 miejscu:P bedzie na pewno smiesznie wazne zeby to ktos chociaz kontrolowal zeby wiekszych problemow nie bylo ja nie potrafie fachowo rozdawac ale bede sie staral:P jako rekompensate i na rozluznienie rąk moze dorzuccie cos do puli lub darmowe drinki skore nie placiecie w ten dni za krupierow:P
    tylko bez obrazy tak napisalem zeby zaraz pojazdu na mnie nie bylo:P
    Doczytaj moje poprzednie posty

    Pozdr
    Reb

  5. #145
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    213
    Oki a co z krupierami z USOP, ale jak tam chcecie ja tam nie wiem. Myślę że Gentelmen Jack na moim stole załatwi tą drobna nie dogodnaść.No to pozdro dla chorej panny.

  6. #146
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Mam pytanie do Poznaniaków. Mozecie polecic jakis hotel w centrum nie drozszy niz 100pln za dobe?

  7. #147
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    W tym hostelu którego umieściłem w 1 poście są pokoje 2 osobowe. Jeśli znajdziesz kogoś, to wtedy będzie to poniżej 100 zł. Tak to dość ciężka sprawa...

    Pozdr
    Reb

  8. #148
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Mam pytanie do Poznaniaków. Mozecie polecic jakis hotel w centrum nie drozszy niz 100pln za dobe?
    Jest jakiś hotelik w centrum Poznania za 175 za pokój 2os Apartament 2- wyposażenie i rezerwacja
    Przedzwoń i zobacz czy są miejsca. Pokoiki ok.
    Pozdrawiam

  9. #149
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam serdecznie,

    DUŻA PROŚBA PANOWIE! CZY KTOŚ MOŻE Z SOBOTY PRZEPISAĆ SIĘ NA PIĄTEK ? POTRZEBNE SĄ 2-3 MIEJSCA

    Klub dla tych przepisanych osób stawia kolejnego drineczka gratis

    Pozdr
    Reb

  10. #150
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez 3sto Zobacz posta
    Jest jakiś hotelik w centrum Poznania za 175 za pokój 2os Apartament 2- wyposażenie i rezerwacja
    Przedzwoń i zobacz czy są miejsca. Pokoiki ok.
    Pozdrawiam
    Dokladnie tego szukalismy Dzieki wielkie i do soboty