Strona 15 z 89 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 890
  1. #141
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    Najblizsze losowanie nagrod pienieznych jest 18 marca 2009 (środa) w ten dzień grany jest DEALER's CHOICE TH\O 50+5 pln


    pozdro

  2. #142
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    Slicku i tak nie wylosujesz tego Caddiego sprzed Kasynka. Ja juz sie dogadalem z ta Pania co bedzie grzebac w urnie z kuponami =).

    BTW, mam kilka uwag co do prowadzenia turkow i cashgame w 'naszym' kasynku.

    1. Dilujacy radza sobie coraz lepiej [jupi!], ale jest kilka szczegolow ktore np. mnie denerwuja. Paru ma maniere 'check or bet' zamiast 'call raise or fold'. Mianowicie: przed flopem na UTG zalozmy, pytaja sie delikwenta 'check or bet?' - a on nie ma zadnych zetonow w puli jeszcze, wie raczej nie moze czeknac lol, betnac w sumie tez - moze raisnac co najwyzej. I to, ze na cashu nie moge zabierac sobie drobnych jak calluje za 4zl i daje 5 to nie moge sobie wziac zlotowki tylko krupierinio musi mi wydac a czesto rozmienic i sie ciaaaaaaaaaaaaaagnie mega dlugo rozdanie. Rozumiem jak calluje za 237zl ale za 4?

    2. Dlaczego, dlaczego, dlaczego nie mozemy rozdawac 2 turnow i 2 riverow jezeli 'zallinowani' gracze wyraza taka chec. Sytuacja po flopie: ja mam dwie overkarty i flush draw a oponent niech bedzie top para, jest to mniej wiecej flip, a jezeli jestesmy deep [bo o to w sumie chodzi] to chcemy ograniczyc czynnik losowy i rozdac sobie dwa turny i rivery. Smiesznie ryzykowac 4 buyiny na flipa ;],a callnac go musze bo mam te 50% =) i nie oddam mu pota . W koncu to nasza kapusta i jezeli sie zgodzimy to czemu nie... Pytam. [Tak sobie teraz pomyslalem o tych dzisiejszych [wczorajszych =)] 4 way allinach w omahe przed flopem - tu 2 boardy tez by mogly byc na luzie rozlozone]

    3. Dzisiaj [Wczoraj =)] na rebuyu stalem sobie 10cm od swoich zetonow, palac papierosa i zostalem w bezczelny sposob sfoldowany, mimo ze kuknalem w karty i chcialem raisnac [6c,4c -> monster hehe]. Jestem w stanie to zaakceptowac ale panowie krupierzy, musimy byc tacy dokladni?

    4. Niektore 'Panie Kelnerki' sa wyjatkowo nieruchliwe. Moze ustalic, ze odwiedzamy stol 2 razy na godzine i bedzie spokoj, hm?

    [dziadzius co zrzucil nutsowego flusha do Adasia na riverze skeszowal dzisiaj [wczoraj] grubo ponad 2k =)],> najs & sick <

    Pozdro 4all
    Ostatnio edytowane przez roomyanneck ; 16-03-2009 o 09:38

  3. #143
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    ....a mnie denerwuje tekst "Dziekujemy za gre ....dziekujemy bardzo ...dziekujemy za gre...dziekujemy bardzo...dziekujemy za gre"

    Pokerzysci sa ogarnietymi ludzmi i mają dobrą pamięć ...jak chcą to sami rzucą tipa nie trzeba im przypominac 100 razy ....

    Rumianek dobry post


    Pozdrawiam

  4. #144
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Nie mow Roomyanneck ze jakis dziadzius Cie zczyscil, skoro skeszowal sie 2k ?

  5. #145
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    na romyano ciut wyjebanu ale najbardziej chyba Czaro...Adas w 4way aliny pre w omahe zmiazdzyl wszytskich swoim Q7 i wziol pota z 1,7k lol

  6. #146
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    Jesli chodzi o komendy, niestety ta kwestia musi zostac dopracowana, mysle ze potrzeba jeszcze troche czasu i z tym sobie poradza. Natomiast kwestia dziekowania za gre jest juz po prostu przyzwyczajeniem i tego raczej nie da sie zmienic.

    Co do dwoch turn i river'ow, bede w srode na dealer's choice i wtedy powienienem miec juz odpowiedzi.

    Co do papierosa...na turnieju nie palimy i to byla tylko jedna reka a nie 10 minutowy sit out wiec nic sie chyba nie stalo:P.

    pozdr

  7. #147
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa, Szczecin, Wołczkowo
    Posty
    57
    Gruda, fakt troche mi odpierdolilo w niektorych zagraniach... ale jak jakies chujowe drawy wchodzily przeciwnikom jak na allinach bylismy lub wjebaniu po 600 i wiecej zeta/osobe/rozdanie to juz inna kwestia...
    Ale jak to Adas mowi: "w końcu musi wejsc"...

  8. #148
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    ja jakos mega tam od niego nie stracilem, ale zawsze. Pocieszeniem jest to ze dziadzius wjebal dzisiaj wszystko co skeszowal wczoraj =). Adas, swiatowiec z Wawy przyjechal i nas bezczelnie ojebal - maja ulubiona reka J8 vs AK maria ;]
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez roomyanneck ; 17-03-2009 o 04:47

  9. #149
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Chcem zarezerwowac 4 miejsca na dzis !!
    Tyfus jakis trefny numer mi dales i nie moge sie dodzwonic )

  10. #150
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    Sprawa z numerem juz zalatwiona.


    Przypominam, że jutro gramy TH 50+5 z jednym rebuyem i jednym add-on'em. Rebuy przez pierwsze trzy, 30 minutowe rundy, zaczynamy ze stack'iem 3K.