Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 173

Wątek: Updejt forum

  1. #141
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Przydałaby się możliwość robienia tabelek tak jak na 2+2, np. tutaj. Ponadto fajnie byłoby gdyby w zaawansowanym edytorze, tak jak przystało na forum dla szulerów, ikonki były umieszczone w stałym miejscu.

  2. #142
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, problem z "Security Token" powinien już zniknąć.
    Herem$, u mnie ładnie pokazuje się numerek ostatniej strony wątku, możesz poodświeżać stronę, ewentualnie obejrzeć w innej przeglądarce i dać mi znać czy jest ok?
    Ikonkom zaraz się przyjrzę, tabelkę dopisuję do listy.
    Jeżeli chodzi o ignorowanie wątków, to musicie chwilkę poczekać, jeszcze nie ma updejtowanej wersji tego plugina na nowy vbulletin, jak się pojawi, to zainstaluję i dam znać.

    Edit: Poprawiłem, ikonki kolorów powinny być na pierwszy miejscu.

  3. #143
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Używam Mozilli, ale w IE też nie widzę ostatniego numeru. On tam jest, tylko, że napisany białą czcionką Odświeżanie też nie pomaga.

  4. #144
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To jakaś zagadka z Archiwum X, sprawdziłem pod Chrome, FF i IE i wszędzie jest ok. Więc teoretycznie to po twojej stronie, z drugiej strony, jak w FF i IE widzisz tak samo, to może jednak po stronie forum. Ktoś ma podobny problem ?

  5. #145
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja;]

  6. #146
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ja tez mam podobny problem ze ostatni jest na bialo i go nie widac FF 3.6.3

  7. #147
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Coś się stało z logowaniem. Password manager Firefoxa "nie pamięta" mojego hasła a gdy wpiszę je ręcznie to pojawia się coś takiego:

    Gdy kliknę "remember" to w password managerze dla pojawia mi się kolejny wpis dla site'a http://forum.pokerzysta.pl, tym razem dla użytkownika "Hasło".

  8. #148
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    U mnie też jest na biało ostatnia strona, ale ja klikam na tą niebieską kuleczkę po lewej stronie od nazwy tematu i mnie wtedy przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta.

  9. #149
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    No wiem, że nie jest to jakaś wielka niedogodność, ale ja po prostu lubię tak przeglądać forum. Zresztą nie wiem po prostu czemu tak jest, przeinstalowałem przeglądarkę i nic to nie dało.

  10. #150
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dopiero teraz skapowałem, że to chodzi o stronke z wynikami wyszukiwania, tutaj http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/ ta ostatnia strona pojawia się ok ?