Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 250
  1. #141
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    zamiast pisac cos zlosliwego posluze sie cytatem i obrazkiem:

    - (z pamieci, przeklad wlasny) wziete z well`a Phila Galfonda;

    kiedystam podczas jakiejs okazji mial dluga dyskusje na temat reki, nie mogac sie zdecydowac pomiedzy foldem i callem. Przy okazji jakiegos eventu napatoczyl sie durrrr i pytaja go o zdanie. Odpowiedz byla taka, ze dla niego call jest lepszy od folda, ale on by gral shove.

    wniosek? omijacie 23758237589 leveli i jestescie bez jakiegokolwiek rozeznia w temacie

    + obrazek:


  2. #142
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    krolewicz pociagni to do nieskonczonego lvl'u i ciekawe jak to rozkminisz

    btw zly przeklad gdzie na forum jest dobry , ale chodzilo o to ze na kazda reke trzeba patrzec w indywidualny zupelnie inny sposob , ta sa tylko nasze przemyslenia co do rozegrania ale przeciez oni graja ze soba tyl live ze nie nam ocniac poprawna linie etc

  3. #143
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    krolewicz, ale chyba można luźno sobie podyskutować o rozdaniach lepszych graczy?

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    a ja myślę, że w przypadku gry live nie ma specjalnie co spekulować na temat ewentualnego rozgrywania tej ręki. co innnego gdyby to był online. można oczywiście tak z grubsza, ale w jakieś szczegółowe analizy to ja bym się tutaj nie wdawał.

  5. #145
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jestem ciekawy czy durrr zagrał by tak samo jeśli na river spadło by karo albo J.

  6. #146
    nie znam drugiego takiego co zagralby jak dwan (on ma cos wiecej niz tylko jaja...)
    a ivey tylko robil wrazenie gdyby mial reada to by callnal poza tym ivey tez ladine muruje na poczatku tego sezonu karta mu zarla i raczej kazdy by tyle co ona zarobil poza tym od ytych co zarabial to grali imo bardzo przecietnie a nawet zle. on by kolnal tylk oz flushem lub str8 i tyle
    dwan - ivey 1-0
    tak samo jak ivey callowal 99 to myslal ze jest w dupie wiec jaki tu skill

  7. #147
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    Czy ja wiem, czy Jason zagral zle...
    Jeśli Cię to zainteresuje i jeszcze tego nie widziałes to tu masz opinie samego Merciera na temat jego gry:

    Jason Mercier o High Stakes Poker - Poker News - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live

  8. #148
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Ivey powiedzial ze if u have an over than u have it a wiec pewnie obstawial 50% over 50% blef

  9. #149
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    IMO dawał o wiele więcej na to że jest w dupie. Napisałem na PT, że to był: “lol-najprawdopodobniej-jestem-w-dupie-ale-Mercier-może-mieć-tam-też-A-high-więc-jak-sprawdzę-to-będzie-OMG-SO-SICK-HERO-PWND-CALL-a-jak-się-nadzieję-na-QQ+-to-co-z-tego-jestem-Phil-Ivey-do-k.-nedzy-call”

  10. #150
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Btw Ivery wykupił się za 150k z zakładu
    Tak jak myślałem durrrr to wygra.

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=301
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 19-03-2010 o 16:44