Strona 15 z 39 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 389
  1. #141
    Za to teraz sie zachowales bardzo ladnie i bravo za ten gest alutek, a takze gratki za zwyciestwo.

    Co do tych bad beatow to ja rowniez mialem z nimi stycznosc najpierw moje damy byly zniszczone przez A6 preflop pozniej moje kolejne damy byly juz mega monsterem bo trafily na KQ preflop no ale tak mi sie tylko wydawalo ze jestem w dobrej sytucji jednak pierwsza karta z flopa szybko uzmyslowila mi ze ten turniej sie juz dla mnie skonczyl.
    Nie zmienia to jednak faktu ze bylo bardzo fajnie i ten pomysl naprawde wypalil.

    Mam nadzieje ze to juz bedzie nasza taka wroclawska tradycja ze w poniedzialki bedziemy sobie grywac wlasnie takie sity z rebuyami, a mysle ze chetnych nie zabraknie.

    Dziekuje wszystkim za fajny wieczor spedzony w dobrym towarzystwie.
    pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek
    Ostatnio edytowane przez arczibalt ; 06-02-2007 o 01:15

  2. #142
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Gratulacje Michał.
    Nerwy na wodzy trzymaj .
    Za jakis czas to wszyscy chyba bedziemy musieli zapisac sie na jakas terapie. Taki "sport"
    Do zobaczenia w czwartek

  3. #143
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a może zrobimy to co warszawka??? czyli wynajmiemy jakąś salę i pogramy np w siatkówkę??? mnie już plecy bolą od siedzenia przy kompie że nie wspomne o tym że może udałoby się wyrzucić z siebie nadmiar agresji i stresu po bad beatach

    proponuje termin we wtorki o 21.00. co wy na to?

    ps. dzięki za gratki.... tak mnie ztiltowały te bad beaty że się potem odrodziłem jak feniks z popiołów i farcik już mnie nie opuszczał i na koniec to ja złamałem kilka lepszych kart...
    jak se przypomne ten mój "wnerw" to aż mi wstyd...

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Ja również dziekuje za tego sita, co prawda akcja, w której odpadlem z AQ gdzie mialem top pare na stole przy flopie Q75 nie była rosądnym zagraniem, ale człowiek uczy sie na błędach nie mniej jednak grało sie naprawde dobrze i ogólna atmosfera byla dobra. Jeżeli chodzi o sam sit to był naprawde pełen emocji, lot's of rebuys :> ( ja już w 2gim rozdaniu musialem to zrobic grajac moje TT na 99 Raczka pre flop za all in gdzie na flopie pokazala sie z 9) Jednak pozniej ręka mi szła szczególnie jak 4 razy mialem AK, a po JJ dostalem QQ jeszcze raz wielkie dzieki za turniej.
    p.s poda ktoś pierwsza trójke? :P

  5. #145
    To prawda Zuber parcie na karte to Ty miales ja sie tylko moglem cieszyc ze siedziales zaraz przede mna, a nie za mna co pozwolilo mi zaoszczedzic troche ciemnych
    Trojka wygladala tak:
    1. Alutek
    2. Idziu
    3. Duzy Slon
    Natomiast ostatni all in wygladal tak A9s Idzia vs K9o Alutka. Dominacja calkowita dlatego Michal wygral
    pozdrawiam

  6. #146
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    good game michal ze swoim fartem jak zwykle nie do pokonania

    PS. co z Wroclawska Inicjatywa Pokerowa na rzecz Wychowania Fizycznego? ktos sie podejmie znalezienia sali? mysle, ze chetnych bedzie sporo, z kosztami sobie jakos poradzimy

  7. #147
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Ja sie pisze na sale .

  8. #148
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez arczibalt Zobacz posta
    Natomiast ostatni all in wygladal tak A9s Idzia vs K9o Alutka. Dominacja calkowita dlatego Michal wygral
    pozdrawiam
    z tego co mi sie wydaje to bylo A7s na K9o

  9. #149
    Jak chodzi o salkę to tez sie pisze no ale gramy piłke halową albo kosza ma sie rozumiec, w siatce za duzo sie nie nabiegamy a piłka oooooj to juz inna sprawa

    PS Alutek kazdy slupek w twoim wykonaniu uznany bedzie jako gol, to tak zeby "bad beaty" Ci sie nie przypomnialy
    w koncu gry maja byc przyjazne

  10. #150
    Cytat Zamieszczone przez Idziak Zobacz posta
    z tego co mi sie wydaje to bylo A7s na K9o
    No wlasnie tak pozniej myslalem ze to jednak bylo As7 ale nie bylo mnie juz w domu i nie mialem jak zrobic edita. Na szczescie Idziu jestes czujny i poprawiles mnie

    P.S. Jakby ktos mial ochote pograc kiedys w tenisa stolowego to jestem chetny przy tym tez mozna sie troche zmeczyc zwlaszcza grajac ze mna
    pozdrawiam