Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 182
  1. #141
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Taa, na ongame trzeba mieć nerwy ze stali.
    Od miesiąca gram tylko tam. Kocham fiszów. Kocham ongame.

  2. #142
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ja ostatnio mam tak na B2B na i4poker

    Zawsze albo mają lepszą rękę albo jakimś cudem uda im się dobrać.
    Ale 10k to jeszcze mała próbka.
    Ogólnie straciłęm więcej niż połowę bankrolla i nauczyłem się tiltować.
    Wygląda to fatalnie, ale nie zejdę niżej niż NL20.
    Jak wszystko stracę to kończę z pokerem.

  3. #143
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez cdx Zobacz posta
    ale grajac na betssonie mam jakies takie dziwne wrazenie ze trafiaja sie tu "cuda na kiju" ostatnie pare dni przesladowala mnie para 88 w ciagu paru godzin gry prawie 10x dostalem 88 do reki
    czy na pewno az tyle razy, chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze to naprawde niesamowite, masz jakies hand history na poparcie tych zarzutow????

  4. #144
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a ja niedawno miałem AA 3 rozdania z rzędu
    pierwsze 2 wszyscy spasowali preflop
    a za 3 się koleś z KK wypizgal na allina i mu doszło

    ONGAME OSZUKUJE

    i ogólnie to czasem mam dni, że mam z 40 razy 33 i wogóle nie trafiam setów a jak w końcu trafiam to przegrywam z wyższym

    czasami mam podobnie z 77 o JJ już nie mówiąc

    BUHAHA

  5. #145
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    15
    Hand history nie mam no chyba ze w sofcie sa dostepne
    Ogolnie ja juz tam nie chce grac np porownujac partypoker a betssona gdzie na PP gralem dobre kilka miesiecy tu dopiero kilka tyg to wracam na PP choc na betssonie jestem na + ale te nerwy to nie dla mnie ale ja sie tam nie znam rybka jestem

  6. #146
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    a ja ciągle jak mam seta na FLOPIE xxxs to wtapiam z flushem z FLOPA chyba trzy razy z rzeędu, a jak ja złapałem flusha z flopa to pokonał mnie FH

    i4poker B2B też oszukuje

  7. #147
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    soft ongame jest chujowy ale nie daltego ze "dochodzi" tylko dlatego ze wyglada jak kupa, o grywalnosci nawet nie wspominajac ;d

  8. #148
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Ongame jest fatalny do gry na cash games. Niestety wkręciłem się w wyrabianie bonusa, i chce go dokończyć zanim stamtąd zniknę.
    Biorąc pod uwagę pomniejszony winrate spowodowany mniejszą ilością stolików wychodzi na to, że ten bonus wcale nie jest tak rewelacyjny jak myślałem.

    Jedyne co na ongame jest na prawde fajne to turnieje z całą masą słabych graczy. Nawet $100+8 gra się tak jak na Starsach $10+1, a szczególnie dużo fiszów jest na shorthanded.

    Nawet Grand Tournament za $1000 przeszedł moje najśmielsze oczekiwania jeśli chodzi o słaby poziom graczy. Niestety nie byłem wystarczająco dobry aby coś konkretnego zkaszować.

  9. #149
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Dlaczego Ongame jest fatalny do cash games?

  10. #150
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Czegoś tu do k... nedzy nie rozumiem , skąd to tematy o spiskowej teorii dziejów ciesza sie taka popularnością i wywołują tyle emocji.

    I zapytam co wy chcecie od tego ONGAME , a na evereście , bossie , party nie zdarzaja sie serie bad betów ?
    A propos to na mnie ostatnio sie prezes BOSSMEDII uwziął i zajebał całe 95 euro w dwa dni chyba mu kurwa na cygara zabrakło.......LOL

    Co do Przemsona to mogę tylko wspólczuć ale dam dobrą rade:

    1. Trzymaj sie ściśle BM skoro uważasz ze jestes badbetogenny
    2. Trzymaj sie rygorystycznie co do dziennych tygodniowych czy
    tez wekendowych planów rozegranych sesji - sesja na minus
    nie jest powodem przedłużnia jej do rana.
    3. Trzymaj sie ścisle swojej strategii gry proponuje klasyczne
    ABC pokera

    Rozegraj w ten sposób 100 k rozdań , i z ręką na sercu jeśli trzymałes sie powyższych zasad lub przynajmniej starałeś się bardzo ich trzymać przedstaw nam wyniki i wtedy dopiero zastanowimy sie czy uwziął się na ciebie prezes jakiegos pokerromu czy tez po prostu powinienes dac sobie spokój z pokerem.
    Jeśli weźmiesz sobie to do serca to za powiedzmy 3 miesiace napiszesz ze miałeś zajebisty kwartał i tyle.

    PS Nie musisz grac dalej na ongame spróbuj gdzie indziej
    Na tych stawkach uwazam ze wynik bedzie podobny
    Ostatnio edytowane przez adamcel24 ; 12-02-2008 o 10:39