Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 164
  1. #141
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    18
    nius a jutro? piątek bez pokera, tak dziwnie

  2. #142
    Hehe, no ja dobrze wiem Ivan, ze dzien bez pokera to dzien stracony, ale chyba juz koniec z piatkami z pokerem w vipie...teraz bedziemy grac standardowo zawsze w czwartki, bo w piatki frekwencja opadala i duzo osob twierdzi, ze zamiast przychodzic na pokera woli isc gdzies na imprezke... co do nowej ligi
    to beda podane informacje, ale po rozmowach z osobami z Vipu wychodzi na to, ze nowa liga najprawdopodobniej wystartujke dopiero po wakacjach, bo duza czesc osob bedzie wyjezdzala na jakies wczasy i frekwencja przez to bedzie niska. Pozdro

  3. #143
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    18
    no to fakt i niedziele tez odpadają?

  4. #144
    W niedziele jesli beda chetni to mozna rozgrywac jakies sitki Bo po wakacjach w niedziele najprawdopodobniej tez bedzie liga, ale jeszcze sie okaze jaka bedzie jej struktura mozliwe ze jakis freezout deepstack

  5. #145
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    6
    Ja bym był chetny na jakies sity czy nawet cash ale pierw musze wykurowac kontuzje kolana bo sie ruszac niemoge a moze mi ktos powiedziec bo niebyłem tam odkad jest laser klub sa dalej stoły do pokera ? i czy da sie je nadal normalnie wynajmowac?

  6. #146
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    18
    zwierzu stoły są, a czy wynajmować je można, to ja niewiem.

    Nius to popytaj, bo w niedziele można by pograć

  7. #147
    Tak sa dalej stoly, nawet jest specjalna salka przeznaczona tylko do pokera i mozna sobie wynajac stol i zetony kiedy sie tylko chce...no jesli beda chetni to jasne ze cos zagramy w niedziele

  8. #148
    Kto jest zainteresowany dzisiaj jakims sitkiem niech sie wpisuje... jesli bedzie sporo chetnych to cos dzisiaj pogramy

  9. #149
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    18
    na forum nie ma za dużo osób chyba, ale ja jestem chętny

  10. #150
    A jestes sam chetny na pokerka czy kumple tez by pograli?