Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 175

Wątek: Olsztyn

  1. #141
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Rosenthal
    Posty
    70
    hejka.
    Dziś będę wiedział czy jeden mój kolega z Olsztyna będzie z nami grał. Potwierdzenie będę miał jeszcze dziś, wieć napiszę na forum.
    Do zobaczenia w piątek.
    Pzdr!!

  2. #142
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Tak wiec gramy w piatek o 17.30 w pubie "u Kanta" na ulicy kanta kolo petli na ul. Krasickiego. Sklad: Zielony, Marcin, Tamar, Miron, Kasparow, Piotrek, kolega Piotrka 1 i 2 Tak wiec szykuje sie nam rekordzik pod wzgledem osob. pozdro

  3. #143
    a dla mnie znajdzie sie miejsce

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    3
    wpadne zobaczyc jak gracie, moze sie skusze jak bedzie miejscówka

  5. #145
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Wpadajcie. Zrobimy full ringa .

  6. #146
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    jezeli bylaby miejscoweczka rowniez zagralbym... a jak nie bedzie to napewno zalece na chwile browarka spic i pokibicowc....

  7. #147
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    lolmax napisz do mnie na gg to na przyszly tydzien znajdziemy dla ciebie miejscowe Tamar twoj podpis mnie rozwalil

  8. #148
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Wow, ale chętnych się nagle zrobiło. Jak tak dalej pójdzie to cały pub zajmiemy . A mój podpis specjalnie dla Ciebie fishu, cały tydzień mnie to rozdanie męczy ;-p. No to widzimy się na polu bitwy o 17-30. Good luck all !

  9. #149
    No i dupa nie dosc ze z buta szedłem jakies 50 min to jeszcze 101 mi uciekla i musialem wziąść taxi No ale i tak fajnie bylo - podobala mi sie gra

  10. #150
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Gralo sie swietnie, ale szkoda ze najprawdopodobniej stracilismy miejscowe Przynajmniej jezeli chodzi o piatki. Trzeba bedzie pomyslec nad jakims dniem w tygodniu. Co powiecie na czwartki od 18?? Przynajmniej narazie dopoki nie urzadzimy suszarni u marcina Dzieki jeszcze raz wszystkim za gre, bo bylo naprawde super i dozobaczenia mam nadzieje wkrotce. Piszcie do mnie czy pasuje wam ten czwartek. pozdro

    P.S. Lukasz next time wydrukuje ci rozklad autobusow bo faktycznie przejbane z tym ze musiales tak dlugo isc.