Strona 143 z 202 PierwszyPierwszy ... 4393133141142143144145153193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #1421
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Eureka - luźny zabawny ale raczej taki dziecinny toteż po kilku odcinkach(tak testuje seriale) więcej nie pobierałem.

    Supernatural mi w ogóle nie przypadł do gustu, ale je nie lubię takich seriali gdzie scenariusz tak na dobrą sprawę jest napisany do jednego odcinka, a powtarzany przez kilka sezonów. Dlatego takie fantasy herculesy, xeny czy inne supermany do mnie nie trafiają. Nie mówiąc już o kiepskim aktorstwie. Xfiles nie ma co porównywać bo tam był klimat i to się naprawdę oglądało z przyjemnością i zaciekawieniem mimo, iż z rzeczywistością też nie miało wiele wspólnego.

    Z nowych seriali to chciałbym zwrócić uwagę na

    TRAUMA
    "Trauma" (2009)
    Nigdy nie byłem fanem medycznych seriali dopiero House był pierwszym który do mnie trafił. Ten jednak również przypadł mi do gustu. Sporo akcji która przeważa w serialu, a nie jak na tego typu produkcje obyczajówka i romanse. Obejrzałem 5 odcinków i mam już dalsze na dysku.

    SPARTACUS: Blood and Sand
    "Spartacus: Blood and Sand" (2010)
    Obejrzałem na razie 3 odcinki i wygląda to jak połączenie "Rzymu" z filmem "300". Jest słabszy zarówno od filmu jak i od genialnego Rzymu, ale efekt wyszedł nawet ciekawy. Dzieło to na pewno nie jest jednak do obejrzenia całkiem możliwy. Może ktoś widział dalsze odcinki i powie czy pomysłu wystarczyło na więcej niż te 3 odcinki które widziałem?

    edit:
    IO przypomniały mi o tym serialu do którego z przyjemnością powróciłem
    DUE SOUTH
    http://www.imdb.com/title/tt0108756/
    kto nie widział to polecam naprawdę zabawny i przyjemny luźny serial kryminalny
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 20-03-2010 o 19:16

  2. #1422
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    sa gdzies napisy do najnowszego odcinka flashforward?

  3. #1423
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    ta generalnie to google.pl
    albo tu Hatak.pl - seriale, napisy, zwiastuny...

  4. #1424
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    spartacus calkiem calkiem daje rade(widzialem 9 odcinkow jakie narazie jest).

  5. #1425
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    ta generalnie to google.pl
    albo tu Hatak.pl - seriale, napisy, zwiastuny...
    Sobol, po co dajesz linka do napisów jak tych napisów jeszcze nie ma? Przynajmniej sprawdź zanim wprowadzisz kogoś w błąd... Napisów nie ma jeszcze nigdzie.

  6. #1426
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    nie oglądam tego serialu wiec nie wiem o jaki chodzilo odcinek, ale na Hataku masz napisy chyba najwczesniej do seriali.Wiec podalem na przyszlosc jak by ktos szukal, (do lostow masz srednio napisy po paru godzinach od premiery w USA,choc)

  7. #1427
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    ta ja znam hataka ale tam nie ma wiec zapytalem czy moze ktos przypadkiem nie znalazl gdzies indziej

  8. #1428
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja korzystam z programu napi-projekt i radzę go sobie zainstalować. Jak gdzieś są napisy to on je znajduje w odpowiedniej wersji. Bardzo przydatna sprawa, polecam.

    Tu macie linka do tego programu: NapiProjekt - program pobierający napisy do filmów.

  9. #1429
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    "Paradox"-kryminał, sci-fi coś w ten deseń

    Filmweb.pl - łeb pełen filmów!
    myślę że 6,5/10 ze spokojnym sumieniem można temu serialowi dać

  10. #1430
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam! Bede mial kilka tygodni przymusowej przerwy od pokera wiec przydalby sie jakis serial na wieczory. Z ogladany i lubianych to :

    prison breake
    dexter
    heroes
    lost do 4 sezonu i sobie darowalem


    Teraz sciagnalem 6 feet under.

    Cos polecicie.

    Najlepiej taki z ciagloscia akcji

    Wiem ze na pewno cos bym znalazl w tym temacie, ale jakos sil mi brak przerzucac tyle stron.