Strona 141 z 573 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143151191241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #1401
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A może wystarczy lepiej grać? ...


    bueheheh człwoieku grasz na nl (2czy 10)huj wie ile i mowisz mi ze mam lepiej grac? hehhe lol

  2. #1402
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Nalbandian przejrzyj Prywatne wiadomosci

  3. #1403
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Spokojnie panowie, spokojnie.

    Nie widzę powodów do agresji. Mam coś do powiedzenia, to mówię, czy to źle? Jeśli się mylę, to mnie merytorycznie skorygujcie, a nie napadajcie...

    Spytam jeszcze raz - czy wniosek, że jeżeli 90% sesji kończy się stratą to trzeba coś zmodyfikować w grze wymaga 10-letniego doświadczenia? Czy naprawdę amatorowi z miesięcznym stażem nie wolno takiego wniosku wygłosić?

    Co ja wiem o pokerze? Pewnie mniej od Was. Ale wystarczył mi miesiąc żeby się nauczyć, że nie ma co narzekać że karta nie idzie, że bad beat'y, że pech, że pokerroom'y oszukują...

    Jeśli przy całej ogromnej wiedzy pokerowej pokerzysta umie swoją grę skomentować tylko mówiąc "z czym nie wejdę to w pizdę", to może ta wiedza jednak nie jest potrzebna...

  4. #1404
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Nalbandian Zobacz posta
    bueheheh człwoieku grasz na nl (2czy 10)huj wie ile i mowisz mi ze mam lepiej grac? hehhe lol
    Cytat Zamieszczone przez flex Zobacz posta
    Co ty wogole wiesz na temat pokera???!!
    A tak zupełnie abstrahując od tematu, to "chuj" pisze się przez "ch", a "w ogóle" pisze się osobno.

    Peace.

  5. #1405
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A tak zupełnie abstrahując od tematu, to "chuj" pisze się przez "ch", a "w ogóle" pisze się osobno.

    Peace.
    A ja to pierdole. Idz na forum pisowni jezyka polskiego tam moze i masz cos sensownego do powiedzenia.

  6. #1406
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    hmm pewnie cos musze zmienic w swojej grze ale wczesniej grajac tak samo skonczylem 7 miechow na plusie grajac srednio po 100 godzin na 3-4 stolach - a tak pozatym wlasnie wyjebalem calego bankrola na betsonie200 big betow w dwie godziny - gram limita

  7. #1407
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    mi sie tem szcegolown nie chce pisac, mialem na mysli to ze kazde grubsze rozdanie konczy sie wtopą i koniec, ile ja mam podbic na flopie zeby jakis debil nie dal calla na drowa? tylko alla chyba idiota nie sprawdzi(a i to niewykluczone)koles sprawdza alla na gutshota i dostaje pieknego str na turnie kocham te gre kurva
    yebac to

  8. #1408
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    i ja sie pozale
    siedze sobie na bb i patrze a tu AA i se juz mysle ile im przyjebac a tu same foldy do mnie ehhhhhhhhhhhhhhhhh

  9. #1409
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    huraa znow sie wjebalem na seta

  10. #1410
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    golowas , nalbandian, mialem to samo od poczatku stycznia do konca kwietnia, doslownie wszystko przegrywalem ja tez musialem zejsc ze stawek 1/2 a juz sie wtedy przymierzalem do 2/4 na stwki 025-50, ja nawet zalozylem osobny watek najdluzsze downswingi, wtedy ktos mi poradzil abym zrobil sobie przerwe i odraniczyl dlugosc sesji, posluchalem sie i juz zaczynam wychodzic na swoje, PECH sie musial skonczyc, a nic w swojej grze nie zmienialem, zycze Wam tego samego