Strona 14 z 27 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 267
  1. #131
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No do dupy, ustawiam sobie cztery okna na taka czesc ekranu na jaka chce, ale sa male litery... lepiej bylo jak mi wypierdalalo cztery ekrany i z przymusu wszystko zaslanialo, ale przynajmniej litery byly duze...

  2. #132
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    Turnieje w których jesteś zarejestrowany są pogrubione na czarno.
    no sa ale sprobuj zrestartowac soft i juz nie sa i szukasz siebie a blindy wpieprzaja...

  3. #133
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    KOLEJNE USTERKI:

    Kolega który gra 6 turniejów naraz pisał mi że zamykają mu się stoliki po czym znowu otwierają... ja się z tym nie spotkałem ale na pewno nie wymyślił tego. Może akurat w jego przypadku to kwestia łącza internetowego ale poprzednio tak nie miał.
    Zamykają się i otwierają bo go przenoszą na inny stolik, to akurat normalne. Czasem na jednym siedzi się bardzo długo, a bywa, że co chwila jest się gdzie indziej.

  4. #134
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    To nie dlatego, on nie gra w pokera od wczoraj

    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    no sa ale sprobuj zrestartowac soft i juz nie sa i szukasz siebie a blindy wpieprzaja...
    Jak zrestartujesz soft/kompa a akurat grasz turniej to po zalogowaniu okienko z aktywnym turniejem SAMO się otwiera więc nic nie trzeba szukać. No i są pogrubione turnieje w których grasz/grałeś cały czas, nawet po zakończeniu

    No skalowanie do bani, tak jak napisał Indi, dlatego ja gram i tak na standardowym rozmiarze.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 06-04-2009 o 01:31

  5. #135
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Przestał działać mi Poker Tracker 3 od czasu ostatniego "ulepszenia". To standard czy tylko ja tak mam?

  6. #136
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    W S&G i MTT PT3 przestał. Na stolikach działa.

    Brak możliwości uzupełnienia żetonów na co 3 stole jest naprawdę wkurw..., szczególnie przy 12+stołach kiedy nie ma czasu na sprawdzanie z którego trzeba wyjść i na który wejść z powrotem.

  7. #137
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Sharkscope też nie aktualizuje bazy po tym updacie.

  8. #138
    dokladnie... i pytanko...to sie zmieni czy jest na stale ze nie dodaje danych??

  9. #139
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    myślę, że do czasu kolejnej bety PT3

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    KOLEJNE USTERKI:

    NIE DZIAŁA RELOAD na stolikach czasami. Mogę nagrać filmik nawet. Folduję i chcę uzupełnić, klikam reload i NIC! Trzeba wyjść i wejść z powrotem na stolik, chore.

    Kolega który gra 6 turniejów naraz pisał mi że zamykają mu się stoliki po czym znowu otwierają... ja się z tym nie spotkałem ale na pewno nie wymyślił tego. Może akurat w jego przypadku to kwestia łącza internetowego ale poprzednio tak nie miał.
    Witam,
    ten kolega to ja. czy ktoś jeszcze ma taki problem? dotyczy on zarówno stolików cash jak i turniejów. proszę kogoś z Paradise o zabranie głosu w sprawie możliwych przyczyn. Bardzo mi to przeszkadza (lubie ustawaic stoliki w okreslonym porzadku)i jeśli nie uda mi się poradzić sobie z tym problemem, pewnie będe musiał się przenieść na inny room. Jeśli chodzi o łącze to mam neostradę 1 mega, wiec chyba nie tak źle. Do czasu tych cholernych "ulepszeń" wszystko bylo ok. Czekam na jakiś sugestie.
    Pozdro