Strona 14 z 38 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 375
  1. #131
    Może przyniesie ;p

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Wow Marian.... Zrobisz sie niedlugo Master of 2nd place

  3. #133
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Brawa dla Mariana niesamowita forma w tym sezonie
    Gratki także dla ElBandito

  4. #134
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ElBandito: respect
    Ładnie wykosiłeś towarzystwo. nie mogę sobie tylko darować, że uległem Twojemu blefowi z K high (dopadnę Cie next time;P) no i oczywiście że z JJ nadziałem się na AA na FT praktycznie na bubble'u, ale z tym to już nic sie nie dało zrobić...

  5. #135
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wszystko sie uklada jak w ukladance...

  6. #136
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    taaa, a to filozoficznie
    wniosek jest taki: albo grasz jak cipa albo masz niefarta

  7. #137
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Niestety nie potrafię ogarnąć, a tym bardziej wyrazić słowami, wszelkich metafizycznych procesów jakich odzwierciedleniem jest gra w pokera, ale faktem jest, że "układanka" zaczyna się sama układać w jakąś większą niezbadaną całość. Pewne rzeczy wydaje mi się lepiej przyjąć jakimi są bez próby ich zrozumienia.

    Ale wracając na ziemię chciałem poruszyć temat struktury naszych turniejów. Przez 2,3 turnieje mieliśmy potestować wydłużenie wszystkich poziomów blindów do 20 minut. Te 3 turnieje właśnie się odbyły, pora wyciągnąć wnioski. Czy zostajemy przy tym, czy wracamy do starego systemu (pierwsze 3 levele po 20 minut, reszta po 15)? Turnieje kończą nam się ostatnio w okolicach +/- 0:30, wcześniej była to +/- 23. Jak Panowie to widzicie?

    Druga rzecz, którą poruszył wczoraj Macuś - sukno na czwarty stół. Proponuję je teraz zakupić awansem, a sfinansujemy je przy okazji jakiejś następnej zrzuty. A pewnie tradycyjnie zrobimy jakąś w początkach kolejnego sezonu, ale to dopiero w lipcu.
    Ostatnio edytowane przez Marian ; 26-04-2007 o 22:43

  8. #138
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Ośmielę się wypowiedzieć na ten temat, mimo, iż moja kariera w lidze jest dość krótka:
    - wracając do 15-minutowych blindów wracamy do promocji loterii a nie pokera.
    - biorąc pod uwagę fakt, że liczba rozdań w ciągu 15 minut czasami się ogranicza przy cięższych decycjach do 3-4, nie jest to za dużo
    - dla osób które dostają się na FT ta dodatkowa godzinka poświęcona na grę nie powinna robic wielkiego problemu, skoro grają o kasę, to nie powinne być zmuszane do allin Ax lub jakakolwiek pocket parka
    - chyba większość chce grać w pokera a nie loterię statystyczną, a na pokera trzeba mieć trochę czasu (parę osób poparło takie stwierdzenia podczas ostatniego turnieju)
    - wracając do 15-minutówek decydujemy się na ponowną promocję LAGów, a moim zdaniem wszyscy powinni mieć równe szanse zgodznie z mottem TAG- też człowiek )

    pozdro i do pogrania za 2 tygodnie, bo majowka = Budapeszt
    Ostatnio edytowane przez wanpi ; 27-04-2007 o 10:35

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja rowniez jestem za zostawieniem tej opcji z wydluzonymi blantami niby godzinka wiecej ale chyba nikogo ta godzina nie jest w stanie zbawic ;> sukna to chyba nawet nie ma co komentowac bo wiadomo ze jest potrzebne

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Również jestem za pozostawieniem długości blindów tak jak teraz testowaliśmy.
    Pozdrawiam