Strona 14 z 71 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 708
  1. #131
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    BRAVO BRAVO BRAVO!!!!

    to odnosi się do postu wyżej

    a teraz coś o turnieju w Gdańsku: BRAVO BRAVO BRAVO

    fajny hotel, piękne profesjonalne stoły, tournament director w osobie Erklosa to klasa światowa - kultura osobista, uśmiech na twarzy itp. (mam nadzieję, że spotkamy się przy brydżowym stoliku...) no a flopy które rozdawał na final table zwalały z nóg...

    atmosfera przy stolikach bardzo sympatyczna (tylko nauczcie się rozdawać karty 5cm nad stołem a nie 50cm!!! - to do graczy) choć nie było łatwo grać mając samych profi przy stole - karaś, amazonit, memphis, potem wpadł palo na stół....

    ale drobne minusiki są:
    - zakaz palenia - to jestem w stanie zrozumieć
    - brak obsługi kelnerskiej - tego już nie rozumiem
    - trochę dziwny ten wzór co oblicza pdf-y - różnica między pierwszym a drugim zawodnikiem jest większa niż między 6-stym a 65-tym...

    gratulacje dla mephisa za wygranie turnieju!!!! siedziałem z nim na stole od samego początku turnieju i z takim przydziałem fartu jaki miał nie było na niego mocnych tego dnia. broń boże nie chciałbym umniejszać jego sukcesu ale 5 wygranych conów np jego 98 vs 77 flop 87x turn 8 river 9, albo AA kontra jego 86 a flop 754 to mega farty. chce Cię zmartwić że limit fartu wyczerpałeś na kolejne pół roku hehehehe....
    graty dla borygo i reszty graczy z final table

    dziekuję i4 za wspaniały turniej - kase mam już na koncie
    dziękuję również za wsłuchanie się w głos "ludu" i zmiany o których piszecie wyżej. BRAVO - tak dalej!!!
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 12-09-2006 o 18:55

  2. #132
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    ale fajny ten text od i4poker. Widze ze biezecie dobry przyklad z rzadu - jak cos nie podoba wystarczy zmienic. Mam takie pytanie : Po co tworzycie regulamin jesli mozna go dowolnie zmieniac?. Czy jesli by zagralo 20 osob to na nastepny turniej wystarczylo by miec 100 punktow vip? Proponuje przed ostatnim turniejem zmienic go zupelnie i zrobic np liczenie punktow razy 10. Wtedy moze zagra i z 200 osob. Nie przypominam sobie aby np na EPT zmieniano regulamin po rozpoczeciu cyklu - ale wiadomo polak potrafi

  3. #133
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    a co ci tak borygo przeszkadza to 150 vip mniej ?

    czy to tylko taki foch o 'trzymanie się zasad' ?

  4. #134
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Witam w zwiazku z zaistnialymi zmianami w regulaminie, z postem Borygo i z ankieta dot. ilosci turniejow zaliczanych do koncowej punktacji mam zasadnicze pytanie do organizatorow i prosbe o zajecie wiazacego stanowiska. Mianowicie chodzi o pkt. 4 regulaminu PPT: "4. Organizatorzy (SSSGwK i i4poker.com) zastrzegają sobie prawo odmowy dostępu do tej oferty każdemu z graczy oraz odwołania lub zmiany tej oferty w dowolnej chwili bez wcześniejszego powiadomienia." Pytanie moje brzmi: W jaki sposob i jak dalece macie zamiar w trakcie trwania cyklu wykorzystywac ten punkt regulaminu i czemu moze on jeszcze sluzyc?? Watpliwosci co do tego punktu regulaminu zglaszalo we wczesniejszych postach pare osob, ja chcialbym zeby ktos z i4poker zajal wiazace stanowisko w sprawie jakich jeszcze zmian w regulaminie mozna sie spodziewac i komu(z jakiego powodu?) organizatorzy moga odmowic dostepu to ich oferty. Mysle ze nie tylko mnie nurtuje ta kwestia. Co do 1 PPT chcialem podkreslic, ze organizatorzy spisali sie na 5 ( z plusem) i juz sie ciesze, ze polski swiatek pokerowy czekaja kolejne tak profesjonalnie zorganizowane turnieje. Pozdrawiam Karelli

  5. #135
    Witam,
    Karelli zacytuję moją poprzednią wypowiedź w tej kwestii. Nic się w tym zagadnieniu nie zmieniło i nie zmieni do końca cyklu. Naprawdę nie przychodzi mi do głowy taki rodzaj przewinienia, który moglibyśmy włączyć do poniższej listy.

    Niestety nie możemy popierać graczy, którzy na przykład zechcieliby skorzystać z naszej promocji w dwojaki sposób (np. wykorzystać kradziona kartę kredytowa, aby opłacić swój udział w turnieju) lub w jakikolwiek sposób złamaliby elementarne zasady współżycia międzyludzkiego (niewłaściwe zachowanie, chamstwo, próbę oszustwa).
    Poza tym nie przypominam sobie (a śledzę to forum od dawna), aby na jakimkolwiek turnieju w Polsce dochodziło do jakiś chamskich zachowań, prób oszustw lub innych wykroczeń turniejowych (bo tylko takie mamy na myśli). Zabezpieczamy się tylko, aby mieć narzędzia umożliwiające nam wyeliminowanie gracza za naprawdę drastyczne przewinienia.

    Co do zmian w regulaminie: wprowadziliśmy tylko jedną (zmniejszenie liczby punktów VIP potrzebnych do rejestracji) i zrobiliśmy to na prośbę graczy, którzy chcą wziąć udział w PPT, ale bali się, że nie dadzą rady zdobyć wymaganej liczby punktów VIP. Nie wiem czy przełoży się to na zwiększenie liczby uczestników. Może dzięki takiemu zabiegowi wreszcie "pęknie" setka uczestników (a być może zagracie w stałym i znanym sobie gronie).

    Ankieta w sprawie liczby turniejów branych do klasyfikacji ogólnej trwa, ale to nie oznacza jednoznacznie zmian w regulaminie (sami prosiliście o rozważenie takiej możliwości). Jeśli wyniki będą oscylowały wokół remisu - zostawimy przepis zawarty w regulaminie. Zresztą – tak jak pisałem wcześniej – ankieta to nie jedyny wyznacznik zmian. Liczą się głosy z różnych źródeł. My optujemy za pozostawieniem regulaminu w obecnej formie, ale PPT jest dla Was. Wypowiadajcie się.

    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com

  6. #136
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    gdyby to było przed pierszym tourem ta ankieta bo teraz wiadomo ze osoby ktorym sąłbiej poszlo w gdansku naturalna koleja rzeczy beda chcieli by nie liczyly sie wszystkie turnieje.

    Ja rowniez byłbym za pozostawieniem tego punktu bez zmian. M.in dlatego iz nie było by wtedy obaw iz w ciagu całego cyklu znow moze się cos zmienic .

    Co do zmiany na 200 Vipow jest to zmiana kosmetyczna mysle ze nie wplynie an frekwencje . Bo jezeli ktos boi sie ze nie rozegra 350 rozdan z odpowiednia pula w miesiacu to watpie aby mógł sobie pozwolic na oplacenie 54€ wpisowego i pokrycie kosztow przejazdu wyzywienia itd.

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    Mnie rowniez bardzo sie podobal turniej w Gdansku. Chwala organizatorom za przygotowanie tak wspanialego turnieju. W moim poscie chodzi o to aby w trakcie trwania jakiegos cyklu turniejow nie dokonywac zmian bo to prowadzi do tego ze w koncu mozna bedzie dowolnie zmieniac sobie regulamin. Mnie jest wszystko jedno jaki on bedzie czy 1000 czy 100 vip - chce tylko aby byl jeden i nie zmienny. Jesli te 350 jest zaduzo to powinno sie to zmienic przed pierwszym turniejem badz przesunac go na pozniejszy termin.

  8. #138
    Witam,
    Kilka ważnych informacji dla wszystkich chętnych w sprawie II turnieju z cyklu PPT w Warszawie.

    Lokalizacja:
    Hotel Bella Vista
    ul. Trakt Brzeski 99
    05-077 Warszawa-Wesoła
    Tel. 022 773 21 62/61, 022 783 30 27/51
    Fax: 058 511 23 22
    e-mail: bellavista@home.pl
    Strony internetowe:
    http://www.bellavista.pl
    Mapka na stronie i4poker.com.

    Noclegi:
    Pokój 1-osobowy od 120 PLN do 160 PLN
    Pokój 2-osobowy od 140 PLN do 180 PLN
    Pokój 3-osobowy 160 PLN do 200 PLN
    Apartament od 200 PLN do 300 PLN
    Śniadanie serwowane 15 PLN/osoba zestaw
    Śniadanie w bufecie od 25 PLN/osoba

    Turniej:
    Start o godzinie 10.00-10.30 (bez spóźnialskich). Przewidziana jest dłuższa przerwa około godziny 16.00 (dokładny plan godzinowy znajdziecie na stronie i4poker.com w zakładce Polish Poker Tour).

    Wpisowe:
    €54 płatne poprzez specjalną stronę interentową www.i4poker.com/turnieje. Wpłaty gotówkowe nie będą przyjmowane na miejscu.

    Rejestracja:
    Rejestracja do 06.10.2006.

    Wymagania:
    Wystarczy zdobyć 200 punktów VIP we wrześniu, aby mieć prawo do rejestracji w turnieju.

    Pula dodana:
    Do puli nagród i4poker.com dokłada €2000. Nagrody w całości wypłacane będą w ciągu 72 godzin na konta graczy w i4poker.com.

    Eliminacje online:
    Satelita do PPT II (wpisowe 100 punktów VIP, gwarantowanych 5 miejsc na warszawski turniej) odbędzie się 22.09.2006 o godzinie 19.00.

    Cash games:
    SSSGwK oraz i4poker.com nie biorą odpowiedzialności za cash games. Gracie na własne ryzyko. Prośba od organizatorów o rozliczanie się prywatnie po całej imprezie.

    Sala:
    Tak jak w Gdańsku sala będzie wynajęta do 6 rano w niedzielę.

    Wszystkie pytania kierujcie na adres turnieje@i4poker.com. Odpowiem najszybciej jak się da.

    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com
    Ostatnio edytowane przez i4poker Polska ; 15-09-2006 o 11:46

  9. #139
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    umiesc jeszcze tylko w tym poscie info o satelitce za vipy zeby bylo kompletne info w jednym miejscu

  10. #140
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jakiś zniżek w hotelu nie będzie na hasło "poker"???