Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #131
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Marquez?

  2. #132
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Ja tam nie widzę kelnerów w całej stawce finalistów.
    Ja widzę. Gospodarzy i Nową Zelandię.

    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    A od roku 1950, kiedy wprowadzono system grupowy, nigdy się nie zdarzyło, żeby gospodarz z grupy nie wyszedł.
    No i co z tego? Na ostatnim Euro obaj gospodarze nie wyszli z grupy. Podobnie było z Belgią w Euro'2000.

    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    ale RPA na pewno będzie w czerwcu grała znacznie lepiej niż w meczu z nami, zresztą wygranym.
    Nie widzę żadnych ku temu przesłanek. To obecnie zupełnie anonimowa piłkarsko ekipa, nie mają poza własnym stadionem żadnych atutów, nawet na swoim kontynmencie przegrywają w ostatnich latach z kretesem i to nie tylko z czołówką, np w eliminacjach do PNA odpadli m.in. "dzięki" zdobyciu jednego punktu w dwumeczu z taką potęgą jak Sierra Leone.

    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Poza tym, mówiąc o innych kontynentach miałem na myśli to, że Meksyk czy Urugwaj wcale nie są słabsze od Francji.
    Dlatego pisałem, że wyjdzie raczej FR+MEX ale URU może namieszać.
    Gospodarze są IMO bez szans. NIe mówię, że przegrają wszystkie mecze, ale z grupy na pewno nie wyjdą.

  3. #133
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    No cóż. Za kilka miesięcy dowiemy się, kto z nas był lepszą wróżką.

  4. #134
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Powinniscie sie zalozyc o przyslowiowgo dolara by racja lepiej smakowala

  5. #135
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    To obecnie zupełnie anonimowa piłkarsko ekipa
    nie zgadzam sieSTEVEN PIEENAR z evertonu i to bez googlekiedyś grał w ajaxie w sumie chyba tam sie wykluł jako świetny grajek
    ale jedna jaskółka wiosny nie czyni

  6. #136
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Dla wszystkich niedoceniających gospodarzy zamieszczam opinię
    Beckenbauera o "anonimowych kelnerach" z RPA. Oczywiście Franz, tak jak i ja, może się nie znać na piłce.

    Na konferencji prasowej "Cesarz", który był mistrzem świata jako piłkarz w 1974 r. i jako trener w 1990 r., a w 2006 r. kierował komitetem organizacyjnym MŚ w Niemczech, przyznał, że jest pod wrażeniem gry zespołu RPA. Jednak jego zdaniem drużyna półfinalisty Pucharu Konfederacji bardzo
    potrzebuje strzelca goli.
    Najgroźniejszy strzelec reprezentacji Benni McCarthy pozostał poza kadrą trenera Joela Santany, ponieważ, zdaniem szkoleniowca, ma zły wpływ na drużynę. W rezultacie piłkarze RPA zdobyli w turnieju zaledwie dwie bramki w czterech meczach.
    - Jedyną rzeczą, o której trzeba wspomnieć, to fakt, że RPA potrzebuje wielu szans na strzelenie gola. Muszą mieć kogoś do wykończania akcji. Jeśli takiego piłkarza znajdą, wówczas RPA może być zaliczana do grona faworytów mistrzostw świata. Naprawdę zrobili na mnie w czwartek wrażenie - przyznał Franz Beckenbauer.
    Reprezentacja RPA zmarnowała w półfinałowym meczu Pucharu Konfederacji z Brazylią kilka szans i przegrała nieznacznie z pięciokrotnymi mistrzami świata 0:1.
    - Myślałem nawet, że piłkarze gospodarzy mogli wygrać ten mecz. Taktycznie drużyna prowadzona przez brazylijskiego szkoleniowca (Joela Santanę) wiedziała dokładnie, co ma robić na boisku, jak grać przeciwko Brazylijczykom i neutralizować ich taktykę. Weźmy Kakę, który nie miał przestrzeni do gry. Próbował na lewej, prawej stronie, byle dalej od zagęszczonego środka pola... Taktycznie RPA była świetna.

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    wydaję mi się że to KURTUAZJA w njaczystszej postaci wiele konfernecji w których nie bierze udziału ktos typu mourinho polega na lizaniu sie po jajach
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 11-12-2009 o 18:21

  8. #138
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Szadinho właśnie miałem już pisać odpowiedź Kerimowi, ale zobaczyłem Twój post i już nic nie napiszę, bo musiałbym skopiować dokładnie Twoją wypowiedź

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    czy ktoś wie jaka TV bedzie pokazywac MŚ w Polsce???cos slyszalem ze TVP jeśli tak to pierdole jade do Rpa ogladac na zywo bo wole dzwiek ukulele niz nieudolnych komentatorow tvp

  10. #140
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    bedzie pokazywac TVP