Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 237
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Panowie i Panie Z racji sztywnosci terminow niestety nie przelozymy pre oraz mastersa Gramy jak bylo ustalone wczesniej. dzis pre masters o 20:00

    POZDRAWIAM

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    16
    Vitam skoro tak zostala sprawa postawiona niestety nie bedzie mnie dzis na pre mastersie poniewarz we wtorek jestem w wawie i nie ma sesu bym walczyl o udzial w mastersie!!smuci mnie jednak fakt ze w tak prostej sprawie mie potrafimy sie dogadac by wszystkim pasowalo!!tymbardziej ze nikt odgornie nie ustala nam terminow w jakim maja zostac te turnieje rozegrane!!chyba wszystko nara

  3. #133
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    no niestety jeszzce sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil;( szkoda piotrus ale niestety trzeba rozumiec wszystkie strony i kazdego indywidualnie;( ja sie staram ale tez nie na wszystko mam recepte

    POZDRAWIAM

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Chlopaki, kurwa, o co tu chodzi? terminy były ustalane? Kiedy? Chyba nie 12 tygodni temu? Jakoś ostatnio? No to chyba cos nie gra skoro nie wszystkim pasuje.
    Jaki jest sens grania w kolejnym sezonie, jesli nie wiadomo czy zagram w mastersie jeśli wywalcze w nim miejsce? Sorry, ale nie jestem w stanie określic czy za 12 tygodni będę miał wolny wtorek.
    Ktos powie: Wasia przełożył juz sobie robotę.
    Niech podziekuje serdecznie koledze, przeprosi kierownika za zamieszanie lub zostawi juz sobie ten wolny wtorek. Fajnie że ma taka mozliwość, ktos inny nie za bardzo. Mastersa zawsze możemy zagrac w sobote/niedziele, za tydzien lub dwa, w takim terminie zeby wasia nie musiał znów przekładać zmiany. nikt nas nie goni, nie popędza i nie każe grać w określonym terminie.

    Pucia powie: że żona ma urodziny, on juz wyprosił wyjście i teraz by się wkurwił.
    Sorry Pucia, ale wydaje mi się że chyba nie masz ochoty spędzić urodziń z żoną. W przeciwnym razie sam bys nalegał na zmianę terminu.

    bigi23 powie natomiast: nie ma co przekładać, bo jak Prezydent szybko podpisze ustawę hazardową to nasza liga będzie nielegalna.
    ehh, kolego, nasza liga od początku była nielegalna.

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Kuba masz racje poniekad Zacznijmy od tego ze premastersa nie przelozylismy miedzy innymi dlatego ze tylko albo i az Jackowi nie pasowalo. Chcac go zadowolic pre musialby sie odbyc we wtorek (poniedzialek nie bo jest vip race) srode moze czwartek a wtedy i piotrek by nie zagral takze tez zle. pozniejsze terminy sa jeszzce wieksza niewiadoma Sytuacja iscie patowa pozniej stopien drugi czyli masters pewnie znowu ktos by nie mogl i zagralibysmy go 1 stycznia.

    Chcac w jakikolwiek sposob respektowac regulamin ktory wszyscy wspolnie staramy sie zaakceptowac musimy rowniez trzymac sie terminow. oczywiscie moga byc drobne wahania ale nie mozemy takze rozgrywac ligi w nieskonczonosc.

    Generalnie wszystko powinno odbywac sie na dobrej woli i checi uzgodnienia, poporstu demokratycznie. Jezeli tak sie nie da musimy isc droga wiekszosci, 18 osob z 20 to jest wiekszosc takze musi miec racje glosu.

    Niesiety skoro nie potrafimy wspolnie dosc do kompromisu musimy trzymac sie wczsniej wyznaczonych terminow czy tego chcemy czy nie


    Ps: Kuba nawet jak sie zdenerwujesz to nie rzucaj miesem chyba nie ma takiej potrzeby

  6. #136
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Wjesiek Zobacz posta
    Chlopaki, kurwa, o co tu chodzi? terminy były ustalane?
    Były!

    Cytat Zamieszczone przez DenieD Zobacz posta
    Podaje terminarz rozgrywek na caly sezon

    12 spotkan : 01.09, 08.09, 15.09, 22.09, 29.09,
    06.10, 13.10, 20.10, 27.10, 03.11,
    10.11, 17.11

    pre-masters : 22.11
    masters : 24.11
    Cytat Zamieszczone przez Wjesiek Zobacz posta
    Kiedy?
    25-08-2009!

    Chociaz z drugiej strony.
    Osobiscie jestem po stronie Kuby, ale skoro mielismy sie trzymac terminow no to sie trzymajmy, a w przyszlym sezonie bedziemy kombinowac aby to zmienic.

    Mi osobiscie bedzie brakowac przy stole Piotrka i Jacka.
    Swoja droga czy mozna zamienic wygrana wejsciowke na mastersa na nagrode pieniezna?:>
    Wtedy piotrek moglby spokojnie grac msc 3 dostaloby sie do mastersa

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    myslalem o tym sek w tym ze pozniej przerodziloby to sie w sprzedawanie miejsc w mastersie a tego bysmy nie chcieli

    Co do sztywnosci terminow to sa podane daty ale jak najbardziej podlegaly negocjacji jak co sezon sie udawalo tak musial nadejsc dzien kiedy sie nie uda i ktos bedzie niezadowolony ja nic na to nie moge poradzic

  8. #138
    przykro, ze pre masters nie odbedzie sie w komplecie. moje wnioski, takie male ligowe troski:

    - terminy byly podane wczesniej,

    - kuba nic wczoraj nie poderwal i ma kiepski humor, zadna niewiasta z osiedlowej dyskoteki, nie chcila sie z nim umówic na paczki i lizaki

    - na przyszlosc proponowalbym podzial ligowych obowiazków, tak aby kazdy sie utozsamial z nasza liga, a nie byl jej jedynie "konsumentem". wojtek wklada mase pracy, w rozwój pokerowego środowiska i albo dostanie wsparcie, albo ta liga bedzie stala w miejscu - w optymalnej sytuacji, istnieje równiez zjawisko równi pochylej z naciskiem na przesównanie sie w dół.

    - ubolewam nad faktem, iz jacek i piotrek nie zaszczyca nas swoja osoba, ale marnuja sie dwa miejsca w pre mastersie. uwazam, ze przed turniejm pre masters i masters kazdy gracz, ktory ma mozliwosc zagrania, powinien uiscic oplate startowa. jesli tego nie uczyni, gracze z nizszych pozycji powinni zajac ich miejsce, z iloscia zetonów proporcjonalna do zdobytych punktów ligowych.

    to pisalem ja
    amator gry karcianej "wojna" i strategicznej gry "bierki"
    niech AS pik bedzie z wami
    Ostatnio edytowane przez aroka ; 22-11-2009 o 16:51

  9. #139
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Wojtek chyba istnieje mozliwosc deala
    Mozliwosc, z ktorej jeszcze w Kaktusie nikt nie korzystal

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    heh pewnie i istnieje:P musialby powstac pierwszy przyklad a na to sie nie zanosi