Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 253
  1. #131
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    @bosynurek
    a poza trzymaniem zapisales sie ? bo ja niestety popelnilem ten blad. i od 3 mies dzialan naszego oddzialu - NULL. a jak sie pytam chlopakow jakie maja plany to sie tylko glupawo (moze nadinterpretacja ) usmiechaja...

  2. #132
    Ja nawet nie dostałem żadnej informacji że jestem członkiem tej federacji, generalnie już olałem tą stówke którą im dałem.

  3. #133
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    ja tez generalnie olalem juz ta stowke. pewne jest ze nastepnej nie dostana...

  4. #134
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Można też popatrzeć inaczej na Federację i powiedzieć: nikt nie zrobił więcej
    Czyli dochodzimy do tego, że nikt nie zrobił nic.
    Ale jedni wzięli stówkę, a inni nie.

  5. #135
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Czyli dochodzimy do tego, że nikt nie zrobił nic.
    Ale jedni wzięli stówkę, a inni nie.
    Owszem, wzięli stówkę, ale przecież: Jest strona internetowa ( czyli pewnie jakiś komputer również), jest biuro, są inicjatywy organizowania terenu, są otwarte zapisy na kurs sędziów turniejowych. Nie od razu Kraków zbudowano. Krytykanci zawsze znajdą kij, żeby nim uderzyć. A to im się Michał nie podoba (a ta inicjatywa powstała przede wszystkim dzięki niemu), a to, że za dużo Unibetu (a niby która firma robi dla pokera w Polsce więcej niż Unibet ?). Inni chcieliby relację z każdego dnia, spotkania członków zarządu. Jeszcze inni proponują firmę krzak, czyli twora bez siedziby, łaczności telefonicznej i kilkoma wolontariuszami. Są też tacy, którzy już żałują, że pierwszą stówkę wpłacili tzw wypominacze (bardzo brzydkie postępowanie). Nadejdzie czas zjazdu. Na zjazd będzie dla każdego przygotowane sprawozdanie. Wszystkie rozliczenia rachunków. Patrząc realnie (nie mam danych o ilości członków, ale stawiam obecnie na jakieś 200-300 osób) nie widzę możliwości, żeby wystarczyło kasy ze składek na dotychczasową działalność. Jednak nie zauważyłem żadnego pytania, czy stowarzyszeniu nie brakuje pieniędzy. Widzę tylko i wyłącznie narzekania, wypominania, obsmarowywania. Typowo polskie piekiełko.

  6. #136
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez stanislaw Zobacz posta
    a to, że za dużo Unibetu (a niby która firma robi dla pokera w Polsce więcej niż Unibet ?).
    Kaman, jeżeli wierzysz, że Unibet robi coś dla pokera w Polsce to jesteś poprostu naiwny. Wszystkie działania promocyjne Unibetu podyktowane są wyłącznie chęcią zarobku (co wcale nie dziwi, w końcu takie jest podstawowe założenie prowadzenia działalności gospodarczej).

    To co mi osobiście przeszkadza to że społeczność pokerowa ma być reprezentowana przez poker room, brakuje w tym zwyczajnej uczciwości i neutralności. To tak jakby w zarządzie PZPN-u byli przedstawiciele jednego zakładu bukmacherskiego.

    Ja się w tą ściemę nie wpisuje... podziękował

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    59
    Pisząc to, pokazujesz, że nie masz pojęcia, co Unibet zrobił i robi dla zmiany wizerunku pokera. I jakie poświęca na ten cel nakłady. A z pzpn to rzeczywiście walnąłeś jak ubogi jajcami o worek złota. Już gorszego przykładu znaleźć nie mogleś.

  8. #138
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Jaka różnica czy to będzie PZPN, PFPS czy Polski Związek Kolekcjonerów Kapsli Piwnych.
    Nie przekonuje mnie fakt, że firma, będąca organizatorem rozgrywek pokerowych ( a takich firm jest wiele) uzurpuje sobie prawo do reprezentowania społeczności pokerowej tworząc związek, który z założenia powinien być niezwiązany z żadnym poker roomem. Czy to na prawdę nie budzi w tobie wątpliwości?

    Tak się składa, że też wyłożyłem rzeczoną "stówkę" i dlatego mam prawo do krytyki. Nie podoba mi się sposób w jaki realizowane są założenia statutowe związku. Nie wymagam wiele, ale proszę Was - "Pokerek u prezesa" ? Przecież to ma jak nic pejoratywne zabarwienie i na pewno nie pomaga w zmianie wizerunku tej gry. Wychodzi na to że spotyka się grupka ładnie mówiąc znajomych i tłuką u prezesa w pokerka. Zapewne tłumaczenie będzie takie, że tak się robi lobby na rzecz pokera sportowego... w Polsce. Sukcesu to ja im nie wróże i możecie mnie nazywać marudą, a moje posty "polskim piekiełkiem", ale tak to widzę. A za 8,33zł miesięcznie mogłem sobie dwa browary do pokera ze znajomymi kupić a nie dokładać do "zestawu prawdziwego mężczyzny".

  9. #139
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Cytat Zamieszczone przez JeanHub Zobacz posta
    ... A za 8,33zł miesięcznie mogłem sobie dwa browary do pokera ze znajomymi kupić a nie dokładać do "zestawu prawdziwego mężczyzny".
    No masz chłopie poczucie humoru LOL. Ale jakbyś z żalu za tą 100 miał zrobić sobie coś złego to lepiej napisz do PFPS może ci ją zwrócą i będzie po sprawie.

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez herq123 Zobacz posta
    No masz chłopie poczucie humoru LOL. Ale jakbyś z żalu za tą 100 miał zrobić sobie coś złego to lepiej napisz do PFPS może ci ją zwrócą i będzie po sprawie.
    Super merytoryczna wypowiedź, wiele wniosłeś do dyskusji. Odpowiadając na Twoją zaczepkę chcę Cię uspokoić, nie pochlastam się. Nie zabieram więcej głosu w dyskusji, swoje powiedziałem.
    Pozdrawiam