Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 251
  1. #131
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    no tak panowie mój błąd w czwartek nie ma ligi bo jest Wszystkich Świętych!!!!
    Co do wczoraj to zaskoczeniem było chyba to, ze do gry z nami wystartowała Kaśka!!!!
    Trzepała nas równo na początku a potem niefart

  2. #132
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    Tak sobie pomyślałem może jutro zrobimy dzień stolikowy od godziny 18 00!!!!
    Trzy stoły o 50/1zl, 1/2zl, 5/5zł
    Według preferencji każdy siada przy którym chce.
    Do 23 00 czyli godziny zamknięcia Hattricka rezerwacja bezpłatna, po tej godzinie 10zl za rezerwacje z możliwością grania do rana!!!!
    Co Wy na to?

  3. #133
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    witam mam pytanie.
    czy moze mi ktos napisac czy mozna taki turniej pokeera zorganizowac na legalu 100% i co trzeba zrobic aby byl on taki?
    jestem zainteresowany zorganizowaniem ale nie wiem jak sie za to zabrac w sensie prawnym.

    z gory dzieki

  4. #134
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie można...

  5. #135
    Hmm dobra to jest ktos hetny na stolk 1/1?? Ja juz tu siedze i soie nudz u z tego o wiem to bedzie jeszze Zaba jak sie stolik zrobi. Pzdr

  6. #136
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    zaproponuje po raz kolejny Crazy Pineapple do Dealer Choice`a

    imo jak ma byc funowo, to swietna gra na te okazje

    nikt nie bedzie narzekal ze nie umie grac, bo rozni sie niewiele od texasa (jedyna roznica - dostaje sie 3 karty na rece, wywalajac jedna po licytacji na flopie bodajze)

    texas to 2 karty, omaha 4, 5-card draw 5, wiec widac ze brakuje gry z 3 kartami

    pozdrawiam

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    a co w sobote? moze dealer choice z crazy pineaplle z rebuyem

    ps a jak nie sa chetni na stolik 0,50/1 albo 1/1 ?

  8. #138
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    zaproponuje po raz kolejny (jedyna roznica - dostaje sie 3 karty na rece, wywalajac jedna po licytacji na flopie bodajze)
    W normalnym pineapple przed flopem a Crazy po flopie ,,,,, strasznie musi byc fajna zabawa z ta gra ...

    pozdrooweczki

  9. #139
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    W crazy pineapple pokerze, każdy z graczy otrzymuje do ręki trzy karty. Nazywa się je kartami „kieszonkowymi”. W pierwszej rundzie licytacji krupier odsłania trzy wspólne karty, nazywane flopem. W drugiej rundzie licytacji każdy z graczy musi odrzucić z ręki jedną z trzech kieszonkowych kart.

    i chyba wazne info
    W danej rundzie mogą mieć miejsce maksymalnie cztery podbicia. Składa się to z (1) bet, (2) raise, (3) re-raise, i (4) cap. Cap jest to termin używany do określenia trzeciego przebicia w danej rundzie. W takiej sytuacji następny gracz nie ma już możliwości podbicia stawki po raz kolejny. Może tylko sprawdzić lub spasować.

    chetnie zagram caly turniej w to.

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    14
    witam. turniej w srode 55 buy in zaczyna sie o 19:45 ??