Strona 14 z 26 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 251

Wątek: Pokerowy bash

  1. #131
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Adik jestes niesamowicie przebiegly!!!! :cmok:

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    arturk nie wygrałem żadnej ręki przez 1500 rozdań
    arturk jebane fisze..
    co w tym takiego śmiesznego ? dochodziło im w każdym rozdaniu

  3. #133
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Karlos83: Ja bym najpierw zwymiotowal, potem callnal a potem zwyzywal goscia od fishy

    Z watku:
    http://forum.pokerzysta.pl/texas-hol...a-decyzja.html

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Wystarczyła odpowiednia gadka i koleś dał sie zrobić jak dziecko
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Adik jestes niesamowicie przebiegly!!!! :cmok:
    Dokładnie Adam. Wydymałeś go bez mydła

  5. #135
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    BUHAHAHAHAHAHHHAHAHA

    jak teraz sobie w głowie zebrałem do kupy posty i rozdania które wklejasz to wreszcie mnie olśniło dlaczego jesteś głównym sybskrybentem "gorzkich żali" LOL

    GL

    wydymałeś go jak chciałeś, a wszystko dzięki tej genialnej gadce GOGOGOGOGOGO

  6. #136
    Brawo Adam! Wspaniale to zrobiłeś. Heh widać, że psychologiczne rozkminki w pokerze działają, jeżeli potrafi się je dobrze przeprowadzać. Ja wciąż się jeszcze tego uczę.

    ieźle go wkręciłeś. Uśmiałem się po pachy. Frajer oczywiście nieswiadamy niczego dał all-ina. Jeszcze raz brawo! Tak trzymaj!

  7. #137
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    BUHAHAHAHAHAHHHAHAHA

    jak teraz sobie w głowie zebrałem do kupy posty i rozdania które wklejasz to wreszcie mnie olśniło dlaczego jesteś głównym sybskrybentem "gorzkich żali" LOL

    GL

    wydymałeś go jak chciałeś, a wszystko dzięki tej genialnej gadce GOGOGOGOGOGO
    Nie wiem dokładnie co chcesz przez to powiedzieć. Domyślam się trzech rzeczy i prosiłbym o wskazanie o co Ci chodzi.
    1.Dołączyłeś do grupy która jak tylko ja gdzieś na forum coś napiszę to odrazu sie wyśmiewa/pisze głupie posty/ma do mnie jakieś ale/coś im nie pasuje. Czyli typowe dzieci neo z onetu.
    2.To jest wg Ciebie optymalne rozegranie K8 na takim boardzie i koleś zagrał tak nie dlatego że ja coś pisałem tylko dlatego że tak się powinno grać ale miał pecha. A mi sie wydaje że to z powodu mojego gadania. Jeśli tak to chyba jakaś wyższa szkoła jazdy bo ja takich akcji prawie nie spotykam mimo że mam pareset tysięcy rozdań na koncie.
    3.A może koleś wiedział że mam flush i gadka wcale go nie zmyliła ale postanowił oddać mi BI.
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 05-09-2008 o 15:08

  8. #138
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    koleś był po prostu debilem i choćbyś mu napisał, że jest wielbłądem nie miałoby to żadnego znaczenia...

    to że cokolwiek mu napisałeś nie mało żadnego znaczenia.

    a na myśli mam to, że wiele razy wklejasz rozdania gdzie minbetujesz, minraisujesz, dajesz dobierać, wypłacasz się jak dobiorą, nie valubetujesz gdzie powinieneś itd itd i dodatkowo na każdym kroku płaczesz jak to bardzo PS się na Ciebie uwzięło...

    już kilka razy napisałem i kilka kompetentnych osób również: zmień soft jak ten ci nie pasuje, zmień styl gry na prawidłowy i przestać przejmować się badbeatami bo im wyżej tym gorzej będzie bo poza badbeatami raczej nie trafisz na debili którzy aż tak będą się wypłacać...

    a tymczasem w rozdaniach w któych wygrywasz często wygrywasz mniej niż powinieneś a w tych w któych przegrywasz, przegrywasz więcej niż powinieneś...

    czyli daletko tu od optymalnego stylu

    no i podstawowa rzecz o której też już pisałem. Przeczytaj "Poker Mindset" bo ewidentnie masz z tym duży problem... i jak tego nie zmienisz jeszcze z 2 lata na mikro będziesz siedział...

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czasem piszę różne texty podczas gry i nieraz coś dają. I tu też myślę że na początku coś to dało. Potem gdy reraisowałem a mimo to 4betował to grał już jak kompletny idiota.

    W tym rozdaniu też coś zjebałem? Tzn optymalna linia to bety 1.5-2 poty po dobraniu do koloru i prawie nikt nam nie zapłaci?
    Czy jednak prawdą jest to co napisałem w pt.1? - o czym bym nie napisał (bo tu się nie skarżę i nie żalę a wręcz przeciwnie) to pewne osoby i tak mnie zjebią że nie umiem grać, marudzę, jestem królem gż, coś zjebałem itd. Znajdą coś do czego można się przyczepić i cała reszta tego co napiszę nie będzie ważna tylko to do czego sie przyczepili.

  10. #140
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Pomijajac fakt, ze nie wiesz na pewno czy Twoje gadanie mialo wplyw na jego zagranie (zeby nie bylo nie twierdze ze nie mialo) to i tak Twoj post pasuje do tego watku jak krowie siodło.