Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 145
  1. #131
    Popieram przedmówce, czy istnieje możliwość rozpoczęcia mastersa o 17? Co myślicie na temat takiego rozwiązania?

    Łukasz

  2. #132
    Możliwość jest nawet i od 16-stej. Pytanie tylko co Wy na to? Ja nie gram więc się nie wypowiadam, natomiast chętnie porozdaję karty.

  3. #133
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    24
    cieszy mnie fakt ze przemilczeliscie moje argumenty~

  4. #134
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    dla mnie moze byc 16

  5. #135
    Cytat Zamieszczone przez kykygambler Zobacz posta
    cieszy mnie fakt ze przemilczeliscie moje argumenty~
    Argumenty jak najbardziej słuszne. Tylko takie pytanie się od razu nasuwa kiedy byś chciał rozegrać 15 turniej tego cyklu? Osoby które są w "czołówce" top8 naszego cyklu stanowczo twierdzą że w turnieju Masters w lipcu nie wezmą udziału ( z dwóch prostych powodów 1. Gracze nie są stałymi mieszkańcami Kielc (studenci) 2. Lipiec -> Wakacje -> błogi odpoczynek w np. Borach Tucholskich ), a musisz pamiętać że to gracze z tej czołówki są głównymi "sponsorami" Mastersa (skoro już poruszyłeś temat rake'u). Organizator całego cyklu (Franky pozdrawiam) próbował zorganizować Mastersa w poniedziałek po 15 turnieju (tj 29.06) niestety ten pomysł nie spotkał się z akceptacją właścicieli UV ponieważ UV jest zamknięty w poniedziałki. Sam pomysł zagrania Mastersa w poniedziałek też nie spotkał się z entuzjazmem.

    Łukasz
    Ostatnio edytowane przez eutektyk ; 22-06-2009 o 22:43

  6. #136
    ja tez jestem za 16:00

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    17
    16 może być, chodź wolałbym mieć więcej czasu żeby wytrzeźwieć po sobocie

  8. #138
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    jestem za 16.00

    panie Moskwa masz troche racji(turniej mniej), ale mowisz jakby turniej sie odbyl to bym awansowal i zapacil bys mniej, a jakbys odpadl 1 lub 2(kazdy bedzie sie murowal i kazdy bylby na Ciebie wkurzony i próbowal Cie wyeliminowac) to bys nie awansowal, a stracil dodatkowe 50zł do wpisowego, które musisz zaplacic do Mastera, czyli w sumie zaplacil bys 230zl. Pomysl o tym

  9. #139
    podstawowi gracze zgodzili sie na 16:00 wiec czy szefostwo ligi moze oficjalnie juz oglosic ta godzine jako start finalu ???

  10. #140
    Chyba może START TURNIEJU MASTERS W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ OD 16.15 (od 16 otwierają lokal, trzeba dać im 15 minut)