Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 238
  1. #131
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    LOL, niezły przykład, ale Popek to do klatki nawet się nie nadaję ;d

  2. #132
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    ja już nie wiem kto jest większym idiotą peja, ten typ co poszedł go bluzgać czy moze wy bo najebaliście milion stron gdzie każdy każdemu udowadnia że to jednak Dosia ma racje a January blefuje, wszyscy najmądrzejsi w całej wsi
    no chyba taka jest idea forum... zeby majac inna opinie niz wspolforumowicze przedstawiac argumenty majace przekonac ich do moich racji i/lub udowodnic, ze oni zle prawia...

    jak mnie watek nie interesuje to go ignoruje a nie narzekam dla samego narzekania...

  3. #133
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    haha nastepny idiota chociaz mimo ze sam to rozwiazal to i tak okazal sie troche tchorzem bo najpierw troche chyba uspil jego czujnosc cos tam na scenie pogadali potem mial liczyc do trzech a nawet nie powiedzial jeden ;p

  4. #134
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Bylem na koncercie wyzej wspominanego Ostrego raz. Chcialem koniecznie sie przekonac - moze jednak hh to nie jest takie gowno, a wydaje sie, ze ostr jako przedstawiciel "gatunku" bedzie idealny. Bylo to powiedzmy 5 lat temu? cos kolo tego. Po 15 min ostry publicznosci kazal w prawa strone pokazywac "faki" (po prawej stronie byl posterunek policji) a w lewa strone machac. Robilo tak kilka tysiecy osob. No a moj jedyny "prawdziwy" koncert hip hopowy skonczyl sie po 15min i 10 sekundach. Wyszedlem i nie moglem uwierzyc w to co zobaczylem...

    Wiele razy bylem na Fiszu, niektorzy uwazaja go za rapera, podobno wiekszosc prawdziwych zatwardzialych hh strasznie go nie szanuje. Ale jego "robote" - lyricsy, muzyke, sposob bycie dziela lata swietlne od jakiegos tam ostrego czy innego super zioma. Zreszta sam Fisz wg mnie ma obecnie najlepsze koncerty w Polsce.

    A Sokol kiedys mial utwor z Emade (?) zdaje sie. Byly to najglupsze linijki tekstu jakie kiedykolwiek slyszalem. Bylo cos o rzyganiu przez okno (?).

    Sam slucham zupelnie innej muzyki wiec gowno wiem.
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 19-09-2009 o 12:21

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bez sensu, taka fajna zabawa, a ty wyszedles? dlaczego!?

    niby nie az tak dawno temu bylem w wieku tych malolatow, ktorzy teraz wypisuja HWDP i inne bzdety, laski chwala sie jak to sie nie pierdola na prawo i lewo i ktora miala w sobie wiecej, takze serio przerazajacy obraz mlodziezy w tym naszym kraju sie rysuje. mam jakas cicha nadzieje, ze to sa mniejszosci, ale jak wiadomo - nadzieje matka...

  6. #136
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tak mi sie przypomnialo, jedyny raper, ktorego plyte przesuchalem od poczatku do konca [pare ladnych lat temu], nazwalbym ten gatuneczek 'studenckim rapem ' a album 'koniec zartow' polecam kazdemu majacemu nawet sladowe poczucie humoru.

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=pfBaJ899-tQ[/YOUTUBE]

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=8UFdinPfhqY[/YOUTUBE]

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Łona, Fisz/Emade, LUC (+ Rahim).

    Klasa.

    To takie przykłady "innego" rapu niż całe Firmy, Popki, WWO i inne.

    YouTube - L.U.C & RAH - nibyminipocieszne psychomaterionety a

    byłem na ich koncercie, miazga

  8. #138
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Bylem na koncercie wyzej wspominanego Ostrego raz. Chcialem koniecznie sie przekonac - moze jednak hh to nie jest takie gowno, a wydaje sie, ze ostr jako przedstawiciel "gatunku" bedzie idealny. Bylo to powiedzmy 5 lat temu? cos kolo tego. Po 15 min ostry publicznosci kazal w prawa strone pokazywac "faki" (po prawej stronie byl posterunek policji) a w lewa strone machac. Robilo tak kilka tysiecy osob. No a moj jedyny "prawdziwy" koncert hip hopowy skonczyl sie po 15min i 10 sekundach. Wyszedlem i nie moglem uwierzyc w to co zobaczylem...

    Wiele razy bylem na Fiszu, niektorzy uwazaja go za rapera, podobno wiekszosc prawdziwych zatwardzialych hh strasznie go nie szanuje. Ale jego "robote" - lyricsy, muzyke, sposob bycie dziela lata swietlne od jakiegos tam ostrego czy innego super zioma. Zreszta sam Fisz wg mnie ma obecnie najlepsze koncerty w Polsce.

    A Sokol kiedys mial utwor z Emade (?) zdaje sie. Byly to najglupsze linijki tekstu jakie kiedykolwiek slyszalem. Bylo cos o rzyganiu przez okno (?).

    Sam slucham zupelnie innej muzyki wiec gowno wiem.
    hehe nie mogę z was, a jesteś psem? że tak cię to uraziło?

    co do fisza jestem jego fanem od pierwszego alboomu, natomiast przeszedł on taką zmianę muzyczną w porównaniu do tego co reprezentował na początku to teraz to super produkcja > wiadomo dlaczego, ale ze strony wokalnej są to teksty przeplatane cały czas w kółko o niczym konkretnym tylko o jakiś pierdołach, więc dlatego wiesz już dlaczego słuchasz jego a nie raperów... bo on od tego odszedł tworząc coś innego

    w ogóle jestem wielbicielem Asfalt Rec od początku i koncertów trochę w swoim życiu przeżyłem a tych panów to konkretnie na Ostrego koncercie byłem 15 razy na fiszu ze 2 i porównując to ze sobą mimo wszystko wolę rap po godzinach chwila prawdy...


    jeśli uważasz ze wspomniany kawałek na emade z sokołem pod tytułem "dam ci przezyć" jest najgłupszy na świecie itd, nie dziwie się nie zrozumiesz tego kawałka jak nie słuchasz rapu, nie znasz genezy itd. Nie jest to liryczna bomba, ale przedstawia poooojebane zjawisko jakie właśnie się wytworzyło w naszym pięknym kraju.


    generalnie teraz gooowniarze w wieku 15 lat przyjdą na koncert ostrego bo jest coool i w ogoole chociaż nigdzie go w mediach nie ma, jest to fenomen, ale cóż przychodzą i stoję poubierani na snoopa z teledysku i machają łapskami i są cool ekstra wyczes, a o rapie gooowno wiedzą i jarają się g-unitami i jakimś innym ścierwem. Dlatego jestem ża tym żeby na koncerty było ograniczenie wiekowe, np. wjazd chociaż od tych 18 lat.


    teraz tutaj każdy piszę co to nie on każdy chce tu coś się wypowiedzieć odnośnie rapu, hip-hopu i po co? skoro sami stwierdzacie że się na tym nie znacie...
    ja już pisałem że w tematach na których się nie znam nie robię śmietniska.


    i tu ci przyjdzie taki jakiś brudas i nazwie cię hip-hopolowcem, w głowię się to nie miejści

    na koniec zacytuje:

    "przez tych ludzi mógłbym chodzić i zabijać siekierą"

  9. #139
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    haha nastepny idiota chociaz mimo ze sam to rozwiazal to i tak okazal sie troche tchorzem bo najpierw troche chyba uspil jego czujnosc cos tam na scenie pogadali potem mial liczyc do trzech a nawet nie powiedzial jeden ;p
    Liczenie do trzech to był bluff,ale fu z zip składu trochę musiał grac w pokera ,świadczy o tym ten utwór YouTube - Fu - Gdzie teraz jestes? w którym mówi o skromnym ante a dla świeżaka poker przede wszystkim kojarzy się z kartami i blefem

  10. #140
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    hehe nie mogę z was, a jesteś psem? że tak cię to uraziło?
    uwazam to za strasznie, strasznie zenujace po prostu. Juz kiedys tutaj czytalem dyskusje o tym jacy to policjanci sa zli i jak bardzo trzeba ich nienawidzic. nie chce mi sie nawet o tym gadac.

    Zreszta nazywanie policjanta psem to jest cholernie hip hopowe. Dlatego tez mozna spokojnie powiedziec to co pisal JDX. I w wiekszosci popieram jego tezy+uzasadnienia.

    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    ze strony wokalnej są to teksty przeplatane cały czas w kółko o niczym konkretnym tylko o jakiś pierdołach, więc dlatego wiesz już dlaczego słuchasz jego
    hmm...a co to sa niepierdoly?

    - bieda na ulicy?
    - jaranie ziola?
    - ruchanie dziwek?
    - bieda na ulicy?
    - jakie mialem przejebane dziecinstwo?
    - napierdalanki z ziomami z innej dzielni?
    - jaranie ziola?
    - rymowanie o rymowaniu?

    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    jeśli uważasz ze wspomniany kawałek na emade z sokołem pod tytułem "dam ci przezyć" jest najgłupszy na świecie itd, nie dziwie się nie zrozumiesz tego kawałka jak nie słuchasz rapu, nie znasz genezy itd. Nie jest to liryczna bomba, ale przedstawia poooojebane zjawisko jakie właśnie się wytworzyło w naszym pięknym kraju.
    Ej Elo pierdolnij się w łeb
    Czego chcesz zastanów się chłopcze
    Ustawić się dobrze? Bardzo mądrze
    Tylko czemu krótkowzrocznie tak
    Chcesz sprzedać rap
    Hop Hip taki z ciebie kurwa typ
    Stul ryj ja mówię
    Ja cie kurwa nie lubię
    Ilu jest takich jak ty dzisiaj
    Gdzie byliście kiedy Zip skład pierwsze zwrotki pisał
    Zła ulica, przeklęta ulica
    Teraz wszyscy docenili opowieści z życia
    Mam zwyczaj mówić to co myślę
    Ograniczam go tylko kiedy NNWNW spójrz tu
    Mówisz dobry Sokół, bardzo dobry sokół
    Zobacz moją flegmę która leci z okna bloku
    Prosto na twój pysk zanieś ją do domu
    Nie zmywaj pokaż komuś

    w skrocie "ty chuju dziwko szmato kurwo, sluchaj mnie ty kurwo dziwko szmato chuju pizdo bo ja mam racje a ty jestes kurwa dziwka szmata kurwa"

    tak, nie powala lirycznie. ale glebia tego tekstu mnie oniesmiela. Fantastycznie pohiphopic o skurwialym hiphopowaniu innych hiphopowcow.



    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    generalnie teraz gooowniarze w wieku 15 lat przyjdą na koncert ostrego bo jest coool i w ogoole chociaż nigdzie go w mediach nie ma, jest to fenomen
    przychodza bo to kumpel typow z block party.


    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    teraz tutaj każdy piszę co to nie on każdy chce tu coś się wypowiedzieć odnośnie rapu, hip-hopu i po co? skoro sami stwierdzacie że się na tym nie znacie...
    znac sie nie znac sie. jak ktos zachowuje sie jak retard (faki dla policji ostr, peja, tekst sokola) to mamy prawo skomentowac ich debilizm. nie trzeba sie tutaj ni krzty znac na jakiejkolwiek muzyce.

    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    i tu ci przyjdzie taki jakiś brudas i nazwie cię hip-hopolowcem, w głowię się to nie miejści
    a jak ma nazwac?
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 19-09-2009 o 16:00