Strona 14 z 237 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #131
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Założę się o wiele, że mówisz tak, a nie obejrzałeś nawet połowy pierwszej serii. O ile w ogóle obejrzałeś jakiś odcinek...

  2. #132
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Za chile siadam do PB. Ten serial jest zajebisty. Wczoraj ogladalem "Vacancy"(motel) jak ktos lubi sie bac to polecam. Niezly klimat chodz czasem akcje sa nazbyt absurdalne.

  3. #133
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Nie dawno wróciłem z Transformersów . Typowy film Bay'a, jak ktoś lubi co parę minut slow-motion to się mu spodoba. Trochę humoru i praktycznie non-stop akcja, dobry film.
    W zeszłym tygodniu byłem też na Ultimatum Bourne'a i tak jak już wcześniej pisałem, byłem pewny, że film będzie dobry. Nie zawiodłem się, co więcej uważam, że część trzecia jest lepsza od drugiej. Zdecydowanie polecam wyjście do kina na ten film (pojawiły się już jakieś R5, ale uważam, że nie warto oglądać świetnych pozycji w słabej jakości).

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ultimatum bournea ogladalem chyba juz ponad miesiac temu jako dvdrip i potwierdzam - świetny

    pozdr
    warsaw

  5. #135
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357

  6. #136
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    ultimatum bournea ogladalem chyba juz ponad miesiac temu jako dvdrip i potwierdzam - świetny

    pozdr
    warsaw
    nie ma na razie aż tak dobrej wersji a dvdripa już na pewno
    jedyne co jest z lepszych wersji to był dvdscr i r5

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    no to pewnie to byl dvdscr, ale jakosc swietna

  8. #138
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja mam Ultimatum w doskonałej kopii, jak dvdrip. Ściągnąłem z mininovej

  9. #139
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    tez go ogladalem jakis miesiac temu, bylo podpisane jako dvdrip i sadzac po jakosci nie sklamali...

  10. #140
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    R5 to nic innego jak dvdrip z regionu 5 właśnie tylko, że najczęściej jest tam audio jakieś rosyjskie i jest podkładane z czego innego... jeśli wyszedł jakiś dvdscr z niezły audio to łączą to i wychodzi niezła R5 gorzej jak audio jest tylko z jakiegoś TS...

    miesiąc temu jedyna znośna wersja to był dvdscr (chociaż to był workprint z licznikiem i watermarkiem) wyszła wersja gdzie licznik jest zamazany widać takie kawdraciki n a dole obrazu a góra chyba obcięta kawałek tam gdzie był napis universal studio

    teraz wyszła r5 ale dźwięk do niej jest dość słaby ja tam poczekam na dvdrip z dźwiękiem ac3 bo później sobie to wrzucam na stacjonarkę + kino domowe, a w takim filmie dźwięki jest wg mnie dość ważny

    ale fajnie, że polecacie napewno obejrzę sobie