Strona 14 z 41 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 404
  1. #131
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    nie czytales calego a byla juz o tym mowa mowil ze sie nie zdecyduje

  2. #132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    O w mordeczke, 1 dzien i 14 stron poczytam sobie przy porannej kawce:0 hehe pzdr.

  3. #133
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Zdziwicie się jak będę robił updaty z fotkami z ważenia,
    Anoxic pisz, pisz, pisz , pisz ile chcesz,
    tylko do k.....y nędzy bez obleśnych fotek

  4. #134
    Cytat Zamieszczone przez Mielczar Zobacz posta
    Mysle ze nawet dla kogos kto ma super przemiane materii przytyc takie 15kg w rok to nie problem trzeba poprostu jesc, pic, jesc, pic i jeszcze raz jesc no i oczywiscie nic nie robic lezec badz siedziec przed kompem lub tv i zapomniec o uprawianiu sportu
    Człowieku nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia. Niektórym ciężko jest przytyć 2-3 kg w pół roku...

    Poczytaj o hormonie tarczycy więcej, to zrozumiesz co mam na myśli.

  5. #135
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez najs_sc Zobacz posta
    Człowieku nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia. Niektórym ciężko jest przytyć 2-3 kg w pół roku...

    Poczytaj o hormonie tarczycy więcej, to zrozumiesz co mam na myśli.
    Ja jem pewnie tyle samo co Anoxic (jak nie więcej) i za cholere nie mogę przytyć. Taka przemiana materii i nic nie poradzisz.

  6. #136
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Myślę że wygrasz.18kg w 100 dni to żaden problem.
    Ja schudłem 7kg w 30 dni nie robiąc nic.Tzn. jadłem mniej,zero fastów zero coli i podobnych gówien (oprócz redbulla)dużo zieleniny,herbaty,wody.
    Nie ćwiczyłem nie chodziłem na basen nie śmigałem na rowerze itp itd.Dieta żryj mniej ogólnie.
    Przy siłowni basenie rowerze 18 kg uda Ci się zrzucić szybciej niż w 100dni.
    Ale 10zł dla zasady mogę postawić

  7. #137
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    anox wklej jakies swoje aktualne foto

  8. #138
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    A po co jego foto? Niech wklei swojej dziewczyny, przechwala sie nia, zobaczmy czy ma dla kogo chudnac, moze faktycznie bonus gotowkowy jest tu niezbedny :P

  9. #139
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Myślę że wygrasz.18kg w 100 dni to żaden problem.
    Ja schudłem 7kg w 30 dni nie robiąc nic.Tzn. jadłem mniej,zero fastów zero coli i podobnych gówien (oprócz redbulla)dużo zieleniny,herbaty,wody.
    Nie ćwiczyłem nie chodziłem na basen nie śmigałem na rowerze itp itd.Dieta żryj mniej ogólnie.
    Przy siłowni basenie rowerze 18 kg uda Ci się zrzucić szybciej niż w 100dni.
    Ale 10zł dla zasady mogę postawić
    Przeczytaj cały wątek, głównie chodzi o dobrą przemianę materii i tendencję do tycia. Ty masz to pierwsze, ja mam to drugie.

    Minimalny zakład 50zł...

    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    anox wklej jakies swoje aktualne foto
    Wolę nie...

    Ale ok, wkleję jedno z "mistrzostw Polski" Everesta. Za godzinkę jak je znajdę.

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wiesz, moze jesli zobacze spasionego miska na focie to cos mnie skusi zeby postawic jakis pieniadz.