Strona 14 z 116 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1151
  1. To co nas nie zabije ,to nas wzmocni!!

    Oto słowa naszego wodza


    Drodzy Państwo!

    Co pewien czas zdarzają się w Polsce wybory, które mają fundamentalne znaczenie. Wiążą się zwykle z bardzo konkretnym wyzwaniem, konkretną szansą, którą można wygrać lub przegrać. W roku ‘89 wybieraliśmy wolność. Udało się, pamiętam dobrze to wzruszenie [...] Dzisiejszy wybór jest równie łatwy do zdefiniowania. W dniu październikowych wyborów Polacy muszą zdecydować, czy chcą zachodnioeuropejskiego poziomu życia, sprawnej organizacji i demokratycznych standardów czy wolą kłótnie, bałagan i wschodnioeuropejski model „demokracji”. Nadszedł doniosły moment, dziś, pierwszy raz, stawką wyborów jest po prostu dobrobyt.

    Donald Tusk
    Przewodniczący PO RP

  2. #132
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Swietny post hanibal.
    Chodziło mi tylko o uniepolitycznianie tej inicjatywy. Myślełem, że pisowcy, lewicowcy, peowcy grający w pokera razem bedą przeciw uznawaniu pokera jako coś nagannego, czego trzeba zakazać. Może rzeczywiście jesli teraz poparcie dla PO drastycznie spadnie, to inne partie sie zastanowią w przyszłości.
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...s-w-koncu.html
    Przeczytajcie co napisałem w innym wątku, jeśli bronie tam PO to ok. Chodzi o to, że w polityce nie chodzi o sprawy. Jesli sie pozwoli żeby ta inicjatywa kojażyła sie jako inicjatywa przeciw PO, to bedzie żle. Myślałem że ta inicjatywa będzei za pokerem i tylko tym. Hanibal swoim ostatnim postem chyba potwierdza, że tak do końca nie będzie i zaczyna sie dyskusja i argumenty czysto polityczne. Nie wiem o co chodzi kolesiowi z kaskiem.Przeciez ty strzelasz sobie w stope. Uznałem post Vladomiro jako post polityczny, przeciw konkretnej parti z osobistych względów(cały czas chodzi mi o nie mieszanie indywidualnych sympati politycznych z tą kwestią, jakiekolwiek by nie były). Vladomiro napisał, że napisałby to samo także gdyby był to pomysł PiS czy UPR(czyli kieruje nim zdrowy rozsądek, a nie indywidualne sympatie polityczne). Ty znowu piszesz, że ślepo bronie platformy, a Vladomiro jest przeciw mnie i z tego powodu go nazwałem debilem. TO dowodzi jak jesteśmy skłonni patrzeć na nasze polityczne sądy. Zaczyna sie polityka i osobiste sympatie,a nie dyskusja o sprawie.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 03-11-2009 o 22:05

  3. #133
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez hannibal67 Zobacz posta
    W dniu październikowych wyborów Polacy muszą zdecydować, czy chcą zachodnioeuropejskiego poziomu życia, sprawnej organizacji i demokratycznych standardów czy wolą kłótnie, bałagan i wschodnioeuropejski model „demokracji”. Nadszedł doniosły moment, dziś, pierwszy raz, stawką wyborów jest po prostu dobrobyt
    tylko kto jest kim w tym calym zamieszaniu?

    kto jest zachodnioeuropejski? tusk czy kaczynski? bo ja juz sam nie wiem. Z ostatnich tygodni wychodzi mi na to, ze obaj prezentuja model wschodnioeuropejski...

  4. #134
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Z ostatnich tygodni wychodzi mi na to, ze obaj prezentuja model wschodnioeuropejski...
    Ja bym to nazwał modelem środkowo afrykańskim. Te głąby nie wiedzą jak należy uprawiać politykę ale obecny system i ogłupienie społeczeństwa sprzyja temu, żeby ich metody były skuteczne. Cała ta akcja przeciwko hazardowi i ogólnonarodowe poparcie dla niej tylko to potwierdza.

  5. #135
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Ja bym to nazwał modelem środkowo afrykańskim. Te głąby nie wiedzą jak należy uprawiać politykę ale obecny system i ogłupienie społeczeństwa sprzyja temu, żeby ich metody były skuteczne. Cała ta akcja przeciwko hazardowi i ogólnonarodowe poparcie dla niej tylko to potwierdza.
    no wlasnie moze to spoleczenstwo nie doroslo do zachodnioeuropejskiego rzadzenia?

  6. #136
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    kilka dni temu z ciekawości napisałem do supportu nk ile kosztuje np. u nich reklama jakiegoś portalu etc., dzisiaj dostałem odpowiedź:


    Witam Serdecznie!



    Dziękuję za zainteresowanie ofertą portalu Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!



    Aby opracować optymalną ofertę reklamową, proszę o przesłanie niezbędnych informacji dotyczących:



    a) Produktu

    b) Terminu kampanii – data startu i czas trwania

    c) Grupy, do której mamy dotrzeć

    d) Budżetu przeznaczonego na kampanię



    Minimalna wartość kampanii to 5 000 zł netto (obowiązuje przedpłata).



    Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt



    Pozdrawiam i zapraszam do współpracy





    Aleksandra Wakarecy

    Client Consultant

    Nasza Klasa Sp. z o.o.

    Mamy jakąś orientacje co do reklamy (przynajmniej ja :P) jakby nie patrzeć w huk ludzi tam wchodzi, pisze, siedzi etc. Teraz trzeba by wszystko sprecyzować w punktach jakie podała niby pisałem o jaką stronkę chodzi, że w związku z projektem ustawy itd. ale jednak trzeba by wszystko dokładniej sprecyzować, może się przyda takie info

  7. Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    no wlasnie moze to spoleczenstwo nie doroslo do zachodnioeuropejskiego rzadzenia?

    Od początku tak twierdziłem,myslalem tylko ze moze PO jako liberały cos zmienia.

    Tusko myślał że tym posunieciem zyska poparcie narodu,pokazać jaką on to twardą reką rządzi,że potrafi poswiecic taki zysk i ze tym sie odkupi.Mam nadzieje ze nie przewidzial jakim kosztem to naprawde zagrał.:ludzie bez pracy,inni bez przyjemnosci...............

  8. #138
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    a kluby bez sponsorów

  9. #139
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    kilka dni temu z ciekawości napisałem do supportu nk ile kosztuje np. u nich reklama jakiegoś portalu etc., dzisiaj dostałem odpowiedź:


    Mamy jakąś orientacje co do reklamy (przynajmniej ja :P) jakby nie patrzeć w huk ludzi tam wchodzi, pisze, siedzi etc. Teraz trzeba by wszystko sprecyzować w punktach jakie podała niby pisałem o jaką stronkę chodzi, że w związku z projektem ustawy itd. ale jednak trzeba by wszystko dokładniej sprecyzować, może się przyda takie info
    Ceny reklamy są zabójcze
    cennik reklamy na nk z 13.01.2009 (w załączniku)
    Załączone pliki Załączone pliki

  10. Poranna prasa onetu .

    Czy pozostawiają nam nadzieje ?

    Bójka o e-hazard - Artykuły - Onet.pl Gry

    Czy ktoś sie orientuje czy europejski trybunał sprawiedliwości wydał do tej pory negatywny wyrok wzgledem innych państw jak Niemiec lub Norwegi?.Nie licząc Portugalskiej instytucji Santa Casa.
    Ostatnio edytowane przez hannibal67 ; 04-11-2009 o 08:04