Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 168
  1. #131
    Bardzo ciekawa dyskusja Panowie, dzieki za wszystkie posty na pewno się przydadzą, capodi czyli jednak jest ktos zadowolony z nizszego segmentu

  2. #132
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    To ja napiszę, że też jestem zadowolony

    Tak naprawdę sądziłem, że będzie trzeba mieć duuużo więcej VPP żeby się załapać na listę a tu miła niespodzianka. Też gram rekreacyjnie ostatnio, bo nie mam kompletnie czasu i miło dostać parę $$$ zwrotu. Będzie na prezenty :P

  3. #133
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nadal brak aktualizacja rankinu ?

  4. #134
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    wojtas nazbieral tyle punktow, ze nie moga sie doliczyc

  5. #135
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Qter Zobacz posta
    To ja napiszę, że też jestem zadowolony

    Też gram rekreacyjnie ostatnio, bo nie mam kompletnie czasu i miło dostać parę $$$ zwrotu. Będzie na prezenty :P
    Na tej zasadzie każdy z nas jest zadowolony. Pytanie czy to urządza pokerstars - dawać 20,000$ a nikt nie gra więcej niż normalnie bo i tak się łapie w kasie

  6. #136
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    wojtas nazbieral tyle punktow, ze nie moga sie doliczyc
    no nie przesadzaj nie ma ich wcale tak duzo :P
    co do formy wyscigu popieram kazda, ktora bedzie mi wiekszy zysk przynosic czyli najblizej mi do pomyslu sebakrola
    glownym naszym celem powinno byc utrzymanie wyscigu i zwiekszanie jego puli z tego wzgledu propozycja skierowania promocji w graczy silver czy gold nie jest mozliwa poniewaz placa oni stosunkowo maly rake i zwiekszenie im nagrod da im 100%rb ps nie zarobi i liga padnie, dla tych graczy obecny system jest najlepszy
    a mozliwosci sa setki ale juz jestem spozniony kiedys napisz pewnie jak serwer padnie
    pdsumowujac nalezy zwiekszyc pule do 50k zeby wszystkich zadowolic hehehh
    niezaleznie jaka Maciek podejmie decyzje i tak kazdy musi mu browara postawic
    gdyby si okazal abstynentem piwo przechodzi na zwyciezce pierwszego wyscigu heheheh
    Ostatnio edytowane przez WojtasPolak ; 13-11-2008 o 23:26

  7. #137
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ciekawe czy zwyciesca pierwszego wyscigu utrzyma na tyle dobry wzrok by samemu siegnac po to piwo


    A jeszcze dla tych zadowalonych Wiecie ze teraz mozna sie cieszyc ze sie nagralo xxx vpp i przypada tyle a tyle $ ale zey tyle dostac na koniec miesiaca trzeba ebdzie jeszce raz tyle ugrac ; D albo dostanie sie polowe tej kwoty lub co gorsza wypadnie z listy top250
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 14-11-2008 o 22:14

  8. #138
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    czy zgadzam wam sie dzisiajszy update na stronce ? Bo ja mam podany stan nie uwzgledniajacy wczorajszego wieczornego grania ?

  9. #139
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    na jakich stawkach gra Wojtas

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wyniki są z wczoraj, Wojtas widziałem grał na NL100 i gra chyba na 24 stoły