Strona 139 z 237 PierwszyPierwszy ... 3989129137138139140141149189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1381
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A ja dziś obejrzałem 2012. Zajebisty film katastroficzny! Emmerich w wysokiej formie, jak przy Pojutrze albo Dniu Niepodległości. Efekty są po prostu świetne! Oczywiście troszkę amerykańskiego patosu musiało sie wkraść, ale to akurat normalka w tego typu filmach. Polecam!

    I niech mi nikt zaraz nie pisze, że to bajka czy coś w tym stylu, bo tak mi pierdolił jakiś gość co siedział za mną w kinie i w wreszcie kazałem mu wyjść jak mu się nie podoba i pójść na jakis francuski dramat psychologiczny... Po jaki chuj ludzie chodzą na tego typu filmy i potem takie bzdety gadają? Czego się spodziewają? Filmu na faktach?

  2. #1382
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    film na 100% będzie też kasowym hitem. Chciałem się na niego wybrac w dniu premiery, i co? W 4 różnych kinach, które grały po kilka/kilkanaście seansów nie mogłem dzień wcześniej znaleźc miejsca. Wszystkie bilety wykupione. SICK.

  3. #1383
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    W Warszawie nie było miejsc w kilkunastu kinach! We wtorek rezerwowałem bilety w ostatnim kinie, w którym zostały miejsca.

  4. #1384
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    mnie juz trailer wystarczyl

  5. #1385
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Miejsc nie było bo to tak naprawdę jedyny film jaki teraz grają. Jest też oczywiście bardzo dobry Milenium ale nie jest w ogóle rozreklamowany.

  6. #1386
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja bylem ostatnio zmuszony isc na FAME :P
    oczywiscie dziewczynie sie podobalo ale mi nie tzn jak ktos lubi takie filmy to pewnie mu sie spodoba

  7. #1387
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    2012 - wlasnie wrocilem, bardzo fajne kino do obejrzenia, efekty super i szybko mija czas jak na film ponad 2H,

    a tak na marginesie nie wiem co ma rezyser do White House-u ale rorpiernicza go w kazdym filmie ID, DATm no i teraz 2012, ale pewnie chodzi o lokalny patriotyzm,

    tak czy inaczej polecam, o ile ktos nie chce sie doszukiwac glebszego sensu i zaawansowanej psychoanalizy

  8. #1388
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wróciłem z 2h temu z Piły 6 i powiem wam ze naprawde dobra czesc jedna z najlepszych I kazdemu polecam obejrzec

  9. #1389
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Frost/Nixon - nuda, nuda, nuda, dużo ciekawszy artykuł czytałem o tym wywiadzie

    G-Force - tragedia

    The Damned United- całkiem przyjemny film, szkoda że wcześniej nie słyszałem o tym trenerze

    Zmierzch - początek nudny, potem lepiej książka chyba bardziej mi się podobała, ale dawno temu czytałem więc może po prostu młodszy byłem:P

  10. #1390
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jeszcze oddzielny post, nie wiem czy już wspominałem tutaj o tym filmie, ale polecam Watchmen ze względu na muzykę. Jak dla mnie obok Kill Billa najlepsza ścieżka dźwiękowa w historii kina.

    Szczególne wrażenie robi "sounds of silence" podczas pogrzebu. Trzeba zobaczyć!