Strona 138 z 162 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 1612
  1. #1371
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Przy zalozeniu okolo 100k VPP kupowaniu najlepszego cash bubusa za FPP dodajac gwiezdne nagrody i millestone wyjdzie lekko powyzej 35%
    Przy wyrobieniu SNE i doliczeniu oprcz tego co wyzej jeszcze pakietow to wyjdzie prawie 60%
    To wartosci przy zalozeniu ze juz masz dany status i na nim ciagniesz np w nowym roku

    Sadze ze przy 200-300 VPP wyjdzie od zera do tej wartosci zwrot rzedu 30-35% Jesli bys wystartowal juz z SN bo pewnie kolo 40% bys mial np w nowym roku jak bys ugral 200-300 VPP

  2. #1372
    dzieki karambol

    czyli summa summarum troche nedznie jak tylko 40 % heh

  3. #1373
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    a mama wie ze na jej dane grasz w pokera?
    cie robi

    a wracajac do tematu

    od ilu vpp rocznie rb skoczylby powiedzmy 70-80 % ?
    300 vpp to duzo wyrabiac rake powyzej 60 k $ i dostac tylk o40 % na ps to naprawde slabiutko
    od czasu do czasu gram sobei tam sundey milion czy inne jakies fajniejsze turnieje niz tylko loterie
    i tak naprawde to PS ma dwa mega duze plusy 1 za pelno wairy o kazdej porze i na jakichkolwiek stawkach 2 to ze mozna sobie w opcjach ustawic juz niemalze wszystko potrzebne do gry do koloru do wyboru ale ten rb dosyc kiepski
    no chyba ze sie tablinguje 24 stoly na nl200 to chyba jest ok bo tak to dosyc kiepsko

  4. #1374
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Edit: usunąłem zbędne pyskówki, a panu olkowi proponuję miesięczną przerwe w pisaniu na forum.

  5. #1375
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    takie wartosci to byc moze podkreslam byc mzoe bo nei mam pojecia w team pro online wyjda przy SNE

  6. #1376
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Może ktos z Was mi pomoże mam problem z logowaniem na PS mam zainstalowany soft na komputerze domowymi wszystko ok.Ostatnio kupiłem laptopa ponieważ często wyjeżdżam w delegację i po robocie nuda w hotelu pograłbym itu niespodzianka jesteś zalogowany na innym komputerze.Dzwonię do domu ichoć wiem,że to niemożliwe pytam czy ktoś gra w tej chwili na moim koncie otrzymuję potwierdzenie,że nie komputer jest wyłączony Powiem lepszy numer poprosiłem syna żeby mnie wylogował całkowicie wyinstalował PS chłopak to zrobił próbuje z laptopa jesteś zalogowany na innym komputerze o co tu chodzi???

  7. #1377
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Może ktos z Was mi pomoże mam problem z logowaniem na PS mam zainstalowany soft na komputerze domowymi wszystko ok.Ostatnio kupiłem laptopa ponieważ często wyjeżdżam w delegację i po robocie nuda w hotelu pograłbym itu niespodzianka jesteś zalogowany na innym komputerze.Dzwonię do domu ichoć wiem,że to niemożliwe pytam czy ktoś gra w tej chwili na moim koncie otrzymuję potwierdzenie,że nie komputer jest wyłączony Powiem lepszy numer poprosiłem syna żeby mnie wylogował całkowicie wyinstalował PS chłopak to zrobił próbuje z laptopa jesteś zalogowany na innym komputerze o co tu chodzi???
    napisz do supportu, oni wyloguja Cie "recznie" i wtedy bedziesz mogl sie zalogowac na laptopie. Dzieje sie tak jak niepoprawnie zakniesz rooma ale na czym ta niepoprawnosc polega to nie wiem tak czy siak napisz o reczne wylogowanie szybko to zalatwia.

  8. #1378
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ..dzięki serdeczne

  9. #1379
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    w sit i go filter jest HYPER-TURBO sa takie sitki ?

  10. #1380
    Aby wyświetlić wszystkie takie satelity należy w zakładkach wybrać: "Sit & Go" - "Wszystkie" i w "Filtrze Sit & Go" wpisać: "HYPER-TURBO".