Strona 138 z 162 PierwszyPierwszy ... 3888128136137138139140148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1371
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    mam 2 pytania :

    1. czy na FTP są jakieś freerolle bez żadnych wymagań pozwalające zacząć budować bankroll od zera, bez robienia depozytów ?

    2. czy jest możliwość wypłaty środków bezpośrednio na konto bankowe bez ŻADNYCH pośredników (tak jak to np umożliwia PS) ?

    edit: acha, co do 2. to już wyczytałem, że można wypłacać bezpośrednio na konto w banku, ale czy działa to też w drugą stronę przy robieniu depozytów ?
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 09-04-2010 o 04:05

  2. #1372
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    2. czy jest możliwość wypłaty środków bezpośrednio na konto bankowe bez ŻADNYCH pośredników (tak jak to np umożliwia PS) ?
    chyba najlepszym sposobem jezeli chodzi o konto bankowe jest wplata karta, pozniej mozna zrobic szybko wyplate, czyli zwrot na karte bez zadnych oplat.

  3. #1373
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    tak, ja wiem, że najlepiej kartą, szczególnie w dzisiejszych czasach, ale specjalnie właśnie dokładnie sformułowałem swoje pytania, bo to też mnie interesuje czy można depozyt zrobić prosto z konta (local bank transfer) czy tylko z karty. ale rozumiem, że pewnie wszyscy korzystają z kart. a jak jest z tymi freerollami bez wymogów ? są jakiekolwiek ?

    edit : ok, znalazłem już freerolle, także narazie nie będę robił żadnych depozytów
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 09-04-2010 o 11:35

  4. #1374
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ale rozumiem, że pewnie wszyscy korzystają z kart.
    ja nigdy nie korzystam z kart do robienia depozytow

  5. #1375
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    po krotkiej przerwie znow dziala RAKEBACKPROS ale nie dziala login/haslo ??

  6. #1376
    trzeba zresetowac haslo

  7. #1377
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    trzeba zresetowac haslo
    dzieki, widze ze nie ma aktualnych statystyk a RB wyplacili tylko ten do 31.03

    statystyka niby sie pojawila do 14.04 ale to jakies grosze sa, tez tak macie ??
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 14-04-2010 o 18:33

  8. #1378
    Dziala Wam hud w turniejach na ftp? Bo mi na cashach normalnie smiga a w turach juz nie :/ W innych roomach dziala i na cashah i w turach

  9. #1379
    Mam pytanie dot. pierwszego depozytu na nowe konto.

    Czy przelew z konta bankowego ktore nie nalezy do mnie bedzie zaakcepotwane przez full tilt? Jesli tak to bedzie jakis problem z wyplaceniem jesli chcialbym odeslac pieniadze z powrotem na to konto bankowe?

  10. #1380
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Cytat Zamieszczone przez suck_my_poker Zobacz posta
    Mam pytanie dot. pierwszego depozytu na nowe konto.

    Czy przelew z konta bankowego ktore nie nalezy do mnie bedzie zaakcepotwane przez full tilt? Jesli tak to bedzie jakis problem z wyplaceniem jesli chcialbym odeslac pieniadze z powrotem na to konto bankowe?
    tego typu operacje sa zabronione