Strona 131 z 162 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #1301
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Opole
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez leadzepp Zobacz posta
    Czy zmienił się jakoś sposób wypłacania rakebacku ostatnio? Zawsze dostawałem co tydzień w piątek a dzisiaj dupa
    Raczej nie - ja dziś dostałem

  2. #1302
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    A zdarzyło wam się kiedyś żeby przyszedł następnego dnia albo coś? Mam go ze stronki rakeback.pl - możliwe że przestali wypłacać or smth? Mam pisać maila do supportu?

  3. #1303
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Mi sie zdarzaly 1 -2 spokojnie nie ma co panikowac, jesli nawet napiszesz to oni w weekendy chyba nie odpisuja wiec poczekaj spokojnie, i jak nie bedzie pisz w poniedzialek

  4. #1304
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    W piątek założyłem konto na FTP z rb z raketherake, rozegrałem sporo sitów za 10$. Widzę, że na stronie raketherake można podglądnąć ugrany rb. Niestety ja tam mam cały czs wartość 0, mimo że już trochę gram. Czy ktoś wie o co kaman?

  5. #1305
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Cytat Zamieszczone przez artek Zobacz posta
    W piątek założyłem konto na FTP z rb z raketherake, rozegrałem sporo sitów za 10$. Widzę, że na stronie raketherake można podglądnąć ugrany rb. Niestety ja tam mam cały czs wartość 0, mimo że już trochę gram. Czy ktoś wie o co kaman?
    Zobacz kiedy byl ostatni update twojego rakeu (w swoim profilu to mozesz sprawdzic).

    RTR nie updatuje na bierzaca tylko z 1-2 dniowym opoznieniem.


    Q

  6. #1306
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ile trwaja u was wyplaty na MB tydzien ?

  7. #1307
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    u mnie pare sekund

  8. #1308
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    to od czego to zalezy, pewnie duzo tam grasz ?

  9. #1309
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez ChanandlerBong Zobacz posta
    witam, przeniosłem się na ftp 5 dni temu i póki co cholernie żałuję, mam notoryczne problemy z połączeniem co skutukuję utratą przynajmniej 3-4 potów na sesję, dodatkowo przed każdym uruchomieniem muszę od nowa instalować soft, gdyż po zwykłym włączeniu lobby jest całkowicie puste, nie widać stołów, cytując klasyka " nie ma niczego", mam viste

    czy ktoś miał tam podobne problemy ?

    dla wszystkich dowcipnisiów chcących udzielić odpowiedzi " nie ciągnij neta od sąsiadów" odpowiadam na zapas, to nie to
    tez tak mialem, ale od jakiegos czasu nie znikaja juz literki.
    mam natomiast problem taki ze praktycznie przy kazdym urochomieniu resetuja mi sie notatki (kolory graczy). dosc irytujace jesli chodzi o table selection. mial ktos podobnie ?

    z supportem walcze juz 5ty dzien i w kolko to samo mi odpisuja w template'ach polskich albo angielskich.

  10. #1310
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    u mnie pierwsza wyplata trwała ze 3dni.. druga 3h.. kolejne w sekund 1, 2, lub 3.....