Strona 130 z 237 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132140180230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1291
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Filmy, które wymieniłeś to nie horrory Horrorem jest np. "Blair witch project", "Egzorcyzmy Emily Rose" czy "Omen"

  2. #1292
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ostatnio kilka filmów oglądałem ;p Ale napisze tylko o tych

    Year One - Spoko film RRRrrr chyba lepszy z dubbingiem oczywiscie ale ten tez da sie obejrzec
    Obejrzałem po raz kolejny Chłopaki na Ibizie Bo ekstra film Jesli ktos nie ogladal to polecam Ale film stary wiec chyba kazdy juz to widzial

  3. #1293
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Indy masz rację. Filmy typu "Wzgórza mają oczy" czy "Wiem Co Zrobiłeś Minionego Lata" to żenada.
    Zwykle o wiele lepsze są parodie tych filmów

    Natomiast z horrorów które miały klimat i można się było wczuć to tak jak Trias wspomniał: Egzorcyzmy Emily Rose, Omen, Blair Witch Project, a także Dziecko Rosemary, thriller-horror Lśnienie (jest na pewno w TOP3 moich ulubionych filmów). The Ring też dawał radę.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 29-09-2009 o 14:42

  4. #1294
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Trias - no ok, ja to zawsze nazywałem "w założeniu horrory", nie wiem czy jest osobna nazwa na ten typ produkcji, sęk tylko w tym że jeśli tak to po prostu The Last House On The Left to wg mnie kwalifikowałby się idealnie do tej kategorii... Więc dalej bym go porównywał do tych filmów co wymieniłem, jakkolwiek by ich nie szufladkować .

    EDIT: No właśnie Anoxic, na niektórych horrorach się boję, po prostu 95% najnowszych co wychodzi nie... wręcz mnie rozśmiesza...
    Tak szybko z pamięci kilka horrorów na których się nawet bałem: Misery, Lśnienie, Ukryty Wymiar, Inwazja Pożeraczy Ciał (było z 4-5 wersji tego, ja mówię o tej z Donaldem Sutherlandem)... nie przypominam sobie żadnego sprzed ostatnich 10 lat
    Ostatnio edytowane przez indy ; 29-09-2009 o 14:57

  5. #1295
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Czytałem ten wywód, generalnie zgadzam się, ale akurat "Zejście" podobało mi się bardzo...

  6. #1296
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    The Last House On The Left

    Płakałem ze śmiechu gdy moi znajomi umierali ze strachu na Krzyku.
    Pierwszy rzeczywiście tragedia.

    Drugi rzeczywiście zabawny. Ja to raczej oglądałem jako czarną komedię, a nie horror.

  7. #1297
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Oglądałem ostatnio Star Treka, jak dla mnie przeciętniak. W dodatku obsada była źle dobrana, pilot statku- Harold, jakiś tam mechanik- Simon Pegg, brakowało jedynie Rowana Atkinsona jako kapitana;P

  8. #1298
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Właśnie wróciłem z "Bękartów wojny". Miałem spore obawy, bo zdania były podzielone z tego co czytałem o tym filmie, ale naprawde dobre kino. Polecam!

  9. #1299
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Indy, obejrzyj sobie jakieś wiadomości z naszego Sejmu - to jest dopiero straszne!!

  10. #1300
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    "Rzeczy,które robisz w Denver będąc martwym"-polecam klasa sama w sobie.