Strona 13 z 133 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1326
  1. #121
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Dokładnie Wrona 3 pkt. najważniejsze. Z drużynami z końca tabeli po prostu trzeba wygrywać szczególnie u siebie. Sam na mecze nie chodzę chociaż jupitery widze z okna . Ech chyba starość nadchodzi........ Z łezką w oku wspominam lata 80-te kiedy grał Okoński Niewiadomski Pachelski i reszta...........
    Cieszy fakt że Lech wreszcie jest wysoko w tabeli , ale do Legii i Wisły jeszcze trochę brakuje. Cóż trzeba być cierpliwym . Ten sezon to ja widzę na trzecie miejsce , a potem to już może być wyżej jeśli tylko polityka klubu i finanse pozwolą.
    A czy ktoś pamięta jak Lech mógł wyeliminować w pucharach Barcelonę? 1-1 w Hiszpanii 1-1 w Poznaniu i karne niestety przegrane.......................

  2. #122
    Ja pamiętam...

    Ale być może dlatego że... Legia - Bayern 3:7! w tym samym sezonie.

    Na całe szczęście pamiętam też takie kwiatki: Eintracht Frankfurt - Widzew Łódź 9:0

    pozdr.

  3. #123
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Troszkę ich pojechaliśmy .



    Jack prorokuj tak dalej, prorokuj!!

    Pozdr.
    Polecam się!

  4. #124
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Ale być może dlatego że... Legia - Bayern 3:7! w tym samym sezonie.
    Ja zresetowałem te dane...

  5. #125
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ze względu na wyjazd do Wilna nie było mnie w weekend w Polsce i nie oglądałem meczu Legii z Zagłębiem. Ale właśnie obejrzałem powtórkę w Canale+ i muszę powiedzieć, że Legia gra naprawdę coraz fajniejszą piłkę. Druga linia tworzy już potworną siłę. Świetny mecz zagrał ponownie Roger i jestem aż trochę zły, bo już chce go kupić francuskie PSG. Vukovic odbudowuje formę z mistrzowskiego sezonu, Edson w końcu gra jak za najlepszych lat, Giza świetnie wkomponował się w zespół, a na prawym skrzydle młody Grosicki poszalał w tym meczu nie gorzej od Radovicia. Obrona w tym meczu grając bez Szali i Bronowickiego wcale nie wyglądała gorzej niż zwykle, wrócił też Choto. Astiz nie dość, że świetny w odbiorze to na dodatek strzelił piękną bramkę ustawiającą cały mecz. No kurcze... Oby tak dalej!

    Prawdziwy sprawdzian już w następnej kolejce. Mecz z Zagłębiem Lubin pokaże przwdziwą siłę Legii. Stawiam skromne 1:0 dla Legii.

  6. #126
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    kto nie skacze jest za wisłą hej hej kto nie skacze jest za wisłą hej hej

    juz w sobotę mecz o tzw 6pkt remis biorę w ciemno

  7. #127
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Wisła jakoś ostatnio ma szczęście do sędziów. Znowu rzut karny (poparty czerwoną kartką) w kluczowym momencie. Nie mówię że nie był zasłużony, ale w trzech kolejnych meczach trzy "jedenastki". Trochę dużo.
    No i wykrakałeś. W ostatnim meczu sędzia nie podyktował dla Wisły jedenastki a powinien i dwa punkty uciekły. Może sędzia się wystraszył że jak w czwartym meczu Wisła ponownie dostanie karnego to będzie zbyt podejrzane :P

  8. #128
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Mało tego - nie podyktował i potem za to przepraszał publicznie!

  9. #129
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    lepiej nie podyktować i umieć przeprosić

    niż podytkować z kapeluisza i chcieć sobie dać rękę za to uciąć

  10. #130
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    obejrzałem powtórkę w Canale+ i muszę powiedzieć, że Legia gra naprawdę coraz fajniejszą piłkę.
    No zdecydowanie grają o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie. Co prawda Zagłębie zupełnie stanęło w 2 połowie, ale najważniejsze, że mimo prowadzenia chciało im się grać. Do perfekcji to jeszcze sporo nam brakuje (koszmarne błędy obrony w 1 połowie), ale jest dobrze!

    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels
    Prawdziwy sprawdzian już w następnej kolejce. Mecz z Zagłębiem Lubin pokaże przwdziwą siłę Legii. Stawiam skromne 1:0 dla Legii.
    A zagłębie lubin to pojedziemy na pewno. I jeżeli zagra Nędza to nawet do zera.

    Pozdr.